Dziecięcy aktorzy po latach. Co u nich słychać?

Są naszymi ulubieńcami ze szklanego ekranu. Lat kilka, niekiedy trochę dłużej. Potem dorastają i... słuch o nich ginie. Co się stało ze znanymi aktorami dziecięcymi - Tolkiem Bananem, Majką Skowron czy Markiem Piegusem?

Filip Łobodziński (Julek z filmu Filip Łobodziński (Julek z filmu "Stawiam na Tolka Banana") po raz ostatni zagrał w filmie mając 20 lat. Potem zajmował się przede wszystkim działalnością dziennikarską (m.in. w "Wiadomościach" i "Przekroju") i tłumaczeniami (jako absolwent iberystyki tłumaczy literaturę hiszpańskojęzyczną). W czasie studiów był filarem (razem z Jarosławem Gugałą) Zespołu Reprezentacyjnego. AP

Filip Łobodziński (Julek z filmu "Stawiam na Tolka Banana")

Po raz ostatni zagrał w filmie mając 20 lat. Potem zajmował się przede wszystkim działalnością dziennikarską (m.in. w "Wiadomościach" i "Przekroju") i tłumaczeniami (jako absolwent iberystyki tłumaczy literaturę hiszpańskojęzyczną). W czasie studiów był filarem (razem z Jarosławem Gugałą) Zespołu Reprezentacyjnego.
Zuzanna Janin (Majka Skowron)zajmuje się sztuką wizualną, co niestety nie przysparza jej zwolenników. Po najbardziej spektakularnym projekcie z 2003 r. ''Widziałam swoją śmierć'' do tej pory niektórzy nie chcą z nią rozmawiać. Artystka upozorowała wtedy własną śmierć. Opublikowała nekrologi w gazetach i... urządziła pogrzeb na Powązkach. Wszystko oczywiście na niby! O akcji wiedziała jedynie najbliższa rodzina. Nic dziwnego, że wszyscy poczuli się oszukani, gdy odkryli, że Zuzanna żyje. Janin otworzyła małe centrum artystyczne galerię lokal_30. Lokal_30 dostał już nagrodę na prestiżowym Wienna Fair za najlepszą prezentację sztuki. Zuzanna Janin (Majka Skowron)zajmuje się sztuką wizualną, co niestety nie przysparza jej zwolenników. Po najbardziej spektakularnym projekcie z 2003 r. ''Widziałam swoją śmierć'' do tej pory niektórzy nie chcą z nią rozmawiać. Artystka upozorowała wtedy własną śmierć. Opublikowała nekrologi w gazetach i... urządziła pogrzeb na Powązkach. Wszystko oczywiście na niby! O akcji wiedziała jedynie najbliższa rodzina. Nic dziwnego, że wszyscy poczuli się oszukani, gdy odkryli, że Zuzanna żyje. Janin otworzyła małe centrum artystyczne galerię lokal_30. Lokal_30 dostał już nagrodę na prestiżowym Wienna Fair za najlepszą prezentację sztuki. Zuzanna Janin (Fot. filmpolski.pl)

Zuzanna Janin (Majka Skowron)

Została aktorką teatralną i filmową. Miała duże problemy z alkoholem, narkotykami i depresją.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.