Żmijewski z piękną żoną pojawił się na premierze filmu. Wyglądali bardzo elegancko. Nie on jeden rzadko pokazuje swoją partnerkę

Artur Żmijewski pojawił się w czwartek na premierze filmu 'Atak Paniki'. Tego wieczoru towarzyszyła mu jego żona - Paulina Żmijewska. Aktor bardzo rzadko pokazuje publicznie swoją żonę. Szkoda, bo to piękna kobieta. Na wczorajszej premierze wyglądali rewelacyjnie! Nie tylko Żmijewski sporadycznie chwali się żoną. Jest więcej panów, którzy chronią prywatności swoich partnerek.
Żmijewski Żmijewski KAPIF

Artur Żmijewski

Artur Żmijewski pojawił się z żoną na czwartkowej premierze filmu "Atak Paniki". Bardzo rzadko można zobaczyć ich razem, choć są ze sobą już naprawdę długo. Aktor swoją obecną żonę poznał jeszcze w liceum. Żmijewski oprócz tego, że jest znanym aktorem, jest jednocześnie "normalnym" mężem i ojcem.

Artur, Paulina Żmijewscy
KAPIF

Przyjąłem zasadę, żeby być jak najbardziej normalnym. To znaczy - gdy wracam do domu z planu czy ze sceny, nie opowiadam o swojej robocie. Ona zostaje za drzwiami. Po co mam kogokolwiek obciążać swoimi stresami? Zresztą żona często ma o to pretensje. Oczywiście nie zawsze moja taktyka wychodzi, bo jak jest tekst do poduczenia, trzeba zamknąć się w gabinecie lub kiblu. W zależności, gdzie wygodniej - mówił w 2007 roku w "Playboyu".

Artur, Paulina Żmijewscy
KAPIF

Artur i Paulina Żmijewscy mają dwóch synów: Karola i Wiktora.

Bartłomiej Topa i Anna Terpiłowska Bartłomiej Topa i Anna Terpiłowska KAPIF

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się rozwodem. Od początku 2013 roku układa sobie życie u boku Anny Terpiłowskiej, aktorki teatralnej, która ma za sobą epizodyczne role w serialach "Na Wspólnej" i "O mnie się nie martw". 50-letni aktor stara się utrzymywać swoje życie prywatne z daleka od mediów, dlatego nie pojawia się zbyt często na imprezach ze swoją o 20 lat młodszą partnerką . 

Bartłomiej Topa, Anna Terpiłowska
KAPIF

Bartłomiej Topa, Anna Terpiłowska
KAPIF

Jan, Urszula Wieczorkowscy Jan, Urszula Wieczorkowscy KAPIF

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski i Urszula Wieczorkowska są małżeństwem od 8 lat, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci - Jaś i Vincent. Para pobrała się w Rzymie i bardzo rzadko mówiła o swoim związku. Sporadycznie też mogliśmy oglądać ich razem na czerwonym dywanie.

Jan, Urszula Wieczorkowscy
KAPIF

Jan, Urszula Wieczorkowscy
KAPIF

Tomasz, Agnieszka Kot Tomasz, Agnieszka Kot KAPIF

Tomasz Kot

Tomasz Kot niechętnie pozuje na ściankach, a jeśli już decyduje się na imprezę, zazwyczaj pojawia się na niej sam. Zdarza się jednak, że przychodzi wraz z małżonką - Agnieszką. Para jest małżeństwem od 2006 roku.

Tomasz, Agnieszka Kot
KAPIF/FORUM

Agnieszka Kot skończyła Wydział Operatorski w Katowicach i zajmuje się fotografią. Z aktorem poznała się jeszcze na studiach.

Tomasz, Agnieszka Kot
KAPIF

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko KAPIF

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński i jego żona, Joanna Chitruszko, są ze sobą niemal przez całe życie. Poznali się już w dzieciństwie, w liceum zostali parą, a zaraz po maturze wzięli ślub.

Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko
KAPIF

Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko
KAPIF

W ubiegłym roku para obchodziła swoją 15 rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor dodał na Instagram ich wspólne zdjęcie i wzruszający wpis.

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska KAPIF

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki nie jest skory do wypowiedzi na temat życia prywatnego i rzadko pokazuje się z ukochaną, dlatego informacja o tym, że para spodziewa się dziecka, została potwierdzona dopiero niedawno. Teraz mogliśmy ich zobaczyć podczas premiery filmu "Atak Paniki". To ich pierwsze od dawna wspólne wyjście. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, że ciążowy brzuch Pauliny Andrzejewskiej jest już naprawdę sporych rozmiarów. 

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska
KAPIF

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska
KAPIF

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel KAPIF

Radzimir Dębski

Radzimir Dębski rzadko pojawia się na imprezach, a jeszcze rzadziej w towarzystwie swojej pięknej dziewczyny, Klaudii Wróbel. Dziewczyna jest byłą modelką i ma wykształcenie psychologiczne. Jest ono nie tylko przedmiotem dumy Jimka, ale też spełniło w jego życiu funkcję praktyczną. Jakiś czas temu, w rozmowie z Jastrząbpost.pl, muzyk przyznał, że kiedyś to właśnie dzięki partnerce stanął na nogi.

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel
KAPIF

Klaudia jest psychologiem z dyplomem, z czego jestem bardzo dumny, bo właśnie się obroniła. Napisała pracę magisterską z psychoanalizy. Miała pacjentów w szpitalu i głównie się tym zajmuje. Pracowała też wcześniej jako modelka i z tego jest bardziej znana. Dla mnie jednak ważniejsza jest ta druga strona mimo wszystko. O tym, jakim ona jest psychologiem, świadczy to, że jak ją poznałem, to nic nie robiłem, nie miałem pracy, nikt się mną nie interesował, moje życie było bardzo wewnętrzne. To dzięki niej udało mi się parę rzeczy zrobić. To i tak za mało powiedziane, ale ona jest moim dużym talizmanem - wyznał.

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel
KAPIF

Więcej o:
Komentarze (15)
Artur Żmijewski zabrał żonę na premierę filmu "Atak Paniki". Niektórzy rzadko pokazują swoje żony i partnerki
Zaloguj się
 • Gość: oko

  Oceniono 36 razy 36

  Totalnie nie rozumiem stwierdzenia "rzadko pokazuje swoją partnerkę". A co ona jest z cyrku zeby ja "pokazywac"? A moze najzwyczajniej nie chce sie pokazywac publicznie? To ze ma znanego meza nie znaczy ze ona musi tez byc celebrytka.

 • Gość: Jamnik

  Oceniono 19 razy 17

  co za k...a poziom.
  a jak często twoja pani wyprowadza ciebie 'redaktorku'?

 • diver77

  Oceniono 17 razy 13

  Masakra !
  co to w ogóle za pojęcie "wyprowadzać swoją partnerkę" ??? ...a co to jakieś zwierzęta z ZOO ?? ...maczyzm zza wschodniej granicy!

  a tak poza tym to szału nie ma! ...wszystkie te kobiety to zwykłe "szare myszki" jakich pełno w metrze w godzinie szczytu ...temu ostatniemu biedakowi się na dodatek "pieprzy" że wyszedł z jakiejś depresji życiowej dzięki studentce psychologii ! ...lans za 2 złote ! ...chyba że ma na myśli konsultacje w łóżku ?

 • mcguirre

  Oceniono 9 razy 9

  Skoro pan Małaszyński obchodzi 15 rocznice ślubu a brał go zaraz po maturze to chyba pare dobrych lat nie zdawał z klasy do klasy. Dodam że urodził się w 1976 roku wiec musiał mieć 27 lat kiedy kończył liceum :)

 • p124

  Oceniono 9 razy 9

  Dzizas. To nie jest tak, ze " nie pokazuja partnerek/ow"
  To ci partnerzy maja poprostu swoje fajne zycie.
  Gdybym byl partnerem....hmm...np... pieknej jak nic na swiecie istoty o nazwisku Boladz, to musiala by sie natrudzic zeby mnie na flesze:) wystawic. Choc piekny jestem. In a way;)

 • Gość: mike

  Oceniono 7 razy 7

  „Nie on jednak rzadko pokazuje...” - polska język-trudna język ;(

 • Gość: Beata

  Oceniono 4 razy 4

  Małaszyńska pięknieje , Małaszyński traci na urodzie.Ale sie dobrali! Oboje bardzo pozytywni na tle łóżkowych przeskakiwanek w szołbizie.

 • Gość: no

  Oceniono 2 razy 2

  przyjemne kobiety, ale jednak lepiej, że się nie pchają na każdą ściankę i pod każdy obiektyw,
  media plotkarskie wystarczająco dręczą i męczą ludzi żonami sportowców, nie muszę wiedzieć o każdej nowej torebce czy butach, skąd i za ile, pani aktorowej

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 1

  ale ladne zony .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX