Jak wyglądają synowie jednej z najsłynniejszych lesbijek?

Jodie Foster ostatnio sporo namieszała. Na rozdaniu Złotych Globów w końcu przyznała się do tego, że jest lesbijką. Teraz nie ustają spekulacje, kto jest ojcem jej dwóch synów. Zobaczcie, jak wyglądają jej dorastające już dzieci!
Jodie Foster, synowie. Jodie Foster, synowie. East News

Jodie Foster i synowie

Najsłynniejsza obecnie lesbijka Hollywood, Jodie Foster ma dwóch synów, które wychowuje ze swoją byłą już długoletnią partnerką, Cydney Bernard. Foster ma 14-letniego syna Charlesa "Charlie" Fostera i 11-letniego Christophera "Kit" Fostera.

Jodie Foster, synowieEast News
Wiele osób spekulowało, kto tez może być ojcem chłopców, ale aktorka znana z powściągliwości, konsekwentnie milczała na temat swojego życia osobistego.

Jodie Foster, synEast News

 

Jodie Foster, synowie. Jodie Foster, synowie. East News

Jodie Foster i Cydney Bernard

Jodie Foster i Cydney Bernard były razem przez 15 lat i wspólnie wychowywały dzieci. Rozstały się w 2008 roku. Panie poznały sie w 1993 roku na planie filmu "Sommersby". Jodie grała w nim główną rolę, zaś Cydney była koordynatorem produkcji. Niedługo potem zaczęły się spotykać. Mimo długoletniego związku, nigdy nie pojawiły się razem oficjalnie: na premierze filmu czy na ceremonii wręczenia nagród. Jednak paparazzi wielokrotnie przyłapali je, kiedy spacerowały razem z synami. Mieszkały też razem.

Jodie Foster AP

Pomimo tego, że Foster i Bernard nie są już razem, wciąż mają ze sobą świetny kontakt. Jodie Foster na rozdaniu tegorocznych 70. Złotych Globów została wyróżniona statuetką za całokształt twórczości. Mowa dziękczynna Foster dosłownie wycisnęła łzy ze wszystkich zgromadzonych na sali, a pewnie i z wielu przed telewizorami. W USA publiczne mówienie o odmiennej orientacji seksualnej nie należy do popularnych. Tym razem było inaczej: Foster przełamała lody i pierwszy raz otwarcie powiedziała o tym, że kochała kobietę. Aktorka publicznie podziękowała swojej długoletniej partnerce:

Nie byłoby mnie tutaj gdyby nie największa miłość mojego życia, moja odważna współmatka, moja była partnerka w miłości, ale prawdziwa siostrzana dusza, moja spowiedniczka, kumpelka od nart, doradczyni, najukochańsza, najlepsza przyjaciółka od zawsze - Cydney Bernard, dziękuję ci Cyd - powiedziała.

Jodie FosterReuters

Tym szczerym wyznaniem aktorka zaszokowała opinię publiczną. Nie był to nie był pierwszy raz, kiedy wspomniała o swojej ukochanej. Aktorka podziękowała jej wcześniej, kiedy odbierała nagrodę "Kobieta w sukcesie" w 2007 roku:

Dziękuję Ci, moja piękna Cydney za to, że jesteś przy mnie podczas porażek i sukcesów - powiedziała wtedy.
Synowie Jodie Foster, Charles Synowie Jodie Foster, Charles "Charlie" Foster, Christopher "Kit" Foster. Screen z Youtube.com

Jodie Foster o synach

Na rozdaniu Złotych Globów Foster opowiedziała też o swoich synach i o tym, jak wiele dla niej znaczą:

Jestem dumna ze swojej nowoczesnej rodziny, ze swoich synów, którzy są powodem, dla którego żyję i dla którego się rozwijam - wyznała.

Synowie Jodie Foster, Charles "Charlie" Foster, Christopher "Kit" FosterScreen z Youtube.com

Aktorka podziękowała też swojej mamie, Evelyn:

Mamo, jest tyle rzeczy, który nie rozumiesz, ale jest tylko jedna najważniejsza rzecz, która chcę byś zrozumiała: Kocham Cię, kocham Cię, kocham Cię i mam nadzieję, że jeśli powiem to 3 razy to w magiczny sposób dotrze do Twojej duszy.

Kiedy z jej oczu popłynęły łzy, aktorka znów zwróciła się do synów:

Widzicie Charlie i Kit, czasami wasza mama traci rezon- zażartowała.

Jodie Foster, synowieEast News

Jodie Foster. Jodie Foster. Reuters

Przyznanie sie do homoseksualizmu

Na rozdaniu Złotych Globów Foster pośrednio wyjaśniła, dlaczego tak długo zwlekała z otwartymi deklaracjami. Jednak, jak przystało na prawdziwą aktorkę, Foster stopniowała napięcie. Swoją przemowę zaczęła od żartu:

Powiem coś, czego nigdy nie mówiłam publicznie, pewną deklarację. Trochę się denerwuję, ale powiem to głośno i dumnie i będę potrzebować waszego wsparcia! - zaintrygowała wszystkich Jodie Foster.

Jodie FosterAP

Kiedy wszyscy spodziewali się, że z jej ust padnie oficjalna deklaracja o jej homoseksualizmie, aktorka wszystkich zaskoczyła:

Jestem singielką! Naprawdę. Nie, żartuję... Ale prawdę mówiąc nie żartuję, ale trochę żartuję - tłumaczyła się Foster - Nie ma to być mój coming out, gdyż już dawno mam to za sobą, mniej więcej w epoce kamienia łupanego, w czasach kiedy wrażliwa młoda dziewczyna mogła przyznać się tylko zaufanym przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom, a dopiero później, stopniowo, każdemu kogo kiedykolwiek spotkała - mówiła.

Całą przemowę aktorki ze Złotych Globów obejrzycie tutaj:

Jodie Foster Jodie Foster AP

Mel Gibson

Ostatnio w mediach pojawiły się sugestie, że ojcem synów aktorki jest jej wieloletni przyjaciel, Mel Gibson. Foster w trakcie przemowy na Złotych Globach w pewnym momencie zwróciła się też do siedzącego przy stoliku razem z jej synami Mela Gibsona:

Wiesz, że ty też mnie ocaliłeś - powiedziała.

Mel GibsonScreen z Yuotube.com

Na twarzy aktora pojawiło się przerażenie. Od tego momentu pojawiły się insynuacje, że to właśnie aktor jest ojcem dzieci Foster. Aktorka miała wyjawić tą informację dopiero, gdy jej dzieci skończą 21 lat. Czyżby w wrażenia powiedziała zbyt wiele? Tego pewnie jeszcze długo się nie dowiemy, bo aktorka jest niezwykle skryta.