Doda nie musiała nosić torebki, a PPD miała wsparcie (nie męża!). Zobacz, kto z kim przyszedł na imprezę Zienia

Na celebryckie imprezy gwiazdy nie lubią chadzać w pojedynkę. Dobrze mieć kogoś, kto potrzyma płaszcz, zamówi drinka czy ochroni przed natrętnymi dziennikarzami i fotoreporterami. A przede wszystkim dotrzyma towarzystwa i zabawi rozmową w tłumie obcych ludzi.
Natalia Siwiec, Sylwia Gliwa, Małgorzata Rozenek, Doda. Natalia Siwiec, Sylwia Gliwa, Małgorzata Rozenek, Doda. Kapif

Pokazy mody bywają męczące

Pokazy mody to szczególne wydarzenia w show-biznesie. Żadne inne nie są tak wielkim targowiskiem próżności. Tu trzeba odpowiednio wyglądać, rozmawiać z odpowiednimi ludźmi, jednym słowem - pokazać, że jest się kimś ważnym. To bywa męczące. Obecność jest jednak niemalże obowiązkowa. Dla niektórych ten obowiązek jest przyjemnością, dla innych nie. Zobacz, kto w Soho Factory był przy naszych gwiazdach i gwiazdkach i pomagał im w "bywaniu".

Małgorzata Rozenek i Filip Mecner. Małgorzata Rozenek i Filip Mecner. Kapif

Małgorzata Rozenek z menadżerem

Małgorzata Rozenek w krótkim czasie odniosła ogromny sukces. Program, który prowadzi - "Perfekcyjna Pani Domu" - jest jedną z najchętniej oglądanych propozycji stacji TVN. A co za tym idzie, gospodyni show stała się prawdziwą gwiazdą. Jest zapraszana na najważniejsze branżowe imprezy i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród dziennikarzy. Jednak od niedawna musi radzić sobie także z łatką nielubianej celebrytki. Media depczą jej po piętach i czekają nawet na najmniejsze potknięcie. Po kolejnych "skandalach" (dom pokazywany w TVN, to nie jest dom Rozenek, gwiazda zatrudnia na co dzień nianię i korzysta z pomocy gosposi), PPD wciąż nie udało się zjednać sympatii widzów.

Warszawa, 19.10.2012, Pokaz kolekcji - Maciej Zien Wiosna 2013, NZ.  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMForum

Czy zatrudnienie znanego menadżera gwiazd, Filipa Mecnera, ma pomóc Małgorzacie Rozenek w karierze? Perfekcyjna Panią Domu coraz częściej widujemy na imprezach właśnie w jego towarzystwie.

Joanna Horodyśka i Ada Fijał. Joanna Horodyśka i Ada Fijał. Kapif

Joanna Horodyśka i Ada Fijał

Koleżanki w życiu prywatnym i zawodowym, Joanna Horodyńska i Ada Fijał, łączą celebryckie (służbowe) wydarzenie z dobrą zabawą. We dwie zawsze raźniej!

Warszawa, 19.10.2012, Pokaz kolekcji - Maciej Zien Wiosna 2013,  NZ. Joanna Horodynska, Ada Fijal   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMForum

Fijal Ada

Doda Doda Kapif

Doda z asystentką swojego menadżera

Doda ma ludzi od wszystkiego: od załatwiania spraw z mediami, od dobierania szalonych stylizacji, a także od... noszenia torebki. :) Piosenkarka nigdzie nie rusza się bez obstawy. Na pokaz mody dobrego znajomego, Macieja Zienia, postanowiła zabrać asystentkę swojego menadżera.

Natalia Siwiec z mężem. Natalia Siwiec z mężem. Kapif

Natalia Siwiec z mężem

Związek Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego trwa już 10 lat. Od niedawna są małżeństwem. Wygląda na to, że bardzo szczęśliwym. Obydwoje świetnie bawili się w swoim towarzystwie na imprezie Zienia. Mariusz cierpliwie chodzi z Natalia na większość celebryckich spędów. Gratulujemy wytrwałości!

Siwiec Natalia partner samochodKapif

Siwiec Natalia partnerKapif

Zien Maciej, Siwiec NataliaKapif

Magdalena Frąckowiak i Wojciech Pastor. Magdalena Frąckowiak i Wojciech Pastor. Kapif

Magdalena Frąckowiak z narzeczonym

Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, od niedawna "po słowie", także zazwyczaj pojawia się razem. Mimo że Magdalena Frąckowiak, słynna modelka, ma w tym światku mnóstwo znajomych i przyjaciół, najchętniej spędza czas z ukochanym, Wojciechem Pastorem. Na imprezie Zienia bawili się doskonale.

Frackowiak Magdalena Magda partner Wojciech PAstorKapif

Frackowiak Magdalena Magda partner Wojciech PAstorKapif

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. Kapif

Paulina Sykut z mężem

Widzieliście kiedyś Paulinę Sykut bez męża? My nie! Czy to nagranie programu na żywo, czy to festiwal w Sopocie, czy też jakakolwiek celebrycka impreza - oni zawsze muszą być razem.

Sykut Paulina mazKapif

Sykut Paulina mazKapif

Sylwia Gliwa z mężem. Sylwia Gliwa z mężem. Kapif

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki

Aktorka Sylwia Gliwa niedawno wprowadziła męża na salony. Rajdowcowi albo spodobało się towarzystwo celebrytów, albo po prostu pragnie wspierać żonę w tej aktywności - tak czy inaczej parę możemy coraz częściej widywać nie tylko na pokazach mody.

Gliwa Sylwia mazKapif

Katarzyna Sokołowska i Maciej Zień. Katarzyna Sokołowska i Maciej Zień. Kapif

Katarzyna Sokołowska

Jurorka "Top model. Zostań modelką" wie, o co w modzie chodzi. Za każdym razem nie możemy się nadziwić jej świetnie dobranym kreacjom. Katarzyna Sokołowska, po pokazie, którego oczywiście była reżyserką, bawiła się w towarzystwie swojej menadżerki, Małgorzaty Leitner. Fotografom jednak nie udało się zrobić paniom wspólnego zdjęcia.

Sokolowska KatarzynaKapif

Magda Modra. Magda Modra. Kapif

Magda Modra z mężem

Magda Modra rzadko pojawia się na imprezach bez swojego męża, aktora oraz pasjonata rajdów motorowych, Marka Krupskiego. I tym razem ukochany wspierał ją w "bywaniu".

Modra Magdalena Magda mazkapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.