Galimatias związkowy na salonach: Ewa Kuklińska pojawiła się z byłym partnerem Młynarskiej. A dziennikarka przyszła z...

Show-biznes słynie z różnych koligacji i miszmaszy towarzyskich. Tym razem Ewa Kuklińska zaskoczyła wszystkich, bo na salonach pojawiła się z byłym partnerem Agaty Młynarskiej! Tymczasem Młynarska kilka dni później przyszła na imprezę z nowym towarzyszem. Zobaczcie!
Ewa Kuklińska, Artur Krajewski Ewa Kuklińska, Artur Krajewski wbf

Ewa Kuklińska, Artur Krajewski

Ewa Kuklińska przybyła kilka dni temu na Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena w towarzystwie Artura Krajewskego. Para doskonale czuła się w swoim towarzystwie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to nie pierwszy raz, kiedy biznesmen pojawił się na salonach. Wcześniej był partnerem innej gwiazdy, Agaty Młynarskiej. Czyżby znajomości z celebrytkami tak bardzo przypadły mu do gustu?

Ewa Kuklińska, Artur KrajewskiWBF

Ewa Kuklińska, Artur Krajewski. Ewa Kuklińska, Artur Krajewski. WBF

Ewa Kuklińska, Artur Krajewski

Biznesmen otaczał Kuklińska swoim ramieniem. Kukliński jest także sędzią golfowym. Kiedy Krajewski spotykał się Młynarską, podobno raził go show-biznes:

Artur to wyjątkowy mężczyzna, człowiek z klasą, dla którego medialny szum to coś męczącego, ale rozumie, że specyfika pracy Agaty sprawia, iż muszą czasem występować publicznie- zdradziła wtedy tygodnikowi Rewia znajoma dziennikarki.

Być może biznesmen zasmakował w tym szumie medialnym.

Artur KrajewskiWBF

Agata Młynarska z partnerem. Agata Młynarska z partnerem. Kapif

Agata Młynarska z partnerem

Zaledwie parę dni później była partnerka Krajewskiego czyli Agata Młynarska pojawiła się na salonach w towarzystwie pewnego mężczyzny. Para przyszła razem na premierę spektaklu "I move you" do Teatru Warszawa.

Agata Młynarska z partneremKapif
Agacie Młynarskiej humor zdecydowanie dopisywał. Czy powodem jest dobrego samopoczucia był jej towarzysz?

Agata Młynarska, partnerKapif

Agata Młynarska z partnerem. Agata Młynarska z partnerem. WBF

Agata Młynarska z partnerem

Para zasiadła obok siebie na widowni spektaklu.

Agata Młynarska z partneremWBF

 

Agata Młynarska, Artur Krajewski. Agata Młynarska, Artur Krajewski. Kapif

Agata Młynarska, Artur Krajewski

A jeszcze rok temu Agacie Młynarskiej na imprezach towarzyszył dzisiejszy wybranek Kuklińskiej, Artur Krajewski. Para przybyła na galę Teraz Polska w czerwcu 2011 roku. Chętnie wtedy pozowali do zdjęć. Nic w tym dziwnego, bo nie ukrywali, że są parą.

Agata Młynarska, Artur Krajewski. Agata Młynarska, Artur Krajewski. Kapif

Agata Młynarska, Artur Krajewski

Pojawili się razem także na koncercie Top Trendy w maju 2012 roku. Młynarska i Krajewski spotykali się przez niecały rok, rozstali się w sierpniu zeszłego roku. Kto by przypuszczał, że pary w show biznesem ulegają takiemu "miszmaszowi".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.