Gesslerowie niczym polscy Carringtonowie. Rozpasane lata 90. w domu restauratorów. Zobacz, jak oni mieszkali!

Prawdziwe perełki!
Magda Gessler dom Magda Gessler dom EastNews

Rodzinne domostwo

Trafiliśmy na zdjęcia wnętrz pięknej rezydencji Magdy Gessler. Co prawda pochodzą one z sesji w 1996 roku, ale nie mogliśmy się oprzeć pokusie, by wam je pokazać. Po prostu nas urzekły, szczególnie ta stylistyka lat 90.! Usiądźcie wygodnie, bo zdjęcia wręcz zwalają z nóg-:).

PHOTO: ZENON ZYBURTOWICZ/EAST NEWS  Dom Magdy Gessler, wrzesien 1996

EastNews

plotekplotek

Magda Gessler, Piotr Gessler. Magda Gessler, Piotr Gessler. EastNews

Witajcie w naszej bajce

Cóż to za piękna para? To Piotr  i Magda Gesslerowie. Poznali się zaraz po powrocie Magdy Gessler do kraju pod koniec lat 80. Restauratorka była przygnębiona stratą ukochanego męża,  Volkharta Müllera. Starszy od Magdy o 11 lat korespondent "Der Spiegel" zmarł na raka w 1986 roku. Miesiąc wcześniej odeszła miesięczna córeczka pary.

Gessler szukała spokoju i pociechy w ojczyźnie. Jak podaje portal Mowimyjak.pl, Magda była początkowo zainteresowana Adamem Gesslerem, ten jednak nie przyszedł na umówioną randkę. Jego brat Piotr postanowił więc zająć się zdenerwowaną Magdą. Zaopiekował się nią dość skutecznie. Para zakochała się w sobie. Piotr dla Magdy zostawił swoją ówczesną żonę Martę i rozpoczął nowe życie z nową miłością u swojego boku.

Magda Gessler Magda Gessler EastNews

Pani na włościach

Gesslerowie zamieszkali w okazałym domu w podwarszawskich Łomiankach. Taka posiadłość to bez dwóch zdań powód do dumy, co zresztą widać na załączonym obrazku. Nawet pies wygląda dystyngowanie w otoczeniu bukietu czerwonych róż i białego kostiumu Gessler.

Magda Gessler. Magda Gessler. EastNews

Niczym diwa

Cóż za niepoprawnie ciekawski fotograf! Przyłapał Magdę Gessler w jej świątyni piękna. Wszystkie sekrety zostały obnażone! Restauratorka nie zdążyła nawet pochować flakonów drogich perfum.

Magda Gessler. Magda Gessler. EastNews

Sposób na melancholię

Nawet w tak uroczym domu zdarzają się chwile melancholii. Pociechą może okazać się podziwianie wszystkich par butów... Wystarczy poustawiać je na środku pokoju.

Magda Gessler, Piotr Gessler. Magda Gessler, Piotr Gessler. EastNews

Państwo Gesslerowie

Co za łuki! Pozazdrościłaby ich Gesslerom nawet Madzia Karwowska. Sam szyk. Niczym w polskiej "Dynastii". W takim otoczeniu podomka nabiera nowego znaczenia: to teraz biały kostium i białe rajstopki. W męskiej wersji: smoking.

Magda Gessler, Piotr Gessler Magda Gessler, Piotr Gessler EastNews

Kryształowi

Gdy już wystawi się na blat całą kolekcję kryształów, miło sobie tak razem postać.

Magda Gessler, Piotr Gessler, Lara Gessler Magda Gessler, Piotr Gessler, Lara Gessler EastNews

Gesslerowe trio

Co za uroczy obrazek. Przepych i rozmach niemalże taki sam jak u Carringtonów. Albo nawet lepiej! Nasza bohaterka polskiej "Dynastii" nie miała bowiem oporów, żeby założyć prześwitującą bluzkę. Jest taka wyzwolona! U jej boku zasiadł pan domu: Piotr Gessler, który od niechcenia bawi się jabłuszkiem.

PHOTO: ZENON ZYBURTOWICZ/EAST NEWS  Dom Magdy Gessler  N/Z: Lara, Magda i Piotr GesslerEastNews

Przy pięknych rodzicach ściska kotka rozkoszna dziecina: Lara Gessler.

PHOTO: ZENON ZYBURTOWICZ/EAST NEWS  Dom Magdy Gessler  N/Z: Lara, Magda i Piotr GesslerEastNews

Magda Gessler, Piotr Gessler Magda Gessler, Piotr Gessler EastNews

Owoc zakazany

A gdy dzieci idą już spać, Magda kusi Piotra kolejnym jabłkiem. Owoce i prześwity. Co za pikantna sesja!

Magda Gessler, Lara Gessler Magda Gessler, Lara Gessler EastNews

Córeczka mamusi

A oto matka i córka. Urocza złotowłosa Lara Gessler, jak przystało na przykładną 7-letnią panienkę, pod okiem swej rodzicielki przekłada jabłka na kredensie (o co chodzi z tymi jabłkami?). Kulinarne zacięcie dziewczynie zostało do dziś. Lara obecnie uczy się sztuki cukierniczej w renomowanej londyńskiej szkole.

Gessler Magdalena Magda, corkaKAPIF.PL/KAPIF

Magda Gessler, Lara Gessler, Tadeusz Muller Magda Gessler, Lara Gessler, Tadeusz Muller EastNews

Matka Polka

Serce roście patrząc na te widoki! Oto prawdziwa matka Polka. Obok Magdy Gessler stoi jej rozkoszna córeczka Lara i dorastający syn Tadeusz. Ten przystojny kawaler jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa Gessler z Volkhartem Müllerem. Tadeusz miał zaledwie trzy lata, gdy jego ojciec zmarł na raka.

Warszawa, 31.05.2006. Tapas Bar - otwarcie hiszpanskiej restauracji: n/z Tadeusz Muller (syn Magdy Gessler), Magda Gessler, Steffen Moller, Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Fot. Rafal Maciaga/FORUMFORUM/Rafal Maciaga

Magda Gessler, Piotr Gessler Magda Gessler, Piotr Gessler EastNews

W altanie

I tak oto kończymy naszą podróż po domu Gesslerów. Państwo żegnają nas ze swojego słynnego ogrodu. Ta altana jest wprost do tego stworzona. Podoba wam się ta posiadłość?

Więcej o: