Kto z kim sypiał? Romanse słynnych Polaków według cudzoziemców!

Portal whosdatedwho.com ułożył listę romansów Hollywood i całego show-biznesu. Znajdziemy na niej sporo polskich akcentów! Wiele z tych romansów jest mocno naciąganych, ale w niektórych coś rzeczywiście może być na rzeczy! Zobaczcie Polaków w Hollywood, którzy mają najgorętsze temperamenty!

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś KAPIF

Alicja Bachleda-Curuś

Gwiazdą, która najwięcej namieszała w światku Hollywood, jest Alicja Bachleda-Curuś. Cała Polska żyła jej romansem z Colinem Farrellem.

Photo by: Raoul Gatchalian/starmaxinc.com @2010 ALL RIGHTS RESERVED 04/28/10  Alicja Bachleda and Colin Farrell at the 2010 Tribeca Film Festival "ONDINE",  April 28, 2010 - NYC

Para poznała się na planie filmu "Ondine" i ich romans był bardzo płomienny, bo doczekali się owocu swojej miłości - synka Henry'ego Tadeusza. Niestety niedługo potem para się rozstała.

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell

Nasza piękna aktorka jest posądzana nie tylko o romans z Farrellem, ale także z synem milionera, Sebastianem Kulczykiem.

Sebastian Kulczyk

Alicja spotykała się też z Piotrem Woźniakiem-Starakiem zajmującym się produkcją filmową, a prywatnie również wywodzącym się z rodziny milionerów.

Starak Anna maz

Według portalu Bachleda-Curuś romansowała  także z amerykańskim aktorem Gregory Michaelem. Niezłe ziółko z tej naszej Alicji. :)

Alicja Bachleda Curuś (kapif.pl)

Iza Miko. Iza Miko. fot. Forum Gwiazd

Izabella Miko

W Hollywood swoich sił próbuje też Iza Miko.

Cannes. (Francja) 18.05.2012, 65. Festiwal Filmowy Cannes 2012, nz. Izabella Miko  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Jeszcze w Polsce aktorka zdobyła serce przystojniaka, Maćka Zakościelnego. Tworzyli dobraną parę, ale Miko wybrała karierę za oceanem...

N/z Maciej Zakoscielny - aktor , Iza Miko - aktorka Premiera polskiego horru "Pora mroku". Wa-wa , Polska . 2008-04-15 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.  A premiere of "Pora mroku" movie, Warsaw, Poland. 2008-04-15  photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM

Według portalu, Iza ma na swoim koncie także randki z hollywoodzkim przystojniakiem, aktorem Alexandrem Skarsgårdem. Jego urodą jeszcze niedawno zachwycała się Rihanna - piosenkarka wystąpiła bowiem u jego boku w filmie "Battleship"!

29.09.2010 WARSZAWA , AKTOR ALEKSANDER SKARSGARD . FOT. BARTOSZ BOBKOWSKI / AGENCJA GAZETA

Iza randkowała też z legendą kina, 53-letnim Valem Kilmerem, niegdyś przystojniakiem, a teraz borykającym się z problemami wahania wagi. Portal zamieścił nawet zdjęcia tej pary z tajemniczej schadzki - Iza dla niepoznaki założyła czarną perukę, ale i tak ją poznaliśmy!

U.S. actor Val Kilmer, holds his sun glasses during a photocall for the film "Kiss Kiss Bang Bang" by U.S. director Shane Black at the 31st Deauville Festival of American Film, Sunday, Sept. 4, 2005, in Deauville, Normandy, France. The 31-year-old festival, a European showcase for mainly American movies, with six first-time directors in its competition lineup, runs through Sept. 11. (AP Photo/Francois Mori)

Iza podobno nie mogła się oprzeć także urokowi Cristiána de la Fuente, pochodzącego z Chile aktora.

Cristian de la Fuente

Miko spotykała się podobno także z aktorem Scottem Caanem i gitarzystą Davem Navarro. Na liście zdobyczy Miko znajduje się także jej ostatni chłopak, producent filmowy Luis Astorquia, z którym Iza przyjechała do Polski i przedstawiła go nawet rodzicom!

NZ. Iza Miko wraz z narzeczonym po dluszej nieobecnosci przylecieli do kraju, Wa-wa, 04.05.2012, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Weronika Rosati. Weronika Rosati. fot. Forum

Weronika Rosati

Weronika Rosati też znalazła się na zagranicznym portalu za sprawą spotkań ze starszym od niej o 44 lata Andrzejem Żuławskim. Rosati Weronika

Paparazzi przyłapali ich na namiętnych pocałunkach i trzymaniu się za rękę. Andrzej Żuławski, Weronika Rosati

Słabość do starszych od siebie mężczyzn Weronika okazała już wcześniej spotykając się z korespondentem telewizyjnym w USA, Mariuszem Maxem Kolonko, czego nie omieszkał wypomnieć Weronice portal.

Weronika Rosati , Mariusz Max Kolonko

Rosati spotykała się też Jackiem "Tede" Granieckim, jednak ich związek trwał zaledwie parę tygodni! Rosati musiała chyba nadepnąć mu na odcisk, bo raper nie wspomina dobrze aktorki - w jednym ze swoich utworów cieszył się, że nie zaliczył wpadki z Weroniką:

Gdybym zaliczył wpadkę, robiąc wtedy Rosatkę, to przemyśl, jaką moje dziecko miałoby matkę - rapował w "mama mija".

Tede

Według portalu aktorka spotykała się także z aktorem Andrzejem Andrzejewskim.

Andrzejewski Andrzej partnerka

Andrzej Żuławski. Andrzej Żuławski. Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Andrzej Żuławski

Intelektowi Andrzeja Żuławskiego (bo nie sądzimy, żeby chodziło o urok osobisty) nie mogła się oprzeć także francuska aktorka, Sophie Marceau. Reżyser przez wiele lat był z nią związany. grabozulawski 24.07.2000 WARSZAWA - SOPHIE MARCEAU, ANDRZEJ ZULAWSKI - KINO FEMINA, KONFERENCJA PRASOWA PO FILMIE "WIERNOSC" MZ2526 XFS

Reżyser był też w związku z Małgorzatą Braunek, z która ma syna Xawerego Żuławskiego.

Przemysław Saleta Przemysław Saleta Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Wyborcza.pl

Przemysław Saleta

Bokser i były mąż Ewy Pacuły Przemysław Saleta jest znany w Hollywood! Nie wiemy tylko czy bardziej przez swój zawód, czy przez swoje romanse. Bokser przez 5 lat był mężem prezenterki i modelki Ewy Pacuły.

Pacula Ewa

Para ma córkę, Nicole, której bokser oddał swoją nerkę.

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS

Bokser romansował także z prezenterką Polsat Cafe i modelką, Pauliną Tomborowską,

charytatywny bal dziennikarzy, paulina tomborowska

Saleta ożenił się drugi raz z Ewą Byzdrą. Nie stronił od romansów z innymi pięknymi kobietami, co skrupulatnie wylicza portal. Przemek spotykał się z Katarzyną Kraszewską,z którą wystąpił w romantycznej sesji w "Gali" i z modelką Ewą Wiertel, z którą był nawet zaręczony!

n.z. Ewa Wiertel i Przemyslaw Saleta. Czterdzieste urodziny Przemyslawa Salety. Warszawa 09.04.08. Marcin Dlawichowski/Forum

Bokserowi wpadła także w oko tancerka Katarzyna Wolska występująca w "Tancerzach".

Wolska Katarzyna Kasia, Saleta Przemyslaw Przemek

Natalia Lesz. Natalia Lesz. Kapif

Natalia Lesz

Natalia Lesz też ma swój profil na portalu! Piosenkarka spotykała się przez 2 lata z keybordzistą i producentem muzycznym Svenem Martinem, którego poznała podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych.

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Związek Lesz z Kubą Wojewódzkim portal uznał za plotkę, ale i tak uwzględnił go w swoim wyliczeniu! Uwierzycie, że tylko się przyjaźnili?

Natalia Lesz, Kuba Wojewodzki

Natalia randkowała też z przystojnym tancerzem baletowym Marcinem Krajewskim.

Lesz Natalia, Marcin Krajewski

Jej serce mocniej zabiło także do Bartosza Głogowskiego, który zostawił dla Natalii partnerkę i córkę.

Lesz Natalia, Glogowski Bartek

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. fot. KAPIF

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki także doczekał się zasłużonego miejsca na portalu whosdatedwho.com! Portal wyróżnił oczywiście jego związek z Anną Muchą, z którą aktor spotykał się aż 7 lat! Patrząc na to, jak wtedy wyglądali, cieszymy się, że się jednak rozstali. ;)

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha

Wśród podbojów Kuby możemy znaleźć także prezenterkę MTV Katarzynę Sowińską, znaną także pod pseudonimem Kasia 3000.

 Kuba Wojew?dzki Kasia Sowi?ska

Kuba uwodził też Hannę Konarowską - aktorkę i córkę Joanny Szczepkowskiej.

 Hanna Konarowska, Kuba Wojew?dzki

Spodobała mu się też młodziutka modelka Julia Jędrzejewska, aktorka Justyna Ekert i Justyna Strzelecka, z którą chętnie się przytulał na oczach paparazzo. Według portalu Kuba nie mógł się oprzeć także urokowi słynnej wodzianki czyli Dominiki Zasiewskiej.

Wojewodzki Kuba

Romanse Kuby z Olgą Bołądź i z Anną Czartoryską to według portalu tylko plotki! Piękna modelka Sara Faraj zasłynęła zaś z podobno prawdziwego romansu z dziennikarzem.

Zuo Corp pokaz kolekcji Jungle Gardenia, Aula Fizyki Politechniki, 19.06.2012, fot. WBF

Janusz Kamiński

Pochodzący z Polski operator filmowy i zdobywca Oskarów zasłużył sobie na miejsce w rankingu, ponieważ był żonaty z aktorką Holly Hunter!

Holly Hunter arrives at the 16th Annual Screen Actors Guild Awards on Saturday, Jan. 23, 2010, in Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)

Roman Polański

Na liście jest też nasz rodzimy reżyser, Roman Polański. Wśród jego zdobyczy jest m.in. kiedyś piękna, a dziś słynąca przede wszystkim z operacji plastycznych i przesadnej dbałości o figurę Janice Dickinson.

Top model Janice Dickinson takes sexy poses at gas station in Hollywood May 31, 2011  X17online.com EXCLUSIVE *** Local Caption *** Janice Dickinson

Przez 3 lata związany był z Nastassją Kinski, z którą jest w dobrych relacjach do dziś.

Director Roman Polanski (R) and actress Nastassja Kinski arrive on the red carpet for the film "Vous n'Avez Encore Rien Vu" in competition at the 65th Cannes Film Festival, May 21, 2012.     REUTERS/Jean-Paul Pelissier (FRANCE - Tags: ENTERTAINMENT) SLOWA KLUCZOWE::rel:d:bm:LR2E85L1F5W0U

Reżyser od 1988 r. jest żonaty z Emmanuelle Seigner, z którą ma trójkę dzieci.

In this photo released by the Montreux Jazz Festival on Friday, July 17, 2010, Polish film director Roman Polanski, left, and his wife, French actress and singer Emmanuelle Seigner, pose for a photograph at the Montreux Jazz Festival, in Montreux, Switzerland. Polanski made his first public appearance since being released this week from house arrest, attending the Montreux Jazz Festival to watch his wife perform on stage. (AP Photo/Lionel Flusin, Montreux Jazz Festival) ** NO SALES, EDITORIAL USE ONLY, MANDATORY CREDIT **

Doda Doda wbf

Doda

Na portalu znalazła się także Doda! Wyróżniono jej małżeństwo z Radkiem Majdanem.

 Doda Dorota Rabczewska, Rados?aw Majdan

Nasza celebrytka znalazła się w zestawieniu pewnie dzięki romansowi z Nergalem.

Doda Rabczewska Dorota, Nergal Adam Darski

Nie zapomniano także o burzliwym romansie Dody z jej aktualnym chłopakiem Błażejem Szychowskim.

Nergal. Nergal. Kapif

Nergal

Nergal po rozstaniu z Dodą spotykał się z modelką Sonią Sarvar.
Sonia Sarvar

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. KAPIF

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec może już zaczynać światową karierę, bo i ona znalazła się w tym zestawieniu! Modelka poznawała tajniki piłki nożnej - i jak sądzimy nie tylko tego - u boku piłkarza Damiana Gorawskiego.

29.01.2009 ZABRZE DMT SPORT PILKA NOZNA GORNIK ZABRZE SESJA ZDJECIOWA FOT . GRZEGORZ CELEJEWSKI / AGENCJA GAZETA

Potem zaczęła spotykać się z Mariuszem Raduszewskiem, którego niedawno poślubiła podczas ceremonii w Las Vegas.

Siwiec Natalia

Polacy są wiec całkiem sławni! Jeśli nie z zapadających w pamięć ról czy osiągnięć, to przynajmniej dzięki swoim romansom. :)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.