Tak się bawi WARSZAWKA! Piękne celebrytki na premierze kolekcji torebek Sabriny Pilewicz. Kto się pojawił?

W środowe południe gościliśmy w warszawskim Champagne Barze Flaming&Co, gdzie mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska torebkom Sabriny Pilewicz (tak tak, tej samej, która zaprojektowała suknię ślubną Oli Kwaśniewskiej!). Projektantka zaprezentowała nową linię toreb, której twarzami są znane Miss: Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz. Prezentację umilały gwiazdom przepyszne koreczki i szampan z najwyższej półki. A kto pojawił się na Mokotowskiej? My wiemy!
Sabrina Pilewicz. Sabrina Pilewicz. fot. KAPIF

Sabrina Pilewicz

Gwiazdą środowego spotkania niewątpliwie była twórczyni prezentowanych toreb, Sabrina Pilewicz. Projektantka zaprezentowała trzy nowe modele swojego produktu. Opowiedziała przy tej okazji kilka słów o sobie. Dowiedzieliśmy się, że designerka wychowała się w domu, w którym cały czas pracowała kaletnicza maszyna. Rodzice 26-letniej artystki od wielu lat pracują w tej branży, dlatego dla Pilewicz było oczywiste, że będzie pracowała jako projektantka. Zapewniła nas, że nigdy nie myślała o tym, by zajmować się czymś innym.

 

Goralczyk Marysia Maria, Pilewicz Sabrinafot. KAPIF

 

Sabrina Pilewicz od dłuższego czasu współpracuje z wieloma znanymi gwiazdami. Jedną z jej wielbicielek jest przyjaciółka Oli Kwaśniewskiej, Edyta Herbuś. W kreacjach projektantki pojawiła się już wcześniej Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz i wiele, wiele innych gwiazd. Dużą zaletą jej współpracy z klientkami jest relacja emocjonalna. Designerka powiedziała nam, że na święta dostaje wiele kartek z podziękowaniami. Zadowolone posiadaczki jej toreb piszą jej na jaką okazję założyły kreację, albo do czego dobrały jej torebki. Kobietom nie przeszkadza nawet fakt, że projektowane dodatki nie należą do najlżejszych. I do najtańszych...

 

Herbus Edyta, Pilewicz Sabrinafot. KAPIF

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. fot. KAPIF

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś ostatnio stara się nie opuszczać żadnej imprezy. W sobotę pojawiła się na ślubie swojej przyjaciółki Oli Kwaśniewskiej. Wystarczyło kilka dni na regenerację i już pojawiła się na prezentacji kolekcji Pilewicz. Panie znają się nie od dzisiaj, a tancerka wielokrotnie podkreślała, że ceni dodatki projektantki.

 

Herbus Edytafot. KAPIF

Marysia Góralczyk. Marysia Góralczyk. fot. KAPIF

Marysia Góralczyk

Marysia Góralczyk na imprezach nie pojawia się często. Prezentacja kolekcji "Dolce Far Niente" przyciągnęło jej uwagę. Być może urzekły ją torebki w kształcie diamentów? Ciekawe który kolor podobał się jej najbardziej... Ma ich do wyboru ponad dwadzieścia.

 

Goralczyk Marysia Mariafot. KAPIF

Beata Tyszkiewicz. Beata Tyszkiewicz. fot. KAPIF

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz również pojawiła się we Flamingu na Mokotowskiej. Jak zwykle zachwyciła wielką klasą. Młodsze koleżanki raczyła opowieściami, których słuchać można bez końca.

 

Tyszkiewicz Beatafot. KAPIF

Paulina Sykut. Paulina Sykut. fot. KAPIF

Paulina Sykut

Paulina Sykut to kolejna gwiazda, która jest zachwycona projektami Pilewicz. Na prezentacji pokazała się w bardzo kobiecej sukience, do której idealnie pasowały zaprezentowane torby. Tym razem, o dziwo, gwiazda pojawiła się na imprezie bez męża.

 

Sykut Paulinafot. KAPIF

Lidia Kopania. Lidia Kopania. fot. KAPIF

Lidia Kopania

Lidia Kopania wprawdzie nie jest lwicą salonową, ale uznała, że prezentacja toreb jest świetną okazją do zapoznania się z twórczością projektantki. Na słoneczny dzień piosenkarka wybrała stylizację w odcieniach zieleni.

 

Kopania Lidiafot. KAPIF

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. fot. KAPIF

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zachwyciła. Zainspirowana zapewne rozdaniem nagród Emmy, dziennikarka zaprezentowała się w oryginalnej żółtej sukience. Na widok fotoreporterów promiennie się uśmiechnęła. Wyglądała fenomenalnie!

 

Wendzikowska Annafot. KAPIF

Aleksandra Kisio. Aleksandra Kisio. fot. KAPIF

Aleksandra Kisio

Ola Kisio to kolejna gwiazda, która stara się nie opuścić żadnej zorganizowanej imprezy. Na miejscu stawia się zwykle na czas, zachwycając swoim perfekcyjnie przemyślanym i dopracowanym wizerunkiem. Tym razem jeans zestawiła ze świetną pomarańczową spódnicą. Torebka, oczywiście od Pilewicz, świetnie prezentowała się w tym zestawieniu.

 

Kisio Aleksandra Olafot. KAPIF

Marcelina Zawadzka. Marcelina Zawadzka. fot. KAPIF

Marcelina Zawadzka

Zawsze mamy problem z rozróżnieniem pięknych miss, które reklamują markę Sabriny Pilewicz. W jasnej sukience i czarnym sweterku zaprezentowała się Marcelina Zawadzka, która do swojej stylizacji dobrała czarną torebkę na łańcuszku.

Zawadzka Marcelinafot. KAPIF

Rozalia Mancewicz. Rozalia Mancewicz. fot. KAPIF

Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz do swoich oryginalnych satynowych spodni z motywem w psy, dobrała jasną bluzkę i różową torebeczkę. Modelka była zachwycona obecnością fotoreporterów. Cały czas się uśmiechała, godnie prezentując najnowsze modele toreb Sabriny Pilewicz.

Mancewicz Rozaliafot. KAPIF

Okazuje się, że Panie nie tylko są do siebie podobne, nie tylko bardzo się lubią, ale na dodatek często ze sobą współpracują. Podobieństwo dwóch miss zapewne zauważyła także projektantka, która uczyniła je ambasadorkami i twarzami swoich produktów. Panie z dumą i radością promują projekty artystki.

 

Zawadzka Marcelina, Mancewicz Rozaliafot. KAPIF

Maja Bohosiewicz. Maja Bohosiewicz. fot. KAPIF

Maja Bohosiewicz

Dawno niewidziana Maja Bohosiewicz z nieukrywaną radością powitała fotoreporterów. Na ściance prasowej prężyła się i uśmiechała prezentując produkty projektantki. Czyżby i młoda aktorka znalazła wśród jej projektów coś dla siebie?

 

Bohosiewicz Majafot. KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.