Niełatwo ją spotkać z synkiem! Viola Kołakowska wybrała się na spacer z mamą

Wcale nie jest łatwo przyłapać Violę Kołakowską z 6-miesięcznym synkiem, Leonem. Paparazzo to się udało. Celebrytka spacerowała ze swoją mamą, która dzielnie pchała wózek z maleństwem.
Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. East News

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska udała się na spacer ze swoim 6-miesięcznym synkiem. Paparazzo przyłapał ją w okolicach Saskiej Kępy. Modelce towarzyszyła jej mama, która odciążała córkę i dzielnie pchała wózek z synkiem.

Mama Violi KołakowskiejEast News

Kołakowska zadziwia nas swoją zgrabną sylwetką! Patrząc na nią trudno uwierzyć, że urodziła zaledwie kilka miesięcy temu.

Viola KołakowskaEast News

Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. East News

Viola Kołakowska

Kołakowska z mamą wybrały się na zakupy, a potem zatrzymały się w pobliskiej kawiarni. Kołakowska zabawiała synka. Leon jest owocem jej nietypowego związku z Tomaszem Karolakiem. Trudy macierzyństwa dają jej się chyba jednak we znaki. Na twarzy aktorki widać było zmęczenie.

Viola KołakowskaEast News

Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. East News

Viola Kołakowska

Wracając ze spaceru, panie spotkały swoich znajomych. Zatrzymały się na krótką pogawędkę.

Viola Kołakowska, mamaEast News

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska Tomasz Karolak i Viola Kołakowska kapif

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak

Leon jest synkiem Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka. Para ma też 5-letnią córkę, Lenę. Słyną z dosyć nietypowej relacji. Oficjalnie tylko się kolegują. Jednak niedawno Karolak zabrał całą swoją rodzinę na wakacje:

Wyjechali z dziećmi na tydzień do Toskanii. To miała być podróż w wielkiej tajemnicy - zdradziło nam nasze źródło.

27.04.2013 Warszawa  Peticado - otwarcie sklepu  N/Z: Viola Kolakowska  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER