5 powodów, dla których Antoni Królikowski jest jednym z NAJGORZEJ wyglądających aktorów

Zgadzacie się?

Sprane spodnie

Krolikowski Antoni Antek papieros

Antoni Królikowski jest jednym z tych aktorów, którzy kompletnie nie przywiązują wagi do tego, jak wyglądają. To dziwne, bo chyba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest pod stałą obserwacją fanów i fotoreporterów. Na jednej z imprez zaprezentował się w za dużych, spranych spodniach. Nie wygląda to dobrze.

Buty trekkingowe na salonach

Krolikowski Antoni Antek

Młody aktor nie bardzo wie, jak powinno się wyglądać na oficjalnych imprezach - a zwłaszcza na pokazach mody... Na jednym z nich Królikowski zaprezentował się w butach do wspinaczki górskiej. Zielona kurtka też nie pasowała zbytnio do okazji... Bluza z kapturem? Odpada. Moda zdecydowanie nie jest najmocniejszą stroną artysty.

Pogięte koszulki

 Antoni Antek Kr?likowski

Oficjalne wyjścia zawsze łączą się z obecnością fotoreporterów. Antek Królikowski powinien o tym pamiętać wychodząc z domu. Na jednej z imprez pojawił się w zwykłym t-shircie. Wszystko byłoby OK, gdyby nie fakt, że bluzka wyglądała jak psu z gardła wyjęta. Celebryta powinien zakupić sobie żelazko.

Zaniedbane buty

Krolikowski Antoni Antek

Wiele osób twierdzi, że buty są najlepszą wizytówką mężczyzny. Doprawdy? Młody aktor na pewno nic o tym nie słyszał. Na salonach pojawił się w zniszczonych, zabrudzonych trampkach. Nie wyglądało to ciekawie.

Niesforne włosy

Krolikowski Antoni Antek, Krolikowski Pawel

Młody Królikowski nie przepada za wizytami u fryzjera. Na jego głowie niemal zawsze gości nieład. Do tego, co gorsza, jego włosy są często przetłuszczone...

Czy młody aktor naprawdę nie jest w stanie zmienić swojego wizerunku?

Krolikowski Antoni Antek