Oni kiedyś byli razem cz. 2

Gwiazdy mają za sobą wiele związków. O niektórych zdążyliśmy już zapomnieć. Przedstawiamy niektóre z nich.

Małgorzata Kożuchowska i Marek Straszewski

 Ko?uchowska Ma?gorzata, Straszewski Marek

Małgorzata Kożuchowska, będąc z fotografem Markiem Straszewskim powtarzała, że jest to poważne uczucie. Planowała także założenie rodziny. Co ciekawe, Małgosia z miłości do Marka, rzuciła swojego poprzedniego chłopaka, poznanego w szkole teatralnej, Marcina Dorocińskiego.

Jan Wieczorkowski i Monika Brodka

Wieczorkowski i Brodka

Jak wiadomo Jan Wieczorkowski należy do dość uczuciowych mężczyzn. Kilka lat temu jego serce zabiło mocniej na widok młodziutkiej Moniki Brodki. Powód zerwania nie jest znany do dziś. Wiadomo jedynie, że decyzję podjął Jan.

Patrycja Markowska i Bartek Wróblewski

markowska i wróblewski

Zanim Bartek Wróblewski wpadł w oko Małgorzacie Kożuchowskiej, spotykał się z Patrycją Markowską. Piosenkarka poznała się z nim bliżej na jednej z warszawskich imprez. Czyżby Bartek wolał łagodną Małgorzatę od rockowej Patrycji?

Anna Przybylska i Dominik Zygra

Program sniadaniowy stacji TVN pt. Dzien Dobry TVN. N/Z Anna Ania Przybylska  !!! Zakaz publikacji w negatywnym kontekscie !!!  Warszawa 17.11.2007 fot. Wojciech Kurczewski/Forum

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, Anna Przybylska była żoną Dominika Zygry. Rozwód nastąpił szybko, gdyż zaledwie po roku od sakramentalnego "tak". Powód? Prawdopodobnie młody wiek pary i zbyt szybko podjęta decyzja.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

 Del?g Pawe?, Markowska Patrycja

Paweł Deląg ma na swoim koncie podbój wielu kobiecych serc, m.in. wicemiss Polonia z roku 1987, Bogny Sworowskiej czy Katarzyny Skrzyneckiej. Jedną z wybranek była także Patrycja Markowska, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Piotr Adamczyk i Magda Gessler

Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk, Magda Gessler, Telekamery, rozdanie Telekamer, gala, nagrody, Tele Tydzień

Chociaż trudno w to uwierzyć, Piotr Adamczyk i Magda Gessler byli kiedyś parą. Chociaż związek był krótki, gdyż trwał zaledwie kilka miesięcy, a para była razem przeszło 10 lat temu, wiadomość ta może zaskakiwać.

Marcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz

 Agnieszka Popielewicz, Marcin Mroczek

Mieli być para idealną, a jednak skończyło się rozstaniem. Mimo że para deklarowała, że prawie nigdy się nie kłóci, związek Marcina Mroczka z Agnieszką Popielewicz nie był aż tak mocny. Para przeżywała wzloty i upadki, by w końcu rozejść się z powodu braku czasu dla siebie. Przynajmniej według oficjalnej wersji.

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska

08.06.2006 OPOLE  HALA OKRAGLAKA TANIEC Z GWIAZDAMI N/Z RAFAL MROCZEK I ANETA PIOTROWSKA  FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETA

Rafał Mroczek poznał Anetę Piotrowską podczas 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Mimo iż widzowie pokochali ich, zdawałoby się, szczery związek, to nie przetrwał on próby czasu. Może po show nie mieli już dla siebie czasu?

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko

Agnieszka Włodarczyk,Jakub Sićko

Byli razem aż 9 lat. Agnieszka Włodarczyk i jej menadżer, Jakub Sićko, planowali poważnie swoją przyszłość i myśleli nawet o założeniu rodziny. Mimo iż ich związek przeżywał wzloty i upadki, tworzyli zgraną parę. Według oficjalnej wersji przyczyną rozstania było zbyt wiele wspólnej pracy. Co ciekawe, obecnego partnera poznała właśnie podczas pracy na planie zdjęciowym.

Kinga Rusin i Tomasz Lis

kinga rusin, tomasz lis

Chociaż ich rozwód przebiegł w pokojowej atmosferze i minęło od niego już kilka lat, związek Kingi Rusin i Tomasza Lisa nadal jest gorąco komentowany w mediach. Sprawy nie ułatwiła wydana w międzyczasie książka Rusin o ich małżeństwie "Co z tym życiem".