Oni kiedyś byli razem cz. 4

Wszyscy wiedzą, że Brad Pitt był mężem Jennifer Aniston, a Angelina Jolie rozstała się z Billym Bobem Thorntonem. Były jednak pary, o których już mało kto pamięta. Czy zaskoczy Was wiadomość, że ONI się spotykali?
Sandra Bullock i Ryan Gosling. Sandra Bullock i Ryan Gosling. Kadr z filmu

Sandra Bullock i Ryan Gosling

W 2001 r. wystąpili razem w filmie "Śmiertelna wyliczanka" i uznali, że również poza planem będą do siebie pasować. Mimo 16-letniej różnicy wieku, świetnie się dogadywali. Film wszedł na ekrany w 2002 r. i wtedy też skończył się ten obiecujący związek. Sandra, współczujemy rozstania, ale zazdrościmy wspomnień.

Katie Holmes i Joshua Jackson

Katie Holmes, Joshua Jackson, Jezioro Marzeń

Poznali się na planie serialu "Jezioro Marzeń". Byli piękni, młodzi i zakochani, grali parę i zostali parą w prawdziwym życiu. Ich związek nie przetrwał do drugiego sezonu serialu, ale przyjaźń - owszem. Katie nadal z sentymentem wspomina Joshuę, mówiąc o nim jako o swojej pierwszej wielkiej miłości.

Sheryl Crow i Owen Wilson

Sheryl Crow, Owen Wilson

Piosenkarka i aktor poznali się na planie "The Minus Man" i - jak ubolewały media - pozostawali dyskretni w sprawie tego związku. Może dlatego miłość przetrwała aż cztery lata. Rozstali się w 2002 r. i do dziś pozostają przyjaciółmi.

Tom Cruise i Cher

Cher, Tom Cruise

Szesnaście lat różnicy to nie problem dla tej pary. Cher wyznała, że szalała za młodym aktorem. Czterdziestolatka uwiodła 23-letniego Cruise'a i płomienny romans przeistoczyłby się pewnie w wielką miłość, gdyby nie rozdzieliły ich absorbujące kariery i... Mimi Rogers, którą Cruise poślubił. Nic dziwnego, była od niego starsza tylko o sześć lat.

Michael Jackson i Brooke Shields

FILE - In this Jan. 16, 1984 file photo, actress Brooke Shields, left, and singer Michael Jackson are full of smiles as they arrive for the 11th Annual American Music Awards in Los Angeles. (AP Photo/Doug Pizac, file)

Gwiazda "Błękitnej Laguny" miała tylko 13 lat, kiedy poznała Michaela Jacksona. Szybko stali się bliskimi przyjaciółmi. Brooke twierdziła, że ich związek był bardzo niewinny, a Michaela opisała jako "aseksualnego". Powiedziała, że Jackson zawsze mógł na nią liczyć, wspierała go w wielu sytuacjach i towarzyszyła mu zawsze, kiedy o to prosił.

Brooke Shields i Andre Agassi

WAS01:ENTERTAINMENT-HONGKONG-AGASSI:HONG KONG,10APR99 - FILE PHOTO DEC96 - Tennis star Andre Agassi said in Hong Kong on April 10 that his marriage to actress Brooke Shields was over. "We have filed for divorce and we are divorced ... it is over," the normally flamboyant Agassi told reporters after reaching the final of the $350,000 Hong Kong Open. Agassi, who did not elaborate on the causes of the break-up, married Shields, star of the hit U.S. sitcom "Suddenly Susan," in California in 1997. The two are shown at the opening of the All-Star Cafe in Las Vegas on December 14, 1996. ed/rc/Photo by Ethan Miller   REUTERS

Brooke dorosła i postanowiła widać spróbować mniej platonicznego związku. Przystojny i męski tenisista, Andre Agassi, zdobył jej serce w 1993 r., poprowadził do ołtarza w 1997 r., a kilka dni po drugiej rocznicy ślubu - wręczył papiery rozwodowe. Krótka piłka.

Russel Crowe i Meg Ryan

Meg Ryan, Russel Crowe

Meg Ryan poznała trzy lata od niej młodszego Russella Crowe'a w 2000 roku na planie filmu "Dowód życia". Była wtedy żoną aktora Dennisa Quaida, który kiepsko zareagował na zdjęcia Crowe'a i Ryan trzymających się za ręce. Crowe porzucił dla Meg swoją wieczną
dziewczynę, Danielle Spencer, z którą schodzili się i rozchodzili. Danielle postanowiła przeczekać i opłaciło się jej to. Ryan i Crowe rozstali się, a Russell w 2003 r. ożenił się z Danielle.

Natalie Portman i Moby

Natalie Portman, Moby

Moby twierdzi, że jego związek z Natalie Portman w 2001 roku był przelotny, lecz pozostali przyjaciółmi. Poważnie, Moby, tylko tyle? My o jednej randce z Natalie moglibyśmy opowiadać do końca życia.

Ryan Reynolds i Alanis Morissette

Host of the Juno Awards, Alanis Morissette kisses, her boyfriend Brian Reynolds as they arrive for the 2004 Juno Awards for Canadian Music, in Edmonton April 4, 2004.           REUTERS/Patrick Price

Morisette i Reynolds zaczęli spotykać się w 2002 roku, a po dwóch latach ogłosili zaręczyny. Związek przetrwał do 2007 roku. Jak na Hollywood - to wieki. Oboje jednak podkreślali, że po zerwaniu pozostali przyjaciółmi. Piosenkarka wspierała aktora w trakcie jego zeszłorocznego rozwodu ze Scarlett Johansson.

Michael Keaton i Courtney Cox

Courtney Cox, Michael Keaton

Courtney Cox zawsze podziwiała Michela Keatona. Kiedy zagrał w "Clean and Sober", wspólny przyjaciel jego i Courtney przekazał mu pozdrowienia i wyrazy uznania od gwiazdy serialu "Przyjaciele". Keaton, jak każdy prawdziwy mężczyzna, z przyjemnością łyknął przynętę i zaprosił Cox na randkę. Byli razem ponad pięć lat. Po rozstaniu Courtney wyznała w wywiadzie dla magazynu People:

To był najważniejszy związek w moim życiu, a on był najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałam.

Madonna i Dennis Rodman

Madonna, Dennis Rodman

Związek krótki, lecz burzliwy i - jak całe życie Madonny - publiczny. W 1996 roku spotykali się przez dwa miesiące. W swojej autobiografii Rodman wyznał, że Madonna chciała mieć z nim dziecko. Podobno próbowali z pasją i zaangażowaniem, lecz piosenkarka nie zaszła w ciążę. Dlaczego się rozstali? Cóż, jak mówił Rodman:

Nie chciałem być jej playboyem ani zabaweczką.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.