W filmie "Był sobie chłopiec" grał rezolutnego nastolatka. Zobaczcie, jaki dzisiaj z niego przystojniak!

Czas płynie szybciej, niż się tego spodziewamy, a nastoletni bohaterowie filmów dorastają jeszcze szybciej. Oglądając dawne filmy z dziećmi w roli głównej rzadko myślimy o tym, że dzisiaj są to już dorośli ludzie. Często jest to dla nas niespodzianka!
Nicholas Hoult Nicholas Hoult Youtube

Wkracza w świat uwodziciela

Nicholasa Houlta pamiętamy z roli 12-letniego Marcusa w filmie "Był sobie chłopiec". Marcus wkracza w uporządkowany i dosyć płytki świat przystojnego uwodziciela (zagrał go Hugh Grant), który chcąc podołać nowym obowiązkom, będzie musiał nieco zmienić swój styl życia.

Nicholas Hoult, Hugh GrantYoutube

Hugh Grant, Nicolas Hoult Hugh Grant, Nicolas Hoult mat. promocyjne

Zagrał swojego równolatka

Nicholas Hoult urodził się w 1989 roku, a film "Był sobie chłopiec" wszedł na ekrany w 2002 roku. Jak łatwo policzyć, aktor zagrał postać w tym samym wieku, co on sam. Dzisiaj jest to przystojny 24-latek. Jesteście ciekawi jak wygląda?

Nicholas Hoult Nicholas Hoult Youtube

Tak wyglądał 7 lat temu

Jako 17-latek wyglądał tak.

Nicholas HoultYoutube

Nicholas Hoult Nicholas Hoult Youtube

Zmienił się?

A tak wygląda w swoim najnowszym filmie "Wiecznie żywy" w którym gra ucharakteryzowany na zombie.

Nicholas HoultYoutube

To inteligentna parodia filmów o zombies i innych straszydłach. Bohater filmu, żeby przetrwać, sam musi udawać zombie. Namawia do tego również swoją towarzyszkę. Hoult śmiał się potem, że w razie inwazji zombie da sobie radę i po prostu wtopi się w tłum. Wierzymy, że dałby sobie radę. Hoult to zaradny i utalentowany młody człowiek u progu wielkiej kariery.

Nicholas HoultYoutube

Nicholas Hoult Nicholas Hoult BUZZFOTO.COM/Hollywood Newswire

Nicholas Hoult dzisiaj

Tak naprawdę "w cywilu" Nicholas Hoult to dzisiaj niezłe ciacho!

Nicholas Hoult Nicholas Hoult CAPITAL PICTURES/Byron Purvis/AdMedia/Capital Pictures

Jest skromnym człowiekiem

Jako człowiek jest niezwykle skromny. Unika imprez, nie wywołuje skandali, nie ma nawet konta na Twitterze i Facebooku. Podobno był nawet zdziwiony, kiedy ktoś podszył się pod niego na jednym z portali społecznościowych.

Teraz wielu ludzi udaje, że jest mną. To dziwne - skomentował ten fakt.

Hm... faktycznie, dziwne. Któż bowiem chciałby być młodym, przystojnym i sławnym aktorem, którego kariera świetnie się rozwija? Przy okazji sprawdziliśmy i na Twitterze faktycznie Nicholas Hoult posiada swoje konto. Myślicie, że jest prawdziwe?

Nicholas HoultTwitter.com

Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult GAZ SHIRLEY, PACIFICCOASTNEWS.CO/EAST NEWS/Gaz Shirley

Jennifer Lawrence była nim oczarowana

Przez jakiś czas jego partnerką była Jennifer Lawrence. Poznali się na planie filmu "X-men: Pierwsza klasa". Para nawet chciała zamieszkać razem, ale sprzeciwiła się temu... mama aktorki. To była podobno miłość od pierwszego wejrzenia.

On zupełnie nie ma pojęcia, jak bardzo jest przystojny - mówiła wtedy o Houlcie oczarowana Lawrence.

Para ostatecznie rozstała się, a Nicholas Hoult znowu był do wzięcia.

Teresa Palmer, Nicholas Hoult Teresa Palmer, Nicholas Hoult CAPITAL PICTURES/CAP/FB

Będzie się działo!

Obecnie Nicholasa Houlta można spotkać w towarzystwie Teresy Palmer, swojej partnerki z filmu "Wiecznie żywy". Jeżeli to coś poważnego, to związek będzie wystawiony na niezłą próbę. Kroi się bowiem następna część "X-men", gdzie Hoult się spotka ze swoją byłą dziewczyną. Będzie się działo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.