Szpital z gwiazdami: Górniak w gorsecie, Janachowska i Gołota kontuzjowani

Odpadł Gołota. Kto najlepiej wypadł w 10. odcinku "Tańca z gwiazdami"? Ranking widzów i jurorów.

Kontuzjowane gwiazdy

Udział Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami" stał od poniedziałku pod znakiem zapytania. Gwiazda uległa poważnemu wypadkowi we własnym domu i złamała dwa żebra. Mimo kontuzji, Edyta zatańczyła w programie. Z kolei partnerka Pawła Stalińskiego, Iza Janachowska potrzebowała pilnie zastępstwa. Iza z powodu kontuzji kolana nie mogła tańczyć.

Pyrek znów bezkonkurencyjna

Monika Pyrek jest największym objawianiem 12. edycji programu. Tyczkarka z odcinka na odcinek tańczy coraz lepiej. Przekonali się do niej widzowie, którzy konsekwentnie oddają na nią głosy. Głosy od widzów: 26.29%, punkty od jurorów: 37; 36. Pierwsze miejsce w rankingu.

Staliński zmienił partnerkę

Iza Janachowska doznała poważnej kontuzji i jej miejsce u boku Pawła Stalińskiego musiała zając inna tancerka. Padło na Annę Głogowską. Pierwszy taniec Pawła i Ani nie należał do najlepszych. Dostali tylko 29 punktów. Lepiej poszło im w tangu. Ostatecznie zajęli przedostatnie miejsce w rankingu jurorów, ale uratowali ich widzowie. Głosy od widzów: 28.73%, punkty od jurorów: 29; 37. Drugie miejsce w rankingu.

Kazadi technicznie najlepsza

Patrycja Kazadi jest ulubienicą jurorów. Aktorka regularnie dostaje wysokie noty. Technicznie tańczy bardzo dobrze, ale widzów jej występy nie porywają. Gdyby nie pierwsze miejsce w głosowaniu jurorów, Kazadi byłaby o krok od pożegnania się z programem. Głosy od widzów: 14.77%, punkty od jurorów: 38; 40. Trzecie miejsce w rankingu.

"To niesamowite, co ten taniec robi z ludzi!"

Edyta Górniak mimo kontuzji wyszła na parkiet "Tańca z gwiazdami". Zaprezentowała się całkiem dobrze. Gwiazda zatańczyła fokstrota i salsę. Galiński tak ocenił jej taniec:"Spadaj częściej z tych schodów! Pierwszy raz widziałem Górniaczkę bawiącą się tańcem!". Głosy od widzów: 18.08%, punkty od jurorów: 34; 38. Czwarte miejsce w rankingu.

Gołota wraca do domu

Andrzej Gołota był maskotką 12. edycji show, ale poziomem tańca bardzo odbiegał od pozostałych uczestników i w końcu musiał pożegnać się z programem. Po ogłoszeniu wyników, taneczna partnerka Gołoty przyznała, że jej bokser od 2 tygodni miał problemy z kręgosłupem. Głosy od widzów: 12.13%, punkty od jurorów: 27; 35. Piąte miejsce w rankingu.