"Lewa" na promocję kosmetyków zaprosiła sławne przyjaciółki. Ślotała jak włoska dama, Bohosiewicz bez płaszcza. Strój Zborowskiej średni

Anna Lewandowska wyprawiła imprezę z okazji wprowadzenia na rynek swojej linii bio-kosmetyków. Wpadło na nią sporo gwiazd.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska East News

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pojawiła się na imprezie w czarnej, welurowej stylizacji. Do obcisłych spodni dopasowała bluzkę o charakterystycznym kroju, na którą narzuciła marynarkę. Elegancka stylizacja była strzałem w dziesiątkę. 

Zofia Zborowska Zofia Zborowska East News

Zofia Zborowska

Swoim lookiem zaskoczyła nas Zofia Zborowska. Córka znanej pary aktorskiej pojawiła się na imprezie w spódnicy, białej bluzce i ciemnym płaszczu. W prawej dłoni trzymała białe różne - prawdopodobnie prezent dla gospodyni imprezy. Niestety, naszym zdaniem nie wypadła najlepiej. Nie dość, że oversizowe ubrania dodały aktorce kilogramów, to w dodatku nie były zbyt modnym połączeniem. 

Paulina Krupińska Paulina Krupińska East News

Paulina Krupińska

Paulina od lat przyjaźni się z Anną. Nie mogła więc nie wesprzeć koleżanki swoją obecnością. Zaskakuje jednak fakt, że ma zamiar promować jej kosmetyki, reklamując produkty konkurencji jako ambasadorka Rossmanna. 

Zofia Ślotała Zofia Ślotała East News

Zofia Ślotała

Była partnerka Borysa Szyca, a obecna ukochana brata byłego partnera Dody najbardziej ze wszystkich gości wzięła sobie do serca fakt, że idzie na celebrycką imprezę. Uwagę przykuwa futerko przypięte do płaszcza. Prawdziwe?

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz East News

Maja Bohosiewicz

Imprezy u koleżanki nie mogła odpuścić także inna "instamama" Maja Bohosiewicz. Aktorka nie zważając na niską temperaturę przyszła w kolorowej spódnicy i beżowym swetrze z golfem. Całość uzupełniła torebką od Chloe, wartą kilka tysięcy złotych. 

Ida Nowakowska Ida Nowakowska East News

Ida Nowakowska

Znana z show "Dance, dance, dance" Ida Nowakowska niechętnie pozowała do zdjęć. Obok fotoreporterów starała się przejść bardzo obojętnie rozmawiając przez telefon. Nie udało się. 

Katarzyna Burzyńska Katarzyna Burzyńska East News

Katarzyna Burzyńska

Świeżo upieczona mama postawiła na rzucający się w oczy rudy płaszcz. Nie był to dobry wybór. Za bardzo zlewał się z włosami. 

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska East News

Martyna Wojciechowska

Martyna jak to Martyna, postawiła na wygodę. Do czarnych spodni dopasowała buty na koturnie. Nie chciała zmarznąć, więc włożyła pomarańczowy sweter i płaszcz.