"Top model": Odpadła Pamela, sesja z drag queen

Szymon Majewski i drag queen w "Top Model".

Woliński podarł ciuchy dziewczyn

Dawid Woliński wpadł do willi uczestniczek, żeby przejrzeć ich wielką szafę. Projektant wyrzucił rzeczy, w których uczestniczki wyglądały źle.

Lekcja stylu w domu modelek

Dziewczyny po tej "konfrontacji" miały chwilę, aby ubrać się tak, aby odzwierciedlić swój charakter i zaprezentować się projektantowi. Większość stylizacji dziewczyn spodobała się projektantowi.

Szymon Majewski na planie programu

Dawid Woliński po lekcji stylu wraz ze swoim pomocnikiem Szymonem Majewskim sprawdził kreatywność dziewczyn.

Modelki w roli projektantek

Przyszłe modelki dostały pudła, w których był garnitur męski, płachta na namiot, szmata, mundur i inne skrawki materiałów. Z pomocą, igły, nitki, taśmy i różnych dodatków musiały z tego przygotować wieczorową kreację. Zdaniem Wolińskiego największą kreatywnością wykazała się Emilia Pietras.

Sesja z drag queen

Kolejny odcinek i kolejna sesja zdjęciowa. Tym razem jednak nie miała nic wspólnego z modą i stylem, a miała odkryć w dziewczynach umiejętności aktorskie.

Zamiana ról

Z pięknych kobiet przeobraziły się w facetów, ale ?kobiet? na planie nie zabrakło... tym razem przyszło im pozować z drag queen. Dziewczyny były przebrane m.in. za kapitana, biznesmena, czy kloszarda.

Dżaga w "Top model"

Jedną z drag queen była Dżaga. Najpopularniejszy sobowtór i wieloletni przyjaciel Dody. Dżaga czuła się bardzo komfortowo na planie programu.

Kasia się popłakała

Najgorzej na sesji z drag queen czuła się Kasia Smolińska. Była rozpacz i poważna rozmowa z Michałem Pirógiem. Całe szczęście Kasia nie odpadła.

Pamela Jedziniak odpadła z programu

Pod koniec odcinka przyszedł czas na pożegnanie. Odpadła Pamela. W dzisiejszym "Dzień dobry TVN" Michał Piróg stwierdził, że Pamela nie angażowała się w program i nic jej się nie chciało.
Więcej o: