Tak się bawi warszawka! Trzy imprezy w jeden wieczór! Sprawdź, kto gdzie był!

Celebryci lansują się jak tylko mogą!

Na imprezie Radosława Majdana pojawiło się wiele znanych pań...

Radosław Majdan, Anna Prus

Czwartkowy wieczór obfitował w różnorodne imprezy. Jednym z takich eventów, na którym pojawiły się tłumy celebrytów, były urodziny Radosława Majdana. I to nie byle jakie! Celebryta skończył właśnie 40 lat! Świętowanie swojego jubileuszu połączył z promocją autobiograficznej książki "Pierwsza połowa". Z kim sportowiec spędził swoje urodziny?

Majdan niedawno pojawił się na widowni "Bitwy na głosy" w towarzystwie serialowej aktorki, Anny Prus. Pojawiły się pogłoski, że para jest razem. Urodzinowa impreza utwierdziła tylko wszystkich w przekonaniu, że łączy ich coś więcej. Nowa para show-biznesu nie unikała fotoreporterów i z chęcią pozowała do zdjęć! Wygląda na to, że czterdziestolatek w końcu się ustatkował!

Majdan Radoslaw Radek, Ibisz Anna

Na urodzinach Majdana nie zabrakło również Anny Ibisz, byłej żony Krzysztofa Ibisza. Wyglądała świetnie!

Majdan Radoslaw Radek, Czernicka Zofia

W warszawskim klubie pojawiła się również Zofia Czernicka, polska dziennikarka. Była partnerką znanego dziennikarza sportowego, Andrzeja Żmudy.

Marczuk Weronika, Majdan Radoslaw Radek

Na imprezie nie zabrakło również byłej żony Cezarego Pazury, Weroniki Marczuk.

Radosław Majdan, Monika Jarosińska

Przyszła także Monika Jarosińska z partnerem. Wyglądali na zachwyconych obecnością na imprezie!

...i równie sporo znanych panów!

Majdan Radoslaw Radek, Jakimowicz Jaroslaw

Na imprezę przyszło również kilku panów. W "Banku" pojawił się Jarek Jakimowicz. Zaskoczył wszystkich swoją bluzą z wizerunkiem Jezusa. Panowie wielokrotnie ze sobą imprezowali, więc obecność aktora nie była zaskoczeniem.

Majdan Radoslaw Radek, Egurrola Agustin

Obecny był także Agustin Egurorrola. Czułe objęcia świadczą o tym, że panowie bardzo się lubią. Czyżby połączyła ich miłość do tańca?

Majdan Radoslaw Radek, Czerkawski Mariusz zona

Sportowcy trzymają się razem. Na urodzinach nie zabrakło znanego hokeisty, Mariusza Czerkawskiego.

Majdan Radoslaw Radek, Majewski Szymon

Wbrew pozorom, osoba stojąca obok Radosława Majdana, to mężczyzna. Szymon Majewski znowu się przebrał i zaprezentował kobiece alter ego, pozując w stylu Anji Rubik. Wszyscy byli zachwyceni jego świetnym żartem!

Majdan Radoslaw Radek, Lubert Tomasz partnerka

Okazuje się, że Radosław Majdan przyjaźni się z byłym współpracownikiem Dody. Tomasz Lubert na imprezę znajomego wybrał się ze swoją partnerką, Ewą Wojtasik.

Gwiazdy przybyły tłumnie na imprezę Mikołaja Komara...

Komar Mikolaj

Mikołaj Komar był gospodarzem wczorajszej imprezy "Okiem oKmara", na której zaprezentował swoje autorskie zdjęcia. Pojawił się, jak zawsze, tłum najpopularniejszych celebrytów, z którymi fotograf ma świetne relacje.

Natalia Lesz

Takiej imprezy nie mogła opuścić znana wokalistka Natalia Lesz.

Edyta Herbuś

Nie zabrakło również Edyty Herbuś, która wielokrotnie była widywana na wspólnych imprezach z Komarem. Znajomi bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska także bawiła się u Komara..

Ilona Felicjańska

Na imprezę przyszła także Katarzyna Figura ze swoim mężem. Aktorka nieczęsto pojawia się na oficjalnych eventach, ale dla Mikołaja Komara zrobiła wyjątek.

U Komara pojawili się także inni celebryci!

Anna Bosak

Bawiła się tu tancerka i aktorka Anna Bosak.

Dawid Woliński

Na imprezie nie zabrakło również projektanta i jurora "Top Model", Dawida Wolińskiego. Mężczyzna jak zwykle promiennie się uśmiechał. Aż dziw, że tym razem na imprezę wybrał się bez Marcina Tyszki.

Ada Fijał

U Komara, pojawiła się jego dobra znajoma. Ada Fijał wraz z Joanną Horodyńską jest wyrocznią modową i zapewne bardzo uważnie przyglądała się przybyłym na imprezę gwiazdom. Strach się bać.

Anna Kerth

Na wernisażu pojawiła się także aktorka znana z serialu "Na Wspólnej". Anna Kerth coraz częściej jest widywana na oficjalnych imprezach.

Srodka Kaja

Kaja Śródka za wszelką cenę stara się zwrócić na siebie uwagę. Na imprezie zaprezentowała się z odsłoniętymi plecami i w krótkiej spódniczce.

Była także konfliktowa trójca!

Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski

Na salonach nie zabrakło również Mai Sablewskiej w towarzystwie chłopaka, Wojciecha Mazolewskiego. Z chęcią pozowali fotoreporterom, nie szczędząc sobie przy tym zalotnych uśmiechów. Mamy pewne podejrzenia, dlaczego była menadżerka gwiazd pojawia się z "obstawą". Sablewska doskonale zdaje sobie sprawę, że na eventach pojawiają się jej byłe podopieczne.

Luczenko Marina

I faktycznie, na imprezie nie zabrakło młodej wokalistki Mariny Łuczenko. Artystka podobno nadal nie odzywa się do byłej opiekunki.

Doda

Redaktor naczelny magazynu K MAG zaprosił na swoją imprezę również Dodę, która po dłuższej przerwie pojawiła się na salonach. Dawno niewidziana, postanowiła powrócić do gry. Bardzo się cieszymy!

Wiele gwiazd pojawiło się na premierze filmu "Nad życie"

Michał Żebrowski, partnerka

Wczoraj odbyła się również premiera filmu "Nad Życie", inspirowanego historią polskiej siatkarki Agaty Mróz. Na premierze nie zabrakło oczywiście odtwórców głównych ról. Na seansie pojawił się Michał Żebrowski w towarzystwie swojej żony, Aleksandry Adamczyk.

Boladz Olga

Nie mogło również zabraknąć odtwórczyni roli Agaty, Olgi Bołądź. Zdolna aktorka tego wieczoru wyglądała wspaniale.

Rozenek Jacek Malgorzata

Na projekcji filmu pojawił się także Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą, czyli perfekcyjną panią domu.

Andżelika Piechowiak

Film obejrzała także Andżelika Piechowiak.

"Nad życie" przyciągnęło wiele znanych twarzy

Marta Wierzbicka

Nie zabrakło również młodego pokolenia. Marta Wierzbicka z chęcią pozowała fotoreporterom, pięknie się uśmiechając.

Anna Guzik

Inna aktorka serialu "Na Wspólnej" nie była aż tak zadowolona z konieczności pozowania fotografom. Anna Guzik na ściance prasowej stanęła z założonymi rękami.

Kerth Anna

Okazuje się, że na imprezie pokazała się duża część obsady TVN-owskiego serialu. Anna Kerth miała wyjątkowo aktywny wieczóra. Nie dość, że pojawiła się na premierze, to później zaszczyciła swoją obecnością imprezę Komara.

Julia Rosnowska

Na imprezie pojawiła się również gwiazda serialu "Julia", Julia Rosnowska. Młoda aktorka nieczęsto pojawia się na oficjalnych imprezach. Jeśli już się gdzieś wybierze, zawsze tryska świetnym humorem.