Znani i lubiani piszą maturę. Kto zdaje właśnie egzamin dojrzałości?

W tym roku do matury podchodzą urodzeni w 1993 roku. Część z nich już zdążyła zrobić karierę w show-biznesie.
Dawid Podsiadło Dawid Podsiadło fot. Youtube

Dawid Podsiadło

Faworyt drugiej edycji "X-Factor" nie wyglądał na zestresowanego maturą. Zapewne w porównaniu z emocjami towarzyszącymi wyjściu na scenę przed milionami widzów, napisanie egzaminu dojrzałości to "mały pikuś".

Dawid Podsiadło

Ewa Farna Ewa Farna fot. materiały prasowe

Ewa Farna

Piosenkarka o czeskich korzeniach zdaje maturę za południową granicą. Nie oznacza to jednak, że się nie denerwuje. Wsparcia udzieliła jej sama Edyta Górniak, która sama nie podchodziła do egzaminu na koniec liceum.

Ewa Farna

Jak widać, Ewa Farna poleca ambitne lektury. Życzymy jej powodzenia na egzaminie ustnym!

Ania Bałon Ania Bałon fot. facebook

Ania Bałon

Jedna z najlepszych uczestniczek drugiej edycji "Top Model" również kończy w tym roku 19 lat. Kariera na wybiegach nie zwalnia jej oczywiście z obowiązku szkolnego.

Ania Bałon

Mamy nadzieję, że na maturze dostanie zadania łatwiejsze niż te postawione przed nią w programie...

Viktoria Driuk Viktoria Driuk fot. TVN

Viktoria Driuk

Koleżanka i rywalka Ani Bałon z drugiej edycji "Top model" jest też jej rówieśniczką. Dobrze zdana matura pewnie nie jest wymagana do angażu do agencji modelek, ale taki "papierek" dobrze mieć w kieszeni. Choćby dla własnej satysfakcji.

Viktoria Driuk

 

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Piotr Lisiecki Piotr Lisiecki fot. facebook

Piotr Lisiecki

Znany z "Mam talent" Piotr Lisiecki też staje przed komisją egzaminacyjną. Oby poszło mu śpiewająco. Chociaż na salę maturalną nie będzie mógł chyba wnieść gitary...

NZ. Michal Lisiecki   Orange Warsaw Festival 2011, stadion Legii, Wa-wa, 17.06.2011,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM  ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Gabriela Pietrucha Gabriela Pietrucha fot. MTL Maxfilm / M jak miłość

Gabriela Pietrucha

Gabriela, młodsza siostra Julii Pietruchy, jest z rocznika 1993. Grę aktorską w serialu "M jak miłość" będzie więc musiała pogodzić z egzaminami. Ciekawe, czy znalazła wystarczająco dużo czasu na lekturę czegoś poza scenariuszami kolejnych odcinków.

Agata Pietras Agata Pietras fot. kapif

Agata Pietras

Młodsza córka Beaty Kozidrak też zdaje w tym roku egzamin dojrzałości. Oby sprawdzając wyniki nie miała tak przerażonej miny jak na zdjęciu poniżej.

 Agata Pietras, Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, c?rka rodzina

Więcej o: