Lara Gessler od początku swojej medialnej działalności przedstawiała się właśnie tym imieniem. Internauci odkryli w ogólnodostępnym Krajowym Rejestrze Sądowym, że restauratorka widnieje tam jako Aleksandra. Teraz postanowiła odnieść się do tej sprawy na Instagramie.
Okazuje się jednak, że rok temu Lara postanowiła zająć się sprawą swojego imienia w urzędzie.
Brad Pitt, rozpoczynając karierę zdecydował, się skrócić i uprościć swoje medialne imię. Popularny aktor tak naprawdę nazywa się William Bradley Pitt. "Page Six" donosi, że gdy flirtuje z kobietami, przedstawia się im jako William.
Martyna Wojciechowska tak naprawdę ma na imię Marta. Znana podróżniczka dopiero jakiś czas temu temu zdecydowała się zmienić imię w urzędzie na to, które lata temu przyjęła, wkraczając do show-biznesu.
Olivier Janiak został Olivierem... Z przypadku! Prezenter tak naprawdę ma na imię Piotr. W jednym z wywiadów zdradził, że podczas studiów pracował jako barman we wrocławskim pubie. W pracy było aż czterech kolegów oprócz Janiaka o tym samym imieniu. Jego koleżanka postanowiła rozwiązać ten problem i na jego wizytówce zapisała "Olivier". I tak zostało. Teraz już nawet mama modela używa właśnie tego imienia.
Odeta Moro jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Kilka lat temu walczyła z byłym mężem w sądzie o alimenty dla ich wspólnego dziecka. W dniu rozprawy w sądzie pojawili się paparazzi, którzy zrobili zdjęcie wokandy. Okazało się, że Odeta Moro, to tak naprawdę Inga Odeta Moro.
Przestajemy rozpoznawać coraz więcej gwiazd. Eksperci mówią jednym głosem o groźnym trendzie
Lewandowska upubliczniła screeny wiadomości od Krupińskiej. Prezenterka musiała się gęsto tłumaczyć
Tłumy na pogrzebie Andrzeja Olechowskiego. Wśród nich schorowany Mann
Tak bukmacherzy zareagowali po próbie Polski na Eurowizji. Alicja Szemplińska ma powody do świętowania?
Litewka zginął pod kołami jego samochodu. Prokuratura ujawnia, kto wpłacił 40 tysięcy złotych kaucji za kierowcę
Artur Barciś zapytany o nowe "Ranczo". Odpowiedź aktora nie pozostawiła żadnych złudzeń
"Naprawdę nie da się tego słuchać". Kierwiński starł się z reporterem TV Republika
Victoria Beckham zareagowała na zarzuty Brooklyna. "Staraliśmy się chronić dzieci"
Izabella Krzan wygadała się na temat zarobków. "Mówimy o ogromnych kwotach"
Gwiazdy, które tak naprawdę nazywają się inaczej Kapif.pl
Gwiazdy, które tak naprawdę nazywają się inaczej Eastnews.pl
Gwiazdy, które tak naprawdę nazywają się inaczej Kapif.pl
Gwiazdy, które tak naprawdę nazywają się inaczej Kapif.pl
Gwiazdy, które tak naprawdę nazywają się inaczej Kapif.pl