Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Natalia Siwiec!

Natalia Siwiec, znana także jako Miss Euro 2012, swoim ponętnym wyglądem zachwyciła wielu kibiców futbolu. Pełnych ust i kształtnych piersi pozazdrościć jej może niejedna gwiazda. Jednak nie zawsze modelka wyglądała tak seksownie jak teraz...

Zmysłowa seksbomba

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec od dawna starała się zaistnieć w modelingu, jednak prawdziwy rozgłos zdobyła dopiero na Euro 2012, kiedy została wypatrzona na trybunie Stadionu Narodowego na jednym z meczów. Modelka spodobała się tak bardzo, że zyskała nawet miano Miss imprezy. Patrząc na jej zdjęcia nie dziwimy się, dlaczego. W jej karierze były jednak momenty, kiedy nie wyglądała tak niesamowicie...

"Dziewczyna z sąsiedztwa"

Natalia Siwiec

Na początku swojej kariery Siwiec starała się zdobyć jak najwięcej doświadczenia i wytrwale poszerzała swoje portofolio. Próbowała nawet swoich sił pozując do kobiecych czasopism. W 2002 roku twarz modelki ozdobiła okładkę magazynu "Naj!". Natalia Siwiec jest na tym zdjęciu nie do poznania! Czy to możliwe, żeby Miss Euro wyglądała kiedyś jak grzeczna "dziewczyna z sąsiedztwa"? Ależ tak!

Drapieżny wamp

Natalia Siwiec

4 lata później modelka zdecydowała się na odważny krok: na okładce "CKM" ze stonowanej dziewczyny odzianej w golf, zmieniła się w drapieżnego wampa i kusicielkę męskich spojrzeń. Jak widać po pierścionku widniejącym na jej palcu, już wtedy Siwiec sympatyzowała z piłką nożną. Zapewne za sprawą swojego ówczesnego chłopaka, piłkarza Damiana Gorawskiego, z którym modelka spotykała się do 2007 roku.

Delikatna sportsmenka

Natalia Siwiec

Od czasu pikantnej okładki Natalia Siwiec z dumą chwaliła się swoim ciałem pozując w skąpych strojach. W 2009 roku zgrabną figurę zaprezentowała na okładce magazynu "SPA Houses". Ubranej w biały sportowy stanik modelce daleko było do świecącej ostrym makijażem kusicielki. W nowej stylizacji wyglądała bardzo niewinnie i dziewczęco.

Sekret jej nowej urody

Porównując poprzednie zdjęcia z aktualnymi fotografiami widać, jak wielkiej metamorfozie uległa uroda modelki. Sama Siwiec przyznaje, że poprawiała to i owo w swoim wyglądzie - nie widzi w tym zresztą niczego nadzwyczajnego, wręcz zachęca inne kobiety do korzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej. Czy uważacie, że Siwiec rzeczywiście była potrzebna interwencja chirurga? W którym wydaniu podoba się wam bardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.