Marcin Tyszka: Jako mały chłopiec uwielbiałem golonkę

Marcin Tyszka to wzięty fotograf i pracuś, ale specjalnie dla nas pokazał swoje inne, wrażliwe oblicze. Juror "Top model" zdradził nam swoje najbardziej zmysłowe wspomnienia z dzieciństwa. Sprawdźcie, co powiedział!
Był tez Marcin Tyszka. Był tez Marcin Tyszka. Forum

Marcin Tyszka

Co oznacza dla Ciebie hasło: Czuję, że żyję?

Na pewno moja praca - sesje, wyjazdy, cały ten zgiełk . A gdy czuję przesyt... Gdy pomiędzy milionem spraw do załatwienia, samolotami, sesjami zdjęciowymi mogę się wyrwać na moment, kilka dni i poświęcić je tylko sobie. Czasem uciekam na cały dzień do muzeum - w Warszawie uwielbiam Muzeum Narodowe, znikam na dłuuugi spacer, innym razem po zdjęciach wyjeżdżam do małego miasteczka w Hiszpanii albo Portugalii, by zjeść śniadanie siedząc nad morzem, wybrać się na targ z owocami, zjeść pyszny obiad, potem kolację.... I nie mieć żadnych terminów, zobowiązań.

Dawid Woliński, Marcin Tyszka, konferencja TVNKAPIF

Marcin Tyszka. Marcin Tyszka. Agencja Wyborcza.pl

Marcin Tyszka

Jakie jest Twoje wspomnienie zapachu z dzieciństwa?

Jako mały chłopiec uwielbiałem golonkę - więc wszystkie mięsa, które Mama mi przygotowywała musiały "być" golonką z chrzanem... Zapach i smak gumy do żucia - Donald - to był produkt totalnie niedostępny i luksusowy. A z samych zapachów - pamiętam do tej pory zapach wody kolońskiej "Old Spice", której Tata używał, gdy udało się ją kupić w Peweksie.

Marcin TyszkaKapif

Marcin Tyszka. Marcin Tyszka. KAPIF

Marcin Tyszka

Jak wg. Ciebie pachnie i smakuje szczęście?

Pachnie jak powietrze po burzy - czyli jest bez zapachu - czuć jedynie świeżość, lekkość....

Tyszka Marcinwww.KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.