Machina promocyjna ruszyła: Doda w ultrakrótkiej mini vs. Doda w kusych szortach i bluzce z dekoltem. Jak lepiej?

Niedługo premiera nowej płyty Dody, natomiast trasa koncertowa "Fly High Tour" rozpocznie się 24 kwietnia, więc nic dziwnego, że machina promocyjna działa na pełnych obrotach. Doda jest w tej chwili nie tylko jedną z najbardziej zapracowanych polskich artystek, ale także jedną z najczęściej widywanych w mediach. Kilka dni temu była gościem TVP w programie "Pytanie na śniadanie", zaś w sobotę odwiedziła TVN, występując w "Dzień dobry TVN". Zobaczcie, co miała na sobie!
Doda Doda Kapif

Ubrała się na luzie

Wywiadu dla TVP Doda udzieliła ubrana na luzie, w krótkie spodenki odsłaniające jej fantastyczne nogi i przewiewną koszulkę ze zmysłowym dekoltem delikatnie podkreślającym zarysy jej biustu.

DodaKapif

DodaKapif

Doda Doda Kapif

Będzie latała Dodolotem

Trasa, którą promowała odwiedzając TVP ma być wielkim, multimedialnym show. Sama do niego napisała scenariusz.

Wymyśliłam wielkie fabularne widowisko: najpierw jestem stewardessą na pokładzie Dodolotu. W wyniku usterki samolot spada do oceanu, a rozbitkowie docierają do azteckiej wyspy Dodagaskar. Tam spotykają mnie różne przygody, jest wiele spektakularnych elementów scenografii, jak na przykład wielki mięsożerny kwiat, który zjada mojego kochanka - przybliżyła szczegóły w niedawnym wywiadzie dla "Gali".
Doda Doda Kapif

Przewiązała się sweterkiem

Opuszczając siedzibę TVP, Doda przewiązała się w pasie dżinsową koszulą, która jak widać, z powodzeniem zamieniła się w spódniczkę mini.

DodaKapif

Doda Doda Kapif

Mówiła o bajecznej scenografii

W sobotnim "Dzień dobry TVN" również nawiązała do bajecznej scenografii, będącej atrakcją, zbliżającej się trasy koncertowej.

Jest ona bardzo kolorowa, a historia opowiada o wyspie Dodogaskar i na tej wyspie znajdują się przedziwne rzeczy, m. in. jest tam kwiat ludojad, który zjada mojego niewdzięcznego kochanka, bo zazwyczaj kochankowie są niewdzięczni. Wabi go tam i go zjada - powiedziała.
Doda Doda Kapif

Łańcuchy i geometryczne wzory

Tym razem, jak widać, zrezygnowała ze sportowego imagu na rzecz elegancji. Ultrakrótka sukienka w geometryczne wzory, pasujące do niej szpilki oraz łańcuch na szyi i podobny, zdobiący torebkę komponowały się w przepyszną, harmonijną całość.

DodaKapif

DodaKapif

Doda Doda Facebook.com

W czym jej lepiej?

Po udzieleniu wywiadu, Doda zaśpiewała piosenkę z repertuaru przygotowanego na "Fly High Tour". Na Facebooku zamieściła zdjęcia z przygotowań.

Kreacja na wizję wybrana :) Czekajcie na koncert Dody!!! - napisała.

A Wam w której kreacji Doda się bardziej podoba: w sportowej czy eleganckiej? A może w żadnej? Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii w naszej sondzie.

DodaFacebook.com

DodaKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.