Socha, Liszowska i... Urodzaj pięknych kobiet w nowym serialu "Przyjaciółki"!

W "Akademii smaku", szalenie drogiej i lanserskiej warszawskiej restauracji, odbyła się konferencja prasowa serialu "Przyjaciółki". Mimo deszczu, gwiazdy stawiły się na czas i z entuzjazmem opowiadały o swoich nowych postaciach. "Przyjaciółki" to historia dziewczyn, które poznały się w liceum i po latach odnawiają swoje relacje. To ten serial zastąpi popularne "Szpilki na Giewoncie".
Małgorzata Socha Małgorzata Socha fot. KAPIF

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Reżyserowie i producenci zabiegają o nią. Jest ładna i utalentowana, a jej postaci serialowe są uwielbiane przez widzów. Czy tak będzie i w tym przypadku?

Socha Malgorzata

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. fot. KAPIF

Joanna Liszowska

Telewizja Polsat uwielbia Joannę Liszowską. Aktorka grała w wielu serialach emitowanych w tej stacji, a od zeszłego sezonu zasiada w jury popularnego tanecznego talent show " Got To Dance. Tylko Taniec". Wielbiciele jej urody będą mieli kolejny pretekst, by włączyć Polsa. Liszowska zagra bowiem jedną z "Przyjaciółek".

Liszowska Joanna Asia

Anita Sokołowska Anita Sokołowska fot. KAPIF

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska jest kojarzona przede wszystkim z roli w serialu "Na dobre i na złe". Na konferencji prasowej wiele osób zastanawiało się, co ona ma na sobie! Podoba Wam się sukienka inspirowana prasą? My nie jesteśmy przekonani...

Sokolowska Anita

Magdalena Stużyńska Magdalena Stużyńska fot. KAPIF

Magdalena Stużyńska

Magda Stużyńska powraca! Po urlopie macierzyńskim zdolna aktorka postanowiła wrócić do pracy. Na konferencji wyglądała na bardzo szczęśliwą. My też się cieszymy!

Magdalena Stużyńska

Lesław Żurek Lesław Żurek fot. KAPIF

Lesław Żurek

Lesław Żurek jak zwykle z grobową miną. Aktor jest ulubieńcem wielu kobiet, ma więc powód do radości. Może w "Przyjaciółkach" zacznie się uśmiechać...

Zurek Leslaw

Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz fot. KAPIF

Agnieszka Sienkiewicz

Ale ona jest ładna! Agnieszka Sienkiewicz znana głównie z serialu "M jak miłość" zachwyciła wszystkich fotografów. Kokietowała ich spojrzeniem i promiennie się uśmiechała.

Sienkiewicz Agnieszka

Mariusz Zaniewski Mariusz Zaniewski fot. KAPIF

Mariusz Zaniewski

Mariusz Zaniewski ma już na swoim koncie kilka ról filmowych i serialowych, jednak nigdzie nie zagrzał na dłużej. Tym razem dostał jedną w głównych ról w serialu. Ciekawe jak sobie poradzi?

nn

Grzegorz Kuczeriszka Grzegorz Kuczeriszka fot. KAPIF

Reżyser serialu Grzegorz Kuczeriszka

Reżyserem "Przyjaciółek" jest Grzegorz Kuczeriszka. Mężczyzna z dumą opowiadał o swoim nowym projekcie. Efekt jego pracy widzowie będą mogli zobaczyć we wrześniu w Polsacie.

Kuczeriszka Grzegorz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.