One nie mają szczęścia w miłości

Ostatnie miesiące nie były dla nich zbyt szczęśliwe. A niektóre mają pecha przez całe życie! Szczęście uczuciowe nie idzie w parze z karierą? Choć ich hity znajdują się na listach przebojów, a filmy są sławne na całym świecie, jakoś nie udaje im się trafić na tego jedynego mężczyznę, który przytuliłby je, gdy jest im smutno. Oto gwiazdy, którym nie układa się w miłości...

Rihanna

Toksyczny układ, w jakim znajduje się gwiazda, coraz bardziej zadziwia. Media donoszą, że gwiazda od roku spotyka się potajemnie z Chrisem Brownem. Ich związek zakończył się po tym, jak Chris w napadzie szału pobił ją przed rozdaniem nagród Grammy. Wokalistka jednak nie potrafiła sobie poradzić z faktem, że ciągle coś do niego czuje... On też nie pozostawał na nią obojętny. Choć Brown miał sądowy zakaz zbliżania się do RiRi, oboje jakoś sobie z tym poradzili. Randkują w tajemnicy. Nie tylko przed dziennikarzami! Chris Brown ma przecież dziewczynę. Kae jego zdrady jednak zupełnie nie przeszkadzają, ponieważ... Chce się na nim jedynie wypromować! Rihannie natomiast cała ta sytuacja coraz bardziej doskwiera i z jej wpisów na Twitterze wyraźnie wynika, że liczy na to, iż Chris rozstanie się z obecną dziewczyną i zwiąże się z nią na stałe. Wystarczy obejrzeć teledysk gwiazdy do ''We found love'' by zrozumieć, jak bardzo Rihanna kocha Chrisa... Czy będzie on jednak w stanie kiedykolwiek ją uszczęśliwić?

Katy Perry

Russell Brand jedynie udawał idealnego męża. Ich małżeństwo trwało rok, ale od początku niezbyt dobrze się zapowiadało. Rihanna była na tyle przeciwna tej decyzji przyjaciółki, że nawet nie pojawiła się na ślubie! Katy była jednak w Russella zapatrzona jak w obrazek. Jak na tym wyszła? Oczywiście - źle. Aktor ustawicznie ją zdradzał i nie miał dla niej czasu, a nawet publicznie żartował z problemów między nimi. Oboje starali się jakoś uratować ten związek, ale nie wyszło im to. Nic dziwnego - porządna dziewczyna z katolickiej rodziny i imprezowicz, który nie stroni od towarzystwa coraz to nowych kobiet to niezbyt udane zestawienie. Dziś Russell rozgląda się już za innymi kobietami i cieszy się wolnością, jaką da mu rozwód. Z całą pewnością nie można tego powiedzieć o Katy - ona liczy na to, że jeszcze do siebie wrócą...

Taylor Swift

Najpierw przez telefon rzucił ją Joe Jonas, potem nie wyszło z Taylorem Lautnerem, następnie wykorzystał ją (miejmy nadzieję, że nie seksualnie; choć były takie podejrzenia) John Mayer. Teraz wokalistka nie może się otrząsnąć po nieudanym związku z Jake'm Gyllenhaalem. Taylor sama przyznaje, że za bardzo przywiązuje się do mężczyzn. Oni to potem wykorzystują...

Jestem bystrą i mądrą osobą, ale tylko do momentu, w którym się naprawdę zakocham. Wtedy totalnie głupieję i to naprawdę totalnie!

Swoje cierpienia miłosne dziewczyna stara się wyrazić w swojej muzyce. Wziąwszy pod uwagę ładunek emocjonalny, jaki jest w nich zawarty, trzeba przyznać - dość często bywa jej smutno przez facetów.

Emma Watson

Aktorka zwierzała się kilkakrotnie, że jest zmęczona próbowaniem i szukaniem, że mężczyźni się jej boją, bo przeraża ich jej sława. Tymczasem ona jest tylko zwykłą dziewczyną, która szuka miłości, jak my wszyscy. Dodaje też często, że jest trochę zakompleksiona. Wielu facetów na świecie marzy o choćby jednej randce z nią, ale ona jest... no właśnie - sławna i samotna.

Rozmawiam czasem o tym z moim przyjaciółmi. Pytam: "Dlaczego nikt się ze mną nie umawia? Czemu oni nigdy nie oddzwaniają?". Znajomi twierdzą, że ich onieśmielam. Ale ja nie jestem onieśmielająca. Tylko ten cały szum wokół mnie, to jest męczące i odstraszające.

Do tego jest niepoprawną romantyczką!

Moja generacja nie wierzy już w romantyzm tak bardzo, ale ja nie zamieniłabym go na nic na świecie. Musi być romantycznie, inaczej nie ma tego dreszczyku emocji... - powiedziała Emma.

Avril Lavigne

Avril ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się rozwodem. Nie nastroiło jej to zapewne optymistycznie... W jej życiu szybko pojawił się jednak nowy chłopak - Brody Jenner. Fani wokalistki obawiali się, że to się nie skończy zbyt dobrze - Jenner ma w Hollywood opinię uwodziciela, który miesza dziewczynom w głowie, a potem rani i porzuca. Ale to nic  nic strasznego dla takiej łobuziary jak Avril. Utrzymała go przy sobie i wszyscy wypatrywali kolejnego ślubu w jej życiu. Jednak po starciu z antyfanami  i poważnej rozmowie na temat przyszłości szybko okazało się, że Jenner wcale nie ma ochoty się ustatkować. Rozstali się więc, a Avril znów jest samotna...