Gessler porsche, a Rozenek taksówką. Kto czym przyjechał na konferencję TVN

Konferencja ramówkowa stacji była dobrą okazją do pochwalenia się nowym autem. Zaproszone gwiazdy wybierały różne środki transportu - zobaczcie, kto przyjechał sportową furą, a kto zdecydował się na przejażdżkę taksówką.

Martyna Wojciechowska

Wojciechowska Martyna

Martyna Wojciechowska w z dumą prezentowała zieloną terenówkę! Do charakteru auta idealnie dobrała stylizację - zadziorny militarny strój.

Wojciechowska Martyna

24 godziny temu wróciłam z podróży - powiedziała Martyna.

Kuba Wojewódzki

Wojewodzki Kuba

Kuba Wojewódzki tym razem nie za kółkiem - ktoś inny wcielił się w rolę kierowcy.

Wojewodzki Kuba

Nie zdecydował się powierzyć innej osobie prowadzenia swojego porsche, na konferencję został podrzucony czarnym range roverem. Też nieźle.

Małgorzata Rozenek

Wa-wa, 09.08.2012, Prezentacja ramowki Telewizji TVN jesien zima 2012/13,  NZ.   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM  ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Małgorzata Rozenek z torbą pełną ciuchów, w które się potem przebrała - jako jedna z nielicznych zamówiła taxi.

Magda Gessler

Jesienna ramowka TVN, Restauracja Boathouse, 09.08.2012, fot. WBF

Magdę Gessler można było zobaczyć na pasażerskim siedzeniu białego porsche (pożyczone/użyczone?). Dobrała sukienkę do koloru karoserii!

Daria Widawska i Agnieszka Dygant

Widawska Daria, Dygant Agnieszka

Agnieszka Dygant i Daria Widawska przyjechały na konferencję razem.

Wa-wa, 09.08.2012, Prezentacja ramowki Telewizji TVN jesien zima 2012/13, NZ.  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Panie w szampańskich nastrojach wysiadły z granatowego vana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.