Magda Gessler znowu przytyła? Ma spory brzuch!

Gessler na konferencji TVN.

Konferencja TVN

Jesienna ramowka TVN, Restauracja Boathouse, 09.08.2012, fot. WBF/Cezary Piwowarski

Magda Gessler jest jedną z najcenniejszych twarzy telewizji TVN. Nic więc dziwnego, że znana z "Kuchennych Rewolucji" restauratorka pojawiła się w czwartek na konferencji stacji. Być może na zdjęciach tego nie widać aż tak bardzo, ale widząc ją złapaliśmy się za głowę. Zaledwie dwa miesiące temu na łamach dwutygodnika VIVA! opowiadała o swojej diecie, a już widać, że chyba znowu przybyło jej parę kilo.

Zły wybór kreacji?

Jesienna ramowka TVN, Restauracja Boathouse, 09.08.2012, fot. WBF/Cezary Piwowarski

Być może to przemęczenie, być może to zły wybór kreacji... Jedno jest pewne. Magda Gessler na konferencji nie wyglądała tak kwitnąco, jak przed wakacjami. Ostatnie miesiące były dla niej bardzo pracowite. Nagrywała bowiem kolejną serię swojego programu "Kuchenne Rewolucje". Juroruje również w nowym show TVN  pt. "Master Chief".

Magda Gessler

Gessler Magdalena Magda

Magda Gessler

Gessler Magdalena Magda

Szczupła na okładce Vivy!...

Pod koniec maja, Magda Gessler uśmiechała się do nas z okładki magazynu "Viva!". Tytuł głosił: "Schudła, wypiękniała, podbiła Polskę". Udzieliła także obszernego wywiadu. Zdradziła, jak czuje się po straceniu 17-stu kilogramów.

Czuję nieprawdopodobną lekkość bytu. Z balona przekształciłam się w nitkę. Chodzę teraz dziesięć razy szybciej, rozpiera mnie energia, nie czuję obciachu, gdy patrzę w lustro - wyznała Magda Gessler. - Zrezygnowałam z mocnej kawy i herbaty, potraw ciężkich i smażonych. Niechętnie jadam czosnek i cebulę. Właściwie istnieje dla mnie jeden wymiar smaku. Jem wszystko, co kwaśne.

Czyżby Magda Gessler zapomniała o swoich postanowieniach?

... i na oficjalnych imprezach

WIKTORY, Zamek Krolewski, 14.04.2012, FOT. WBF

Na oficjalnych imprezach jeszcze niedawno wyglądała rewelacyjnie. Wypoczęta, pełna energii, uśmiechnięta...

Luźne kreacje

NZ.   Narodziny - wystawa premierowej kolekcji La Mania Joanny Przetakiewicz, premiera najnowszego modelu Bentley Mulsanne, 2.12.2010, Wa-wa, Zacheta,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Zanim Magda Gessler schudła, ukrywała swoje niedoskonałości pod luźnymi kreacjami. Myślicie, że już wkrótce do nich wróci?!

Więcej o: