"TzG": Seksowna Kazadi, emocjonalna Górniak

A Gołota jak zwykle sztywny. Zobacz, jak oceniali widzowie.
Maria Niklińska Maria Niklińska kapif

Niklińska bezkonkurencyjna

Pierwsze miejsce w rankingu. To był najlepszy taniec Niklińskiej w tym programie. Ognisty, efektownym, emocjonalny taniec do piosenki z musicalu "Upiór w operze". Nic dziwnego, że Maria dostała same 10-tki i najwięcej głosów od widzów. Szacunek dla niej, bo zrobiła wielki postęp. Punkty od jurorów - 40, głosy od widzów - 18.7%.
Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi kapif

Kazadi wraca na szczyt

Drugie miejsce w rankingu. Patrycja w 7. odcinku programu zajęła ostatnie miejsce w głosowaniu widzów. To ją zmobilizowało do pracy. Kazadi zatańczyła energiczną, wesołą cza-czę i zgarnęła same 10-tki. Punkty od jurorów - 40, głosy od widzów - 16.65%.
Monika Pyrek Monika Pyrek kapif

Pyrek znów na "pudle"

Trzecie miejsce w rankingu. Monika Pyrek jest w formie. Tyczkarka wciąż utrzymuje wysokie miejsce w rankingu najbardziej lubianych osób w tym programie. Zdaniem Piotra Galińskiego jej rumba była za mało seksowna, ale widzowie mieli inne zdanie. Punkty od jurorów - 37, głosy od widzów - 16.65%.
Edyta Górniak Edyta Górniak kapif

Jan jako anioł, Edyta jako życie

Czwarte miejsce w rankingu. W materiale zapowiadającym walc angielski, Edyta Górniak powiedziała, że przyszedł czas na prawdziwe emocje. Takie też były. Górniak była życiem, a Jan aniołek. To był bardzo romantyczny, delikatny i emocjonalny taniec. Punkty od jurorów - 40, głosy od widzów - 12.59%.
Andrzej Gołota Andrzej Gołota kapif

Gołota już gorzej

Piąte miejsce w rankingu. Andrzej Gołota dostał bardzo niskie noty za swoją rumbę. Ruchy bioder? Nie było. Przeprosty? Nie było. Andrzej zatańczył tragicznie, ale ludzie i tak na niego zagłosowali. Punkty od jurorów - 21, głosy od widzów - 16.59%.
Paweł Staliński Paweł Staliński kapif

Paweł znów doskonały

Szóste miejsce w rankingu. Paweł Staliński to najbardziej utalentowany facet w tej edycji. Paweł zatańczył eleganckiego walca do wyciskacza łez "I Will Always Love You". Znów było doskonale. Punkty od jurorów - 35, głosy od widzów - 10.48%.
Dorota Zawadzka Dorota Zawadzka kapif

Zawadzka wraca do domu

Siódme miejsce w rankingu. Dorota Zawadzka już sobie nie potańczy. Znana Superniania odpadła z programu z uśmiechem na ustach. Biorąc pod uwagę jej umiejętności taneczne to trzeba przyznać, że i tak długo się utrzymała. Punkty od jurorów - 29, głosy od widzów - 8.34%.