Ale ona schudła! Córka Urszuli Dudziak przeszła sporą metamorfozę

Mika Urbaniak przeszła prawdziwą metamorfozę. Córka Urszuli Dudziak z nieśmiałej pulchnej dziewczyny przeobraziła się w odważną i świadomą swojego seksapilu kobietę. Wokalistka nie tylko hipnotyzuje swoim głosem, ale i przyciąga męskie spojrzenia. Seksapil i talent? Tak, te dwa pojęcia mogą iść w parze. Zobaczcie!
Mika Urbaniak w 2001 roku Mika Urbaniak w 2001 roku Tomasz Stańczak / Agencja Wyborcza.pl

Mika Urbaniak w 2001 roku

W 2001 roku Mika Urbaniak preferowała styl buntowniczki: warkoczyki i wyciągnięte swetry to  były jej znaki rozpoznawcze. Urbaniak odziedziczyła talent po swoich rodzicach: po mamie, wokalistce Urszuli Dudziak i tacie, muzyku jazzowym, Michale Urbaniakowi. Mika urodziła się w USA, jednak od 2001 roku mieszka w Polsce.

30.03.2001 LODZ TEATR WIELKI KONFERENCJA PRASOWA Z MICHALEM URBANIAKIEM ORAZ JEGO CORKA MIKA URBANIAK  FOT.TOMASZ STANCZAK / AGENCJA GAZETA  PLYTA LODZ NR 031Fot.Tomasz Stańczak / AG

Mika Urbaniak w 2003 roku. Mika Urbaniak w 2003 roku. fot. Roman Jocher / Agencja Wyborcza.pl

Mika Urbaniak w 2003 roku

Mika Urbaniak zaczęła koncertować, ale nie przywiązywała wtedy wagi ani do swojej sylwetki ani do prezencji. Dusza hipiski grała w niej wtedy pierwsze skrzypce. Zbędne kilogramy było widać zwłaszcza na pulchniejszej twarzy wokalistki.

12.09.2003  WARSZAWA -  BELWEDER - KONFERENCJA NA TEMAT WARTOSCI ETYCZNYCH W ZYCIU PUBLICZNYM N/Z MIKA URBANIAK   FOT. ALBERT ZAWADA / AGENCJA GAZETAFot. Albert Zawada / AG

Mika Urbaniak w 2006 roku. Mika Urbaniak w 2006 roku. Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Wyborcza.pl

Mika Urbaniak w 2006 roku

Kariera Miki Urbaniak nabierała tempa. Wraz z wiekiem wokalistka zaczęła coraz bardziej zwracać uwagę na to, jak wygląda.

16.08.2006 KATOWICE GCK LOT MIKA URBANIAK (VOC) JA SMOCZYNSKI (PIANINO) KRZYSZTOF PACAN (BAS) AREK SKOLIK (PERK)  FOT . DAWID CHALIMONIUK /  AGENCJA GAZETA    PLYTA KATOWICE NR 188Fot. Dawid Chalimoniuk / AG

Mika Urbaniak w 2007 roku. Mika Urbaniak w 2007 roku. Kapif

Mika Urbaniak w 2007 roku

Wokalistka wyraźnie zeszczuplała! Ale nadal eksperymentowała z modą, nie mogła jeszcze znaleźć swojego stylu.

11.11.2007 WARSZAWA SLALA KONCERTOWA KONCERT URSZULA DUDZIAK I MIKA URBANIAK  FOT. WOJCIECH SURDZIEL / AGENCJA GAZETA Fot. Wojciech Surdziel /AG

Mika Urbaniak w kwietniu 2009. Mika Urbaniak w kwietniu 2009. Kapif

Mika Urbaniak w kwietniu 2009

Mika Urbaniak zaczęła odnajdywać w sobie kobietę. Mimo że nie miała idealnych kształtów, wreszcie zaczęła pokazywać swoją figurę. Wtedy nagrała swoją pierwszą solową płytę. Przyznała, że dbanie o wygląd nie zawsze było jej pasją:

Kiedyś nie lubiłam chodzić do sklepów z ciuchami. Ani się malować. Nic z tych rzeczy. Od pewnego czasu zaczęłam lubić być kobietą i przez doświadczenia, poznawanie się, stało się to wielką przyjemnością. Kiedy walczysz o siebie i dążysz do realizacji własnych marzeń, stajesz się swoim własnym przyjacielem. Nagle cały świat zaczął wyglądać tak, jak sobie wyobraziłam. I ta miłość do mnie samej zaczęła wzrastać. Poza tym walczę ze słabościami - przyznała w wywiadzie dla "VIVY!".
Mika Urbaniak w czerwcu 2009. Mika Urbaniak w czerwcu 2009. Kapif

Mika Urbaniak w czerwcu 2009

Było świetnie i... coś poszło nie tak. Urbaniak w raptem 2 miesiące wyraźnie się zaokrągliła.

Mika Urbaniak w 2011 roku. Mika Urbaniak w 2011 roku. Kapif

Mika Urbaniak w 2011 roku

Mika Urbaniak jednak nie dała za wygraną. W ciągu dwóch lat nie tylko wyraźnie schudła, ale też odkryła kuse sukienki. Prawie nie przypominała siebie sprzed lat!

Mika Urbaniak w kwietniu 2012. Mika Urbaniak w kwietniu 2012. Kapif

Mika Urbaniak w kwietniu 2012

Wokalistka wzięła się za siebie i na zeszłorocznych Fryderykach zaskoczyła nie tylko zgrabną figurą, ale i zupełnie odmienionym stylem. Urbaniak zachwycała seksapilem. W zeszłym roku wokalistka wydała drugą w swoim dorobku płytę "Follow you".

Mika Urbaniak w kwietniu 2012. Mika Urbaniak w kwietniu 2012. Kapif

Mika Urbaniak w maju 2012

Piosenkarka wreszcie przestała bać się kobiecych kreacji: rozkloszowane sukienki a la lata 60. to jest coś w czym czuje się, ale też i wygląda świetnie.

Mika Urbaniak w maju 2012. Mika Urbaniak w maju 2012. Kapif

Mika Urbaniak w maju 2012

Taką Urbaniak naprawdę chcemy oglądać!

Mika Urbaniak. Mika Urbaniak. WBF

Mika Urbaniak w grudniu 2012

Ostatnio u jej boku pojawił się przystojny muzyk.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.