Johnny Depp przefarbował włosy na jasny blond! Pasuje mu?

Johnny Depp najwyraźniej pozazdrościł Kim Kardashian, bo przefarbował włosy na jasny blond. Jak Wam się podoba jego nowy wizerunek?
Sir Christopher Lee, Johnny Depp. Sir Christopher Lee, Johnny Depp. AP

Johnny Depp

Johnny Depp zaskoczył wszystkich, kiedy w sobotę na na Festiwalu Filmowym  BFI w Londynie zaprezentował się światu w blond fryzurze. Depp wręczał nagrodę brytyjskiemu aktorowi, Sir Christopherowi Lee. Depp słynie z eksperymentów, jednak fanki jego czarnej grzywy nie muszą się chyba obawiać, bo za tą drastyczną przemianą stoi zapewne nowa rola. Aktor wystąpi w długo oczekiwanej adaptacji musicalu "Into the Woods", w którym wcieli się w rolę wilka. Pasuje mu blond?

Johnny DeppAP

Johnny Depp. Johnny Depp. East News

Johnny Depp

Johnny'ego Deppa znamy głównie jako przystojnego bruneta. Ale to nie pierwszy raz, kiedy aktor zmienia się do roli.

Johnny DeppEast News

Johnny Depp jako kapitan Jack Straw w najnowszej części ''Piratów z Karaibów'' Johnny Depp jako kapitan Jack Straw w najnowszej części ''Piratów z Karaibów'' Fot. Peter Mountain AP

Piraci z Karaibów

W kultowej już serii filmów "Piraci z Karaibów" Johnny Depp nosił doczepiane dredy.

PHOTO: EAST NEWS/EVERETT COLLECTION  PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MAN'S CHEST, Johnny Depp, 2006, SLOWA KLUCZOWE: FILM DEPP JOHNNY STILL SCENE MOVIE KADR SCENA PIRATES OF THE CARIBBEAN II DEAD MAN'S CHEST PIRACI Z KARAIBOW II AKTOR ACTORFot. EAST NEWS

Johnny Depp

Johnny Depp w filmie Tima Burtona w "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" miał równie demoniczną fryzurę i siwe basmo włosów.

Sweeney Todd: golibroda z Fleet Street

Johny Deep, Edward Nożycoręki. Johny Deep, Edward Nożycoręki. Materiały prasowe

Johnny Depp

Już w pierwszych rolach Johnny Depp nie bał się odważnych stylizacji. "Edward Nożycoręki" z 1990 roku przyniósł mu sławę. Pasuje mu blond?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.