Zobacz, którzy politycy zjawili się na ślubie Kwaśniewskiej i Badacha!

Na ślubie córki byłego prezydenta nie mogło zabraknąć znanych polityków, nie tylko z lewicy. Zobacz, kto został zaproszony!
Wojciech Olejniczak z żoną Wojciech Olejniczak z żoną Forum

Wojciech Olejniczak z żoną

Wojciech Olejniczak z żoną na ślub przybyli grubo przed czasem. Aleksander Kwaśniewski wspiera polityczną karierę europosła. Dobre relacje zawodowe sprawiły, że politycy się zaprzyjaźnili.

Olejniczak Wojciech zona

Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz kapif

Ryszard Kalisz z partnerką

Ryszard Kalisz, na ślubie córki swojego serdecznego przyjaciela, pojawił się z partnerką. Podczas kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego, Ryszard Kalisz pełnił funkcję sekretarza Kancelarii Prezydenckiej.

Kalisz Ryszardkapif

Teresa Rosati, Dariusz Rosati Teresa Rosati, Dariusz Rosati kapif

Teresa Rosati, Dariusz Rosati

Teresa Rosati i Dariusz Rosati także dostali zaproszenie na ślub. W czasie prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego Dariusz Rosati pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych (w latach 1995-1997). Obecnie jest posłem Platformy Obywatelskiej.

Rosati Teresa, Rosati Dariuszkapif

Marek Siwiec Marek Siwiec REPORTER/Jankowski/REPORTER

Marek Siwiec z żoną

Marek Siwiec, eurodeputowany od 2004 roku, pojawił się na ślubie córki przyjaciela Aleksandra Kwaśniewskiego wraz z małżonką. W latach 90. Siwiec piastował stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta.

22.09.2012 Warszawa   Slub Aleksandry Kwasniewskiej i Kuby Badacha   N/z Marek Siwiec  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/Jankowski/REPORTER

Wiktor Pinczuk Wiktor Pinczuk REPORTER/Jankowski/REPORTER

Wiktor Pinczuk i Jelena Franczuk

Ukraiński oligarcha i polityk Wiktor Pinczuk na ślub przybył ze swoją żoną, córką byłego prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy, Jeleną Franczuk. Ich fortuna szacowana jest na nawet 30 miliardów złotych. Pinczuk finansował fundację Aleksandra Kwaśniewskiego "Amicus Europae", która m.in. organizuje międzynarodowe konferencje polityków i biznesmenów. A były polski prezydent zasiada w radzie fundacji Yalta European Strategy, założonej przez oligarchę.

22.09.2012 Warszawa   Slub Aleksandry Kwasniewskiej i Kuby Badacha   N/z   fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/Jankowski/REPORTER

Waldemar Dąbrowski Waldemar Dąbrowski kapif

Waldemar Dąbrowski

Waldemar Dąbrowski jest obecnie dyrektorem Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. W latach 2002-2005 był ministrem kultury.

Dabrowski Waldemarkapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.