Ta suknia jest już kultowa. Ale Lopez wcale nie założyła jej pierwsza. Miesiąc wcześniej miała taką na sobie... Zaskoczeni? My bardzo

Prześwitująca suknia z dekoltem do pępka była jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń 2000 roku. Niektórzy nie zostawili na kreacji piosenkarki suchej nitki, inni chwalili za powiew świeżości na czerwonym dywanie. Okazuje, że pomysł wcale taki świeży nie był.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez East News

Jennifer Lopez na rozdaniu nagród Grammy w 2000 roku

Czy ktoś z Was jest w stanie wymienić chociaż jednego laureata Grammy z 2000 roku? Wątpimy. Zieloną sukienkę Jennifer Lopez wspomina się do dziś. Wokalistka zszokowała świat występując w prześwitującej sukni spiętej klamrą na brzuchu, która więcej odsłaniała niż zakrywała. Branża zaniemówiła. Styliści nie mogli się zdecydować czy umieścić gwiazdę na liście najlepiej czy najgorzej ubranych gwiazd tego wieczoru. I zupełnie nikt nie zauważył, że nie dawniej jak miesiąc wcześniej identyczną sukienkę miała na sobie "Ginger Spice".

Jennifer Lopez i P. Diddy

EastNews

Jennifer Lopez, Geri Halliwell Jennifer Lopez, Geri Halliwell East News/Getty Images

Jennifer Lopez vs Geri Halliwell

Geri Halliwell w odważnej sukience pokazała się w styczniu 2000 w Cannes, a więc miesiąc zanim J Lo zszokowała świat na rozdaniu Grammy. Co zadziwiające, wówczas kreacja przeszła zupełnie bez echa. Teraz możemy oddać "Ginger Spice" należny splendor i porównać.

Geri Halliwell

Tony Barson / WireImage

Jennifer Lopez, Geri Halliwell Jennifer Lopez, Geri Halliwell East News/Getty Images

Jennifer Lopez vs Geri Halliwell

Obie wokalistki miały w tamtym okresie podobną, kobiecą sylwetkę, co czyni porównanie z jednej strony łatwiejsze, z drugiej - wręcz przeciwnie.

Jennifer Lopez, Geri Halliwell Jennifer Lopez, Geri Halliwell East News, Geri Halliwell

Jennifer Lopez vs Geri Halliwell

Wydaje się, że Geri upięła kreację nieco wyżej i "szczelniej" - dekolt nie sprawia wrażenia aż tak odważnego i, co tu dużo mówić, biust gwiazdy "Spice Girls" prezentuje się w tej sukience lepiej.

Geri HalliwellGetty Images

Jennifer Lopez, Geri Halliwell Jennifer Lopez, Geri Halliwell East News/PR Photos

Jennifer Lopez vs Geri Halliwell

14 lat od tamtych pamiętnych wydarzeń, Jennifer i Geri wciąż zachwycają urodą i figurą. I ciągle mają słabość do odważnych, seksownych kreacji. Wróćmy jednak do 2000 roku. Jak oceniacie pojedynek gwiazd na zielone sukienki? U nas chyba jednak padnie remis.