Małgorzata Kożuchowska już udekorowała dom na święta. Nie tylko ona. Inna gwiazda zrobiła żurek

Do Wielkanocy zostało zaledwie kilka dni. Gwiazdy nie chcą zostawić przygotowań na ostatnią chwilę i już dekorują swoje mieszkania i domy na święta. To dobry pomysł, żeby się zainspirować! Zobaczcie, jakie ozdoby w tym roku wybrali znani ze świata show-biznesu.
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Fot. malgorzatakozuchowska_/Instagram

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w tym roku postawiła na minimalistyczne dodatki świąteczne. Zdecydowała się na wieniec, który zawiesiła na ścianie, a także wiszącą ozdobę w kształcie królika. Aktorka zdradziła, że w przygotowywaniach pomaga jej także syn. Jedna z dekoracji jest wykonana właśnie przez Jasia.

a
Fot. Instagram/ malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek zadbała już o wszystko! Aktorka ozdobiła nie tylko dom, ale też balkon, na którym pojawiły się wiosenne kwiaty i bazie. To nie wszystko. Cichopek na kilka dni przed świętami zrobiła na próbę żurek. To się nazywa przygotowanie!


Instagram/katarzynacichopek


Instagram/katarzynacichopek

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że na każdą okazję z rozmachem dekoruje swój dom. W jej salonie już pojawiły się jasne kwiaty w koszyku, a w wazonie gałązki, na których celebrytka powiesiła białe pisanki. Coś nam się wydaje, że Gosia jeszcze jest w trakcie przygotowań, a w jej domu pojawi się znacznie więcej ozdób.


Instagram/m_rozenek

Joanna Moro Joanna Moro Joanna Moro - Instagram

Joanna Moro

Joanna Moro w pełni jest gotowa na wielkanocne śniadanie. Aktorka przygotowała już stół, całą zastawę, ciasta i inne potrawy. Nie zabrakło oczywiście ozdób.


Instagram/joannamoro.official


Instagram/joannamoro.official


Instagram/joannamoro.official

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Instagram/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska

Oj, przed Katarzyną Zielińską jeszcze sporo pracy. Chyba że aktorka ma już wszystko gotowe, ale nie chce się na razie tym chwalić? Aktorka zaprezentowała na InstaStories, jaki wieniec wybrała w tym roku. Ładny?


Instagram/katarzynazielinska

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska screen Instagram / @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska powoli gromadzi dekoracje do domu. Ma mały stroik i kwiaty. Wygląda na to, że u dziennikarki będą w tym roku jasne ozdoby. Być może w dekorowaniu mieszkania pomogą jej córki, Kornelka i Tosia? 


Instagram/aniawendzikowska

Anna Lewandowska Anna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Na razie w domu Anny Lewandowskiej nie ma zbyt wielu dekoracji. Trenerka pokazała jedynie kilka bukietów tulipanów. Wygląda na to, że przed świętami skupia się nie na dekorowaniu domu, a na pieczeniu i gotowaniu. Trenerka pokazała na InstaStories kilka przepisów na świąteczne dania, a na profilu zaprezentowała wielkanocne ciasto. Wygląda pysznie! I na pewno jest zdrowe!


Instagram/annalewandowskahpba

Anna Starmach Anna Starmach instagram.com/ania_starmach

Anna Starmach

Anna Starmach, podobnie jak Anna Lewandowska, skupiła się na słodkościach. Kucharka pochwaliła się serowym ciastem z owocami. Jak sama przyznała, "nie wymaga pieczenia, jest lekkie kolorowe i piękne". Skusicie się na wypróbowanie przepisu od Ani Starmach?


Instagram/ania_starmach