Dorastające córki gwiazd. Co robią i jak wyglądają

Córki największych sław show-biznesu - czy pójdą w ślady rodziców? A może mają na siebie zupełnie inny pomysł? Sprawdźcie!

Inka Sobala

21-letniej córce Jacka Sobali i znanej z serialu "M jak miłość" Małgorzaty Pieńkowskiej wcale nie marzy się kariera aktorska. Inka poświęca się nauce - studiuje dziennikarstwo.

Pienkowska Malgorzata corka dziecko

Stella del Carmen Banderas Griffith

Przyszła na świat w 1996 roku jako córka Antonio Banderasa I Melanie Griffith. Zadebiutowała w filmie już w wieku 3 lat i... na tym jej kariera aktorska się skończyła. Teraz coraz częściej pojawia się z rodzicami na galach, może szykuje się jakaś rola?

Spanish actor Antonio Banderas' daughter Stella del Carmen arrives to attend the third edition of the Starlite Charity Gala in Marbella on August 4, 2012. AFP PHOTO/ JORGE GUERRERO

Starlite Charity Gala in Marbella, Spain Pictured: Melanie Griffith, Stella del Carmen Banderas and Antonio Banderas

Julia Kozińska

Przyszła na świat 13 lat temu i jest owocem związku Jacka Kozińskiego i Hanny Lis. Mama z reguły chroni Julię przed blaskiem fleszy i obiektywami wścibskich fotografów, jednak ostatnio zdecydowała się wystąpić w towarzystwie córki na charytatywnym pokazie mody "Zaradna mama". I jest się kim chwalić!

Lis Hanna corka dziecko

Julia Kozińska

Kaia Gerber

Córka Cindy Crawford i Randego Gerbera ma dopiero 10 lat, ale może pochwalić się udziałem w kampanii Versace! Kaia wystąpiła w sesji jako modelka.

Kaia Gerber

Aniela Janowska

Ma 14 lat i jest córką Katarzyny Dańskiej i gospodarza programu "Jaka to melodia?" Roberta Janowskiego. To oczko w głowie taty!

Aniela Janowska

Frances Bean Cobain

Dziecko ikon muzyki rockowej - wokalisty Nirvany, Kurta Cobaina i Courtney Love z zespołu Hole. Frances Bean urodziła się 1992 roku. Drugie imię - "Fasolka" - wymyślił dla niej ojciec, widząc zapis badania USG swojej żony w początkowym okresie ciąży. Chrzestnymi córeczki zostali Drew Barrymore i Michael Stipe, wokalista zespołu R.E.M. Ma narzeczonego - również muzyka, a 18 sierpnia skończyła 20 lat.

Frances Bean Cobain.

Podobnie jak jej rodzice, Frances Bean również jest artystyczną duszą. Oprócz modellingu, przez jakiś czas zajmowała się rysowaniem. W 2010 roku w Los Angeles odbyła się jej pierwsza, i jak dotąd jedyna wystawa jej prac. Kolekcję rysunków Frances opatrzyła wiele mówiącym tytułem "Scumf*ck."

Frances Bean Cobain.

Iga Lis

12-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa dopiero niedawno zaczęła pojawiać się z mamą na salonach. Wspólnie z Rusin spędzała również wakacje - poleciała z mamą do Nowego Jorku. Metropolia ją zafascynowała, Iga starała się uwiecznić każdą chwilę. Próbki tych fotograficznych możliwości Kinga Rusin umieściła na blogu.

NZ. Kinga Rusin z corka Koncert polscy artysci dzieciom Gruzji, Wa-wa, 13.06.2011,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

NZ. Kinga Rusin z corka Koncert polscy artysci dzieciom Gruzji, Wa-wa, 13.06.2011,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Georgia May Jagger

Trudno nie rozpoznać, że to pociecha Micka Jaggera i Jerry Hall. Urodziła się w 1992 roku, kocha fotografię, muzykę Grace Jones i pracuje jako modelka.

Georgia May Jagger.

Georgia May Jagger

Agata Pietras

Urodzona w 1993 roku pociecha Beaty Kozidrak i menedżera grupy Bajm - Andrzeja Pietrasa. W przeciwieństwie do starszej siostry nie poszła w ślady mamy, bo jej prawdziwą pasją jest taniec. W tym roku zdała egzamin dojrzałości.

 Agata Pietras, Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, c?rka rodzina

Agata Pietras

Ava Sambora

Córka gwiazdy "Dynastii" Heather Locklear i rockmana Richiego Sambory - gitarzysty Bon Jovi. Jak na 14-latkę sporo już zdziałała w show-biznesie. Pracuje jako modelka i zagrała w filmie "This is 40" u boku Megan Fox! Ma potencjał!

Model Ava Sambora arrives at the WTB Spring 2011 Fashion Show at Sunset Gower Studios in Los Angeles on Sunday, Oct. 17, 2010. (AP Photo/Dan Steinberg)

*EXCLUSIVE* Calabasas, CA - Ava Sambora breaks for lunch at Kings Fish House in Calabasas with some friends. The rock star daughter kept it sexy and cool in a cute pair of black Daisy Dukes.  AKM-GSI     July 20, 2012   To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Ava Sambora