Dzieci "Tańca z gwiazdami"

Jest ich już pięcioro. "Taniec z gwiazdami" przyczynił się do przyrostu naturalnego w Polsce.
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel Kasia Cichopek i Marcin Hakiel starnews.pl

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Miłość Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na planie 2. edycji "Tańca z gwiazdami". Cała Polska obserwowała rodzące się między nimi uczucie. Owocem tego związku jest chłopiec Adaś.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski Anna Głogowska i Piotr Gąsowski kapif

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

2. edycja "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowa. Taniec połączył Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka oraz Annę Głogowską i Piotra Gąsowskiego. W 2007 roku przyszła na świat córka Ani i Piotra, śliczna Julka.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola Nina Tyrka i Agustin Egurrola kapif

Nina Tyrka i Agustin Egurrola

Agustin Egurrola jest od 1. edycji choreografem "Tańca z gwiazdami". To on w dużym stopniu przyczynił się do sukcesu tego programu. Egurrola wybiera tancerzy, którzy uczą gwiazdy kroków tańca towarzyskiego. Często są to instruktorzy z jego szkoły. Jedną z nich była Nina Tyrka. Tancerka w listopadzie 2008 roku urodziła Egurroli córeczkę Carmen.

Peter Lucas i Agnieszka Koniecka Peter Lucas i Agnieszka Koniecka kapif

Peter Lucas i Agnieszka Koniecka

Peter Lukas od 1991 roku był żonaty z Elke, projektantką mody. Jego sprawy uczuciowe pokomplikowały się, gdy w 2006 roku na planie "Tańca z gwiazdami" poznał producentkę show, Agnieszkę Koniecką. Aktor wdał się z nią w romans. W czerwcu 2007 roku w Agnieszka urodziła mu syna Aleksandra. Elke wniosła o rozwód.

Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki kapif

Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki

W tym tygodniu gruchnęła, że bożyszcze kobiet, Łukasz Czarnecki zostanie ojcem. Jego życiowa partnerka, Francys Barraza Sudnicka jest w piątym miesiącu ciąży. Przypominamy, że Łukasz uczył modelkę w 9. edycji show kroków tańca towarzyskiego. Na lekcjach tańca się nie skończyło. Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA