Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką pierwszy raz na salonach. Widać już krągłości!

W poniedziałek potwierdzono informację, że Mateusz Damięcki zostanie ojcem. Teraz aktor pojawił się na salonach pierwszy raz od ogłoszenia tej dobrej nowiny.

Mateusz Damięcki niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, nieczęsto też pojawia się na imprezach ze swoją partnerką, Pauliną Andrzejewską. Teraz aktor przyszedł z nią na charytatywny pokaz mody "Dzieci - Dzieciom", pierwszy raz od ogłoszenia dobrej nowiny o powiększeniu rodziny.

Andrzejewska ubrana była na czarno i ciążowy brzuszek próbowała ukryć pod luźną, oversize'ową bluzką. Niełatwo też zauważyć, że zmieniła fryzurę - jej blond włosy są dużo krótsze niż były. Z kolei aktor miał na sobie beżowe spodnie, granatowo-czarny sweter w paski i brązową skórzaną kurtkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Paulina Andrzejewska jest choreografką, tancerką i pedagożką. Para poznała się w 2012 roku, kiedy pracowali razem nad spektaklem "Ławka rezerwowych". Oboje unikają salonów, nie opowiadają o sobie w wywiadach, dlatego rzadko bywają bohaterami kolorowych magazynów. Wcześniej aktor związany był z Moniką Krogulską - ich małżeństwo trwało zaledwie 8 miesięcy.

Musimy przyznać, że para wyglądają na bardzo szczęśliwą, prawda?

OG