Serialowe pary - kto jest z kim?

Na ekranie się nie cierpią, a w rzeczywistości kochają lub kochali. Albo odwrotnie.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Pocałunki pocałunkami, ale w serialach często mają się ku sobie bohaterowie, których nikt o to nie podejrzewa. Najgoręcej jest w "M jak miłość". Najpierw było głośno o perypetiach małżeńskich Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego. Gdy ułożyło im się w serialu (grali Ewę i Leszka), zaczęło im się psuć w prawdziwym związku. O niej plotkowano, że wprowadziła się do pewnego kompozytora, a jego widziano z jakąś inną blondynką. Figurska zniknęła z "M jak miłość" i nie wiadomo, kiedy wróci.

Dominika Ostałowska i Mariusz Malec

Bohaterką plotek o romansach na planie stała się Dominika Ostałowska. Jak podawał tygodnik "Na żywo", serialowa Marta Mostowiak związała się z reżyserem Mariuszem Malcem, partnerem Joanny Sydor (grała dziewczynę jednego ze Zduńskich), który zresztą wcześniej rzucił dla tej drugiej żonę...

Andżelika Piechowiak i Michał Lesień

W tym wszystkim spokojny, obywający się bez skandali związek Andżeliki Piechowiak (Mirka z "M jak miłość") i Michała Lesienia (gra w tym samym serialu dyrektora podstawówki, który kocha się w Hance), wydaje się naprawdę normalny.

Maja Hirsch i Jacek Braciak

Udany związek tworzą też Maja Hirsch i Jacek Braciak, czyli Paulina i Pshemko z "Brzyduli" . Mają córeczkę Marysię! Przebili tym samym scenariusz, bo w serialu byli jedynie przyjaciółmi.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota

Jeszcze mniej łączyło na planie "Na Wspólnej" Ilonę Wrońską i Leszka Lichotę. Kinga i Grzesiek nawet chyba nigdy ze sobą dłużej nie porozmawiali. Ona związała się z Michałem (Robert Kudelski), a on, zanim zniknął, był z Żanetą (Anna Guzik). W realu Wrońska i Lichota mają już dwoje dzieci: niespełna 4-letnią córeczkę Nataszę i 2-letniego Kajetana.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Para w życiu, para na ekranie. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek", gdzie grali zakochaną parę. Szybko między nimi zaiskrzyło. Aktorzy długo ukrywali swój związek. Nie udzielali wywiadów, nie umawiali się na "ustawki" z paparazzi. W domowym zaciszu pielęgnowali swój związek. 2 lipca 2008 roku urodziły im się bliźniaki: Jan i Franciszek.
Kamilla Baar i Wojciech Błach razem. Kamilla Baar i Wojciech Błach razem. KAPIF.PL/KAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. Kamilla Baar, znana z serialu "Hotel 52" i Wojciech Błach, odgrywający rolę Tośka w "Plebanii" spotkali się w trudnym dla obojga okresie życia. Jego rzuciła żona, ona była po rozwodzie. Los sprawił, że pewnego dnia drogi aktorów się połączyły. Zamieszkali razem, zaczęli wspólnie podróżować. Wkrótce zostaną rodzicami.

Magdalena Popławska i Bartłomiej Topa

Magdalena Popławska, znana jest z serialu "Usta usta", gdzie gra Agnieszkę. Aktorka od 3 lat związana jest z Bartłomiejem Topą. Jej życiowy partner też jest aktorem. Topa grał m.in. w filmie "Wesele" i serialu "Złotopolscy".
Aneta i Marcin Perchuć. Aneta i Marcin Perchuć. kapif

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć

Aneta Todorczuk-Perchuć (serial "Samo Życie") i Marcin Perchuć ("Usta, Usta") są małżeństwem już od kilku lat. Nigdy specjalnie nie afiszowali się ze swoją miłością. Oboje skupiają się na karierze aktorskiej i raczej unikają "warszawski". Wolny czas wolną spędzać z dziećmi: Zosią i Stasiem.

Anna Tomaszewska i Andrzej Grabowski

Anna Tomaszewska, która gra Różę w serialu "Majka" i Andrzej Grabowski, czyli słynny Fredek Kiepski byli kiedyś małżeństwem.  Aktorzy nie potrafili znaleźć porozumienia w sprawach finansowych. Po rozwodzie Grabowski miał dwa przelotne romanse, a potem stracił głowę dla Anity, swojej obecnej żony. Z pierwszą nadal łączą go dwie ładne córki: 27-letnia Zuzanna i 19-letnia Kasia.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.