Polskie gwiazdy w SKĄPYCH STROJACH na okładkach. Kto prezentuje się najlepiej?

Gwiazdy często się rozbierają - i to nie tylko w lecie w czasie wypoczynku na plaży! Biorąc udział w gorących sesjach dla magazynów, lubią chwalić się swoją idealną figurą, nad którą pracują przez okrągły rok. Nic więc dziwnego, że gdy tylko nadarza się okazja, z dumą pozują w strojach bikini czy seksownej bieliźnie. Oto nasz ranking 8 najgorętszych okładek, na których celebrytki odsłaniają ciało. 

Miejsce 8. Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek

Choć zmysłowe kształty Kasi Cichopek podziwiamy nie po raz pierwszy - celebrytka zdążyła wcześniej pochwalić się  swoim ciałem reklamując bieliznę - to jest to jej pierwsza tak odważna okładka. Do tej pory małżonka Marcina Hakiela była bardziej powściągliwa. Najwyraźniej postanowiła to zmienić i w efekcie jej zgrabna figura ozdobiła okładkę czerwcowego wydania magazynu Cosmopolitan.

W turkusowym stroju reklamuje akcję magazynu "Opalaj się bezpiecznie". Przypomnijmy, że okładka znalazła się w zestawieniu największych photoshopowych wpadek minionego miesiąca przygotowanym przez amerykański portal The Huffington Post. Niestety, podzielamy jego zdanie, dlatego Kasia Cichopek zajęła dopiero 8. miejsce w naszym zestawieniu.

Miejsce 7. Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Bohaterką najnowszego numeru magazynu Shape jest Julia Pietrucha. Aktorka pozuje w dość skromnym sportowym stroju, chwaląc się przy okazji swoim płaskim brzuchem i kształtnym biustem. Patrząc na jej zdjęcie nie dziwi nas, że kiedyś odnosiła sukcesy jako modelka. Takiego ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna seksbomba! W naszym rankingu okładka z Julią Pietruchą zajęła 7. miejsce.

Miejsce 6. Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati zdecydowała się zmienić swój wizerunek i na okładce kwietniowego Maxima postawiła na na bardziej drapieżny i wyzywający niż do tej pory look. Stylizacja gwiazdy (koronkowy biustonosz, podarte dżinsy i skórzana kurtka) podkreśla nienaganną figurę aktorki oraz przyciąga męskie spojrzenia.

Miejsce 5. Natalia Lesz

Natalia Lesz

Natalia Lesz znana jest ze swojej nienagannej figury. Talia i zgrabny umięśniony brzuch to jej zdecydowane atuty. Jako dowód możemy przedstawić majową okładkę magazynu Shape, na której piosenkarka pozuje w biustonoszu z cekinami i białych szortach.W tej stylizacji prezentuje się niezwykle dziewczęco i seksownie. Naszym zdaniem okładka zasługuje na 5. miejsce.

Miejsce 4. Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Szczupłą figurę Joanny Koroniewskiej mogliśmy podziwiać na okładce lutowego numeru Shape. Dumna ze swojego ciała, aktorka zapragnęła pochwalić się nim z czytelnikami magazynu. Pikanterii zdjęciu dodaje transparentna bluzka, przez którą dostrzec można prześwitującą górną część stroju. Nietrudno nam zrozumieć zadowolenie aktorki z własnych kształtów - gwiazda w bikini wygląda zjawiskowo!

Miejsce 3. Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

Czerwcowa okładka Shape'a należała do Weroniki Książkiewicz. Aktorka ochoczo zaprezentowała szczupłą figurę pozując w cekinowym staniku i błyszczących szortach. Jak widać Weronika jest wyjątkowo zadowolona ze swojego godnego pozazdroszczenia wyglądu, który zawdzięcza regularnemu wysiłkowi fizycznemu. W naszym zestawieniu - miejsce 3.

Miejsce 2. Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak pozowała w czerwonym staniku na okładce specjalnego jubileuszowego numeru Vivy, który pojawił się w kioskach na początku marca. Dwutygodnik postanowił uczcić swoje 15-lecie istnienia zapraszając piosenkarkę do dość odważnej sesji zdjęciowej. Z rozwianymi włosami i z dekoltem oblepionym piaskiem Edyta wyglądała bardzo zalotnie i zasłużyła na 2. miejsce naszego zestawienia.

Miejsce 1. Doda

Doda

Odważne okładki to dla niej nie pierwszyzna. Nic w tym dziwnego - Doda zdecydowanie ma się czym pochwalić! Piosenkarka pozowała w skąpym stroju do styczniowego wydania Cosmopolitan - wtedy wzrok czytelników przykuwał zabudowany czarny stanik wykończony koronką. Trzeba przyznać, że w drapieżnej stylizacji celebrytka wygląda niezwykle seksownie. Zdecydowany nr 1. naszego rankingu. Podzielacie nasze zdanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.