Tymon Tymański zostanie ojcem!

44-letni muzyk pojawił się na premierze filmu "Drogówka". I wydało się, że towarzysząca mu partnerka - Maria - jest w ciąży.


Tymon Tymański z partnerką Marią Tymon Tymański z partnerką Marią WBF

Młodsza partnerka

Kim jest partnerka Tymona Tymańskiego? Para poznała się wiele lat temu, gdy Tymański był w związku z młodszą od siebie o 18 lat Sarą Brylewską, córką lidera "Brygady kryzys".

Poznałem Marysię, kiedy nie miała jeszcze dwudziestu lat - była kumpelą mojej dawnej miłości. Od razu wiedziałem, że jest kimś wyjątkowym - czytamy na blogu Tymona Tymańskiego.

Miłość rozkwitła jednak dopiero w sierpniu ubiegłego roku.

W zeszły poniedziałek spotkałem Marysię w Warszawie. Zaczęliśmy gadać i gadać - gadamy już tak prawie tydzień. Stało się coś, w co ledwie wierzyłem. Męczyłem się bardzo, zamieniając w emocjonalny kamień, powoli stając się starym nudziarzem - kimś, kto wie prawie wszystko i nic go nie cieszy. I oto nagle pojawiło się lustro, a za nim nowa, szybka ścieżka. Przypomniałem sobie dawne marzenia i śluby... - napisał muzyk.

 

 

Tymon Tymański z partnerką Marią Tymon Tymański z partnerką Marią WBF

Kim jest Marysia?

O nowej partnerce muzyka niewiele wiadomo. Z jego bloga dowiadujemy się jedynie, że podziela artystyczne pasje Tymańskiego, a nawet ma za sobą epizod muzyczny.

Była sobie Marysia. Mieszkała w Warszawie i chodziła do szkoły jednej, drugiej, potem trzeciej i czwartej. Była bardzo inteligentna i wygadana, więc wszyscy ją lubili. Nawet ci, którzy jej trochę nie lubili, musieli przyznać, że Marysia jest kimś absolutnie wyjątkowym. Dobrze się uczyła i często wyprzedzała wszystkich w klasie. Pisała pamiętnik, opowiadania i książki. Śpiewała, robiła zdjęcia i filmiki. Interesowała się światem i nie bała się nieustannej zmiany. Założyła swój zespół i postanowiła wyrażać się bez względu na to, czy ktoś orzeknie, że ma talent.

Jak wam się podoba nowa partnerka Tymańskiego?

Premiera filmu DrogówkaWBF

Tymon Tymański z partnerką Marią Tymon Tymański z partnerką Marią WBF

Wiara odzyskana

Po spotkaniu w zeszłym roku para bardzo szybko postanowiła być razem.

Coś powoduje, że spotykamy się i żegnamy, wchodzimy w związki i tworzymy nowe światy. Związki są jak koła zębate, które się wzajemnie ścierają. Kiedy się zetrą, nie ma już nic specjalnego do roboty. Ale póki jesteśmy cierpiący, poszukujący i popierdoleni, związki stają się naszą najlepszą praktyką - napisał na blogu.

Jak widać para postanowiła także założyć rodzinę.

Tymon Tymański z partnerką MariąWBF

Premiera filmu DrogówkaWBF

Tymon Tymański Tymon Tymański WBF

Muzyk z przeszłością

Obecna partnerka muzyka pozostaje w cieniu. Może właśnie dlatego, że związek Tymona Tymańskiego z Sarą Brylewską był szeroko opisywany w mediach. Mużyk poznał córkę kolegi, gdy ta miała 15 lat. On był już wtedy dojrzałym 33-latkiem.

Spotkałem Sarę i poczułem, że znalazłem dziewczynę, która pasuje do mnie jak ulał, która ukoi moje neurozy. Miała wtedy 15 lat i jasne było, że środowisko oceni taki związek konserwatywnie. Jedni strugali moralistów, ale wielu po prostu mi zazdrościło. Przynajmniej trzy czwarte znajomych odwróciło się ode mnie, inni mnie wyklęli - opowiadał w 2004 roku w wywiadzie dla "Playboya"

Para rozstała się po prawie ośmiu latach.

Moja dziewczyna przestała mnie kochać. Przestałem być dla niej partnerem. Stałem się tylko opiekunem i pseudoojcem. Nie złożymy ciała z trupa. Podobnie nie da się zanalizować przyczyny rozpadu miłości. Mogę tylko powiedzieć, że ja do końca kochałem. Niestety, przez ostatni rok bardzo odeszliśmy od siebie. Sara podjęła decyzję o rozstaniu. Ja wierzyłem, że jeszcze nam się uda. Musiałem zadusić tę miłość. Oddać ją na złom - powiedział Tymański w wywiadzie dla "Gali" w lipcu 2009 roku.

Tymański bardzo przeżył rozstanie i długo nie angażował się w poważne związki z kobietami.

Trzeba po prostu zapomnieć. To cholernie boli ? boli rok, dwa lata. To porażka, kres marzeń i złudzeń. Ten związek był jedną piątą mego życia, najdłuższym związkiem, jaki przeżyłem - podsumował w "Gali".

Muzyk był już dwukrotnie żonaty.

To bardzo fajne i zdolne dziewczyny. Artystki. Ania Lasocka jest rzeźbiarką, buddystką, grała na basie w zespole Kobiety. Była dla mnie przyjazną przystanią, napisałem wtedy muzykę na pierwsze płyty Miłości i Kur. Marta Handschke jest fotografem. Mamy syna Kosmę. Zgubił nas podobny charakter, tendencje do dominacji i histerii. Dopiero po latach nauczyliśmy się szacunku do siebie. Nie jestem łatwym człowiekiem, ale zawsze zależało mi na rodzinie - powiedział w wywiadzie dla "Playboya" w 2004 roku.

Tymon Tymański ma już dwoje dzieci: 19-letniego Lukasa i 13-letniego Kosmę.

Tymon Tymański Tymon Tymański Fot. Dominik Sadowski / AG

Muzyk niepokorny

 

Operacja chuliganmat. prasowe

Tymon TymańskiFot. Dominik Sadowski / AG

Tymon TymańskiFot. Dominik Sadowski / AG