Honey vs. Halejcio. Która wyglądała lepiej?

Klaudia Halejcio i Honorata Skarbek pojawiły się na prezentacji kolekcji Marni dla H&M
Klaudia Heljcio, Honorata Skarbek. Klaudia Heljcio, Honorata Skarbek. fot. KAPIF

Honey i Halejcio- młode artystki

Obie dziewczyny znane są z tego, że lubią bywać na oficjalnych imprezkach. Co prawda Honey jest częściej porównywana do Mariny Łuczenko, ale oglądając zdjęcia ze środowej prezentacji Marni dla H&M, podobieństwo nasuwa się samo. Obie należą do młodego pokolenia artystów. Honey śpiewa, a Halejcio gra w serialach. Są ładne, zgrabne i zdolne. Łączy je również podobny styl...

honorata skarbek, honey

Halejcio Klaudia

Kludia Halejcio, Honaorata Skarbek. Kludia Halejcio, Honaorata Skarbek. fot. KAPIF

Modne kolory

Dziewczyny mają zupełnie inne typy urody. Halejcio jest delikatną dziewczęcą blondynką, natomiast Honey ognistą, zdecydowaną brunetką. Na wczorajszą imprezę obie wybrały modne, pastelowe, jasne kolory.

Skarbek Honorata Honey

Halejcio Klaudia

Honey, Honorata Skarbek. Honey, Honorata Skarbek. fot. KAPIF

Honorata i jej dodatki

Ostatnio głośno było o aferze Skarbek z młodą projektantką. Kłóciły się o to, która zaprojektowała sukienkę z gali Viva Comet. Tym razem Honey, zrażona współpracą z projektantami, zdecydowała się na zakupy w sieciówkach...

Mimo podobnej kolorystyki, stylizacje dziewczyn różnią się dodatkami. I to one nadają, ostatecznego szyku artystkom. Honorata Skarbek zdecydowała się na, no cóż..., specyficzne beżowe szpilki z ćwiekami. Dobrała do tego genialną kopertówkę z wypukłymi kształtami geometrycznymi, a dla kontrastu pomalowała paznokcie na kanarkowy kolor.

Skarbek Honorata Honey

Skarbek Honorata Honey

Skarbek Honorata Honey

Klaudia Halejcio. Klaudia Halejcio. fot. KAPIF

Klaudia Halejcio z glamourowym błyskiem

Klaudia Halejcio dobrała zupełnie inne dodatki niż Honey. Postawiła na przełamanie pastelowych odcieni, świecącymi, glamourowymi dodatkami. Zamiast biżuterii wybrała ciekawy, szalenie modny w tym sezonie, błyszczący kołnierzyk. Dobrała do tego złotą, mieniącą się kopertówkę. Minusem stylizacji, podobnie jak w przypadku Honoraty, są beżowe buty na koturnie z odkrytym palcem.

Halejcio Klaudia

Klaudia Halejcio

Honey, Honorata Skarbek

Halejcio Klaudia

Honey, Klaudia Halejcio. Honey, Klaudia Halejcio. fot. KAPIF

Makijaże

Dziewczyny mają zupełnie inne typy urody i odmienny pomysł na jej podkreślanie. Honorata lubi mocne makijaże- podkreślone oczy i intensywnie pomalowane usta. Halejcio woli naturalny make-up. Tym razem podkreśliła tylko oczy, rezygnując z kolorowych szminek. Obie dziewczyny preferują przedziałek na środku głowy a la Marina.

Która z artystek, według Was wyglądała lepiej?

Halejcio Klaudia

Skarbek Honorata Honey