Oni kiedyś byli razem!

Pamiętacie te pary?

Krzysztof Ibisz i Zofia Ragankiewicz

Mało kto wie, że zanim Krzysztof Ibisz zdecydował się na pierwszy ślub, długo był w związku z Zofią Ragankiewicz - piękną polską modelką. Poznali się w 1995 roku w Łodzi. Po długim związku na odległość zamieszkali ze sobą w apartamencie w Warszawie. Zosia urządziła mieszkanie, a także zajęła się garderobą ukochanego. Kilka miesięcy później zaręczyli się. Po kilku latach rozstali się ze względu na różne wizje związku, które były nie do pogodzenia.

Po zakończonym związku Ibisz wziął dwa śluby i również dwa razy się rozwiódł.

Joanna Brodzik i Bartek Świderski

joanna brodzik, joanna brodzik rozwód

Rozstali się w 2003 roku, ale do dziś łączy ich przyjaźń. Brodzik będąc z Bartkiem w związku często mówiła w wywiadach, że jest on mężczyzną, z którym chce się zestarzeć. Para była nawet zaręczona. Prawdopodobnie doszli do wniosku, że nie łączy ich nic więcej niż przyjaźń. Aktorka jest teraz związana ze swoim wieloletnim kolegą z planu- Pawłem Wilczakiem. Razem mają dwoje dzieci: bliźniaków Jana i Franciszka.

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera

jolanta fraszyńska, robert gonera

Poznali się w 1990 roku, gdy Jolanta Fraszyńska studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Robert Gonera był zauroczony piękną studentką i szybko postanowili wziąć ślub. Niestety po 4 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód. Mają razem córkę Nastazję.

Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner

piotr adamczyk, piotr adamczyk rozwód

Rozstanie Piotra Adamczyka i Agnieszki Wagner zaskoczyło wszystkich. Przyjaciele pary w każdym kolejnym wywiadzie cieszyli się, jak udany jest ten związek. Niestety Piotr i Agnieszka nie potrafili ułożyć sobie życia i podjęli decyzję o rozstaniu. Agnieszka jest teraz żoną Jerzego Jurczyńskiego i matką małej Helenki. Piotr natomiast wstąpił w związek małżeński z piękną Kate Rozz.

Edyta Górniak i Robert Kozyra

robert kozyra, edyta górniak

Związek Edyty Górniak z Robertem Kozyrą był punktem zwrotnym w ich karierach. Poznali się w 1997 roku w Londynie, gdzie Edyta próbowała zaistnieć ze swoją pierwszą anglojęzyczną płytą. Robert zaczął pomagać jej w promocji i coś między nimi zaiskrzyło. Edyta zrobiła z Roberta celebrytę, wrócili do Polski i sprzedali Vivie swoje zdjęcia z wakacji. Podobno rozstali się w nienawiści, ale w 2006 roku Kozyra zaprosił ją do współpracy przy kampanii reklamowej Radia Zet.

Michał Englert i Małgorzata Szumowska

W 2001 roku reżyserka Małgorzata Szumowska wyszła za operatora, Michała Englerta. Tworzyli szczęśliwy związek, ale tylko do pewnego momentu.

Cztery lata później Michał poznał Maję Ostaszewską na planie filmu 'Solidarność. Solidarność'. Błyskawicznie się w sobie zakochali, a Englert zostawił dla niej żonę. Dziś tworzą z dwójką dzieci, synem Franciszkiem i córką Janiną, szczęśliwą rodzinę.

Magdalena Cielecka i Grzegorz Jarzyna

Byli parą przez prawie 6 lat. Poznali się w krakowskiej szkole teatralnej. To Grzegorz padł ofiarą uroku Magdaleny.

Najpierw zobaczyłem usta, później piersi i twarz. Nie zdążyłem się zdziwić, że taka cienka i chuda pomaszerowała dalej - wspomina reżyser.

Dyrektor warszawskiego Teatru Rozmaitości w trakcie trwania ich związku obsadzał Cielecką w prawie każdym spektaklu. Jednak z czasem uczucie zaczęło wygasać, a potwierdzeniem zakończenia związku było samotne pojawienie się Magdaleny na festiwalu w Międzyzdrojach.

Od tego czasu zaczęła spotykać się z Andrzejem Chyrą...

Andrzej Chrya i Marta Kownacka

 Andrzej Chyra Magdalena Cielecka

Andrzej Chyra znany jest przede wszystkim z niesamowicie burzliwych powrotów i rozstań z Magdą Cielecką. Okazuje się jednak, że aktor był kiedyś żonaty. Jego wybranką była Marta Kownacka, która nieświadomie doprowadziła do upadku swojego małżeństwa.

Jak informowała 'Rewia' na jedną z imprez organizowanych przez ówczesne małżeństwo, Marta zaprosiła Magdę Cielecką. Magda i Andrzej nie potrzebowali dużo czasu, żeby się w sobie zakochać. Dodatkowo Chyra błyskawicznie złożył do sądu papiery rozwodowe.

Reni Jusis i Jan Wieczorkowski

Zanim Reni Jusis poślubiła Tomka Makowieckiego bardzo dużo czasu spędzała na romansowaniu. Jednym z jej najgorętszych romansów był związek z Janem Wieczorkowskim.

Znajomi gwiazdy twierdzą, że był on momentem w życiu piosenkarki, w którym chciała się ustatkować i szukała stabilizacji w miłości. Wieczorkowski natomiast przechodził wtedy okres buntu i imprezowania i nie miał ochoty na żadną stabilizację. Z tego powodu para wielokrotnie powracała do siebie i się rozstawała. Jednak żaden z ich związków nie wytrzymał próby charakterów, a Reni jest teraz szczęśliwą żoną Makowieckiego.

Borys Szyc i Sylwia Gliwa

Borys Szyc znany jest w Polsce z licznych romansów. Jeden z nich był wyjątkowo burzliwy.

Szyc i Sylwia Gliwa poznali się w dniu pierwszych zajęć w akademii teatralnej. Bardzo szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Po pewnym czasie zaczęli planować ślub, rodzinę... Nic jednak z tych planów nie wyszło. Gliwa wyszła za mąż i urodziła dziecko, a Szyc w tym czasie zdążył wplątać się w kolejne romanse, w tym ten najgłośniejszy - z Kają Śródką.

Więcej o:
Komentarze (6)
Oni kiedyś byli razem!
Zaloguj się
 • orangepecoe

  Oceniono 41 razy 37

  Agnieszka Wagner zdaje sie wogole sie nie szlaja po bankietach i po kolorowych pismach. Czyli mozna.

 • rysiek

  Oceniono 21 razy 9

  ? ilez można????dlaczego z uporem piszecie o romansach znanego geja>

 • Gość: okohama

  0

  Brakuje Kożuchowskiej i Dorocińskiego.

 • wilkowiecko

  Oceniono 11 razy -3

  Wieta !!! Jo to wom nawet współczuje !!!

  Przeczytołech tyn artykuł, łoglądnołem zdjęcia i się barz zasmuciłem.

  Lichawe mota te dziołchy w tym mieście. Takie jakiesik bladawe, mizerne i wystrachane.
  Pikne to łone wcale nie som, kształtów tyla „co kot napłakoł” a i tyż mało charakterne.
  Ługotować toto nie łumie, zacyrować nie potrafi, do roboty ni do żniw się nie nadaje.
  Ciągiem siedzi przed lustrym i się do niego mizdrzy powtarzając w duchu
  „Ło.. jakom jo pikno, jakom to jo śliczno !!!
  Te wasze chłopy, tyż takie jakieś wymoczki i wypierdki !!! Co to zresztom za chłopy, jak nie gwarantują swoim wybrankom żadny stabilności a tylko lotajom z tymi, no.. papierami rozwodowymi po sądach ??
  U nos się na takie mówi „Śkolone toto, a głupie jak trampek”
  Te wosze „pary” tylko się parzom i pachniajom farbom drukarskom z tych, no.. biletów Narodowygo Banka Polskigo !!! A pożytek z tygo żodyn !!!

  Piszeta, że „Żyli razym rozwiedli się, znowu się rozwiedli” !!!
  Przeca to jest zwykłe ku...two, ale u wos w mieście, gdzie ludzie łuczyni i szkolyni,
  to może to się jakosik nazywać tak bardzi ślachetnie !!!

  U nos w Wilkowiecku i łokolicy dziołchy kiej by te łanie, zdrowe jak rzepy a jak któro na ławie usiądzie,
  to i łorzechy mogła by rozgniatać. Tutej porobi w polu, ługotuje, łupierze, przetworów narobi, krowy podoi, świniom żryć do, dziadkom pomoże, połopowiado bajania, pośmieje sie i pośpiwo.
  Kawaliry to tyż robotne chłopy, zaradne, wszystko sobie sami naprawiom, wyremontujom chałupy,
  a i mocarne sakramencko. Taki jedyn z drugim jak przywali z piąchy, to łeb przy samy dupie urywo.

  Dziwny tyn świot !!! Dziwne tam mota życie gdzie „cłowiek cłowiekowi wilkiem” a ło szczyńście
  trza walczyć i tyla stosować wybiegów a przeca szczyńście noleży się kożdymu człekowi.

  Tak że, jo to wom nawet nie zazdroszce !!! Jo to wom nawet współczuje !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX