Ale oni schudli! Zobacz, do czego zdolne są gwiazdy dla roli!

Aktor to dobrze płatny i ciekawy zawód. Jednak często zmusza do wielkich poświęceń! Czasem muszą zdecydować się na radykalną zmianę wizerunku i np. obciąć włosy. Są jednak i takie gwiazdy, które dla roli zdecydowały się przejść na wyniszczającą dietę. Zobacz, kto zdecydował się na takie poświęcenie!
matthew mcconaughey matthew mcconaughey East News

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey diametralnie schudł na potrzeby roli w filmie "Wilk z Wall Street". Aktor wciela się w postać Rona Wodruffa, który w latach 80. zaraził się wirusem HIV przez zażywanie narkotyków. W programie Larry'ego Kinga, Matthew opowiedział o swojej nowej roli:

Gram faceta, który był chory i za wszelką cenę chciał wyzdrowieć, ale tak się niestety nie stało.

Matthew Mcconaughey

50 Cent 50 Cent screen z facebook.com

50 Cent

Raper zagrał w filmie biograficznym "Thing fall apart", opowiadającym o graczu futbolu amerykańskiego, który zmaga się z rakiem. Żeby wyglądać wiarygodnie, 50 Cent schudł aż 25 kg.

50 Cent

A tak 50 Cent prezentował się na scenie.

50 Cent

Matt Damon Matt Damon Screen z Youtube.com

Matt Damon

Matt Damon schudł 20 kg dla roli w filmie "Szalona odwaga". Dzięki temu filmowi Damon stał się bardzo znany i rozpoznawalny. Rola otworzyła przed nim drzwi do innych hollywoodzkich produkcji. Było warto!

Matt Damon

Matt Damon

Tomasz Kot Tomasz Kot kapif

Tomasz Kot

Tomasz Kot dla roli w filmie "Yuma" schudł aż 15 kg. Aktor sam o sobie mówił:

Mój bohater to chodzący Czarnobyl.

Tomasz Kot

Dla porównania zdjęcia aktora z serialu "Niania".

Tomasz Kot

Tomasz Kot

Christian Bale Christian Bale Screen z Youtube.com

Christian Bale

Christian Bale do filmu "Mechanik" schudł aż 28 kg! Na planie ważył tylko 55 kg. To naprawdę spektakularne osiągnięcie. Podobno aktor chciał zejść do wagi 45 kg, jednak sprzeciwili się temu lekarze i producenci filmu. Przez 3 miesiące jadł tylko puszkę tuńczyka i jedno jabłko dziennie. Ostatnio mogliśmy podziwiać umięśnioną klatę Bale'a jako filmowego Batmana.

Christian Bale

Christian Bale

Christian Bale

Anne Hathaway Anne Hathaway AP

Anne Hathaway

Aktorka Anne Hathaway jest dosyć filigranową osobą, jednak ostatnio bardzo się zmieniła. Na potrzeby filmu "Nędznicy" ścięła swoje długie włosy i schudła jeszcze bardziej. Podobno 7 kilo. Jak oceniacie jej wygląd?

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Edyta Olszówka Edyta Olszówka kapif

Edyta Olszówka

Aktorka do roli w serialu "Przepis na życie", w którym wciela się w atrakcyjną Polę, schudła 10 kg i dalej chudnie. Olszówka ewidentnie bardzo się cieszy ze zmiany, jaką przeszła. Rola była motywacją do utraty kilogramów, których aktorka nabrała po tym, jak rzuciła palenie.

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka

Michał Żebrowski Michał Żebrowski kapif

Michał Żebrowski

Aktor do roli w filmie "Sęp" schudł 10 kg. Wiadomo, że zagra w nim policjanta, jednak cały scenariusz filmu owiany jest tajemnicą. Premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku.

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz kapif

Sonia Bohosiewicz

Aktorka do roli w filmie "Syberiada" bardzo schudła. Swoją metamorfozą wywołała wielkie poruszenie na salonach. Pojawiło się wiele głosów twierdzących, że przesadziła z odchudzaniem. Jak uważacie?

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Natalie Portman Natalie Portman czarny łabędź

Natalie Portman

Aktorka zawsze była szczupła, jednak do roli baletnicy musiała jeszcze schudnąć. Udało się jej stanąć na planie o 10 kg lżejszą. Opłacało się. Natalie Portman za rolę w "Czarnym Łabędziu" dostała Oscara.

Natalie Portman

Natalie Portman

Mila Kunis Mila Kunis AP

Mila Kunis

Mila Kunis, również dla roli w "Czarnym łabędziu", musiała zrzucić aż 10 kilo. Baletnice na swym ciele nie mają nawet grama tłuszczu!

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mateusz Damięcki Mateusz Damięcki kapif

Mateusz Damięcki

Aktor dla roli w filmie ''Remembrance'' podobno schudł aż 14 kg. Po umięśnionym ciele i kaloryferze na brzuchu nie ma niestety śladu.

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Laird Cregar Laird Cregar Screen z Youtube.com

Laird Cregar

Rekordzistą w odchudzaniu jest amerykański aktor Laird Cregar, który schudł aż 45 kg do filmu "Hangover Square". Dostał upragnioną rolę, zagrał w filmie, ale niestety dieta tak drastycznie odbiła się na jego zdrowiu, że aktor zmuszony był przejść operację jelit i w wyniku powikłań po niej zmarł. Miał tylko 28 lat. Nigdy więcej żaden aktor nie podjął aż tak wielkiego ryzyka dla potrzeb roli filmowej.

Laird Cregar

Laird Cregar

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.