Najbardziej znane biseksualistki na świecie

Są obiektem pożądania mężczyzn na całym świecie. Piękne, popularne i odważne. Zobacz gwiazdy, które nie bały się przyznać, że oprócz mężczyzn podobają im się kobiety.

Megan Fox

Jedna z najseksowniejszych hollywoodzkich aktorek i ulubienica mężczyzn w 2009 roku, w wywiadzie w magazynie "Esquire", wyznała, że jest biseksualna:

Uważam, że ludzie rodzą się biseksualni i dokonują podświadomych wyborów opartych na presji społeczeństwa. Ja nie mam wątpliwości, że jestem biseksualna. Ale jestem także hipokrytką. Nie byłabym z dziewczyną, która jest biseksualna, ponieważ znaczyłoby to, że śpi ona również z mężczyznami. A mężczyźni są tak brudni, że nigdy nie chciałabym spać z dziewczyną, która spała z mężczyzną.

Ciekawe. Bo Megan Fox w końcu wyszła za mężczyznę. Od 2004 roku spotyka się z aktorem Brianem Austinem Greenem ( David  z "Beverly Hills 90210), a czerwcu 2010 roku wzięli ślub.

Megan Fox, Brian Austin Green

Lindsay Lohan Lindsay Lohan FORUM

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan dorastała na oczach świata. Jej kariera zaczęła się jeszcze w dzieciństwie i bardzo dobrze się rozwijała. Ale aktorka nie wytrzymała presji. Miała kłopoty z używkami i prawem. W roku 2008 zaskoczyła wszystkich. Do tej pory widywano ją z przystojnymi przedstawicielami płci męskiej, a tu nagle Lindsay zaczęła spotykać się z kobietą, DJ-ką Samanthą Ronson. Zapytana w magazynie "Harper's Bazaar" o to, czy jest biseksulana, odpowiedziała:

Może. Tak. Nie chcę wpisywać się w żadną kategorię.Po pierwsze, nigdy nie wiemy, co się może zdarzyć - jutro, za miesiąc, za rok, za pięć lat. Cenię ludzi, nie ma znaczenia, kim są i jestem szczęśliwa, że czuję się na tyle dobrze z samą sobą, że mogę to powiedzieć.

Lindasy i Samantha zerwały ze sobą, po dość burzliwym związku, w 2009 roku. Podobno nadal się przyjaźnią.

Lindsay Lohan, Samantha Ronson

Lindsay Lohan, Samanta Ronson

Anna Paquin - True Blood Anna Paquin - True Blood AP/Carlo Allegri

Anna Paquin

Znana z "Czystej krwi" aktorka w 2010 roku przyznała, że jest biseksualistką. Zrobiła to przy okazji kampanii promującej równość:


Anna Paquin w sierpniu 2010 roku wyszła za aktora Stephena Moyera, którego poznała w 2008 roku na planie "Czystej krwi".

Anna Paquin, Stephen Moyer

Evan Rachel Wood Evan Rachel Wood AP/Peter Kramer

Evan Rachel Wood

Koleżanka Anny Paquin z serialu "Czysta krew", także głośno mówi o swoim biseksualizmie. W kwietniu 2011 roku w wywiadzie dla magazynu "Esquire" powiedziała:

Jestem za wszystkim. Spotkać miłego faceta, miłą dziewczynę... Tak, jestem biseksualna. Jeśli chodzi o dziewczyny, to jestem bardziej facetem. To ja jestem tą dominującą. Otwieram drzwi, kupuję kolację. Tak, jestem romantyczką.

Wielu na pewno kojarzy 25-letnią Evan ze związku z muzykiem-skandalistą, Marilynem Mansonem. Poznali się 2007 roku, aktorka miała wtedy 20 lat, a Manson 38. W 2008 się rozstali, wrócili do siebie w 2010 roku, byli nawet zaręczeni, ale związek się rozpadł. Obecnie Evan spotyka się z aktorem Jamie Bellem, z którym była w 2005 roku.

Marilyn Manson, mat. prasowe

Pictured: Evan Rachel Wood Mandatory Credit ? Paul Marks/Broadimage 2011 Emmy Awards - Arrivals  9/18/11, Los Angeles, California, United States of America  Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

Drew Barrymore Drew Barrymore Fot. Eastnews

Drew Barrymore

W 2003 roku w wywiadzie dla Contactmusic.com wyznała:

Czy podobają mi się kobiety seksualnie? Tak. Bardzo. Zawsze uważałam się za biseksualistkę. Kocham kobiece ciało. Uważam, że kobieta z kobietą razem są piękne, tak samo, jak uważam, że mężczyzna z kobietą są piękni. Bycie z kobietą jest jak odkrywanie własnego ciała, ale przez kogoś innego. Kiedy byłam młodsza, spotykałam się z wieloma kobietami.

Drew ma na koncie dwa nieudane małżeństwa. Spotykała się m.in. z aktorem Justinem Longiem i perkusistą zespołu The Strokes, Fabrizio Morettim. Od 2011 roku jest w związku z Willem Kopelmanem, niedawno się zaręczyli.

Drew Barrymore, Will Kopelman

Lady GaGa Lady GaGa Lady GaGa/AP/Chris Pizzello

Lady Gaga

Nikt nie lubi mówić tyle o swojej seksualności jak właśnie Lady Gaga. W wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" stwierdziła, że pociągają ją kobiety, ale tylko fizycznie, nigdy nie była w żadnej zakochana. Dodała, że jest rozczarowana postawą swoich chłopaków:

Fakt, że podobają mi się kobiety, onieśmiela ich. Czują się skrępowani. Mówią: "Nie potrzebuję trójkąta. Jestem szczęśliwy tylko z tobą".

Ach, ci mężczyźni. Nigdy nie zrozumieją kobiet. Obecnie Lady Gaga spotyka się z aktorem Taylorem Kinneyem, kojarzonym z "Pamiętników wampirów". Para poznała się na planie teledysku artystki "You and I".

Angelina Jolie 2006r. Angelina Jolie 2006r. Angelina Jolie (Photorazzi)

Angelina Jolie

Nie zapominajmy o Angelinie. W końcu zanim stała się połową najbardziej znanej pary na świecie, lubiła sobie zaszaleć. Kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu "Elle" powiedziała"

Szczerze, lubię chłopięce dziewczyny, dziewczęcych mężczyzn, grubszych, chudych. Co jest dużym problemem, kiedy idę ulicą.

Później stwierdziła także:

Mówiłam otwarcie o biseksualizmie, ponieważ chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że byłam z kobietą. Powiedziałam o tym, bo odkryłam coś pięknego i chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że moje doświadczenie było bardzo prawdziwe i bardzo normalne.

W 1996 roku zakochała się w koleżance z planu filmu "Wtajemniczenie", Jenny Shimizu. Była wtedy w separacji ze swoim pierwszym mężem, Jonnym Lee Millerem. W 2000 roku wyszła za aktora Billy'ego Boba Thortona, rozwiedli się w 2003 roku. A od 2005 roku jest z Bradem Pittem. Mają sześcioro dzieci.

Angelina Jolie and Brad Pitt arrive at the 69th Annual Golden Globe Awards Sunday, Jan. 15, 2012, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.