Smolasty pochwalił się z zdjęciem z młodości. Miał burzę włosów i długą grzywkę. Fani: Jak polski Justin Bieber. Zgadzamy się

Norbert Smoliński, czyli popularny raper Smolasty, pochwalił się na swoim profilu na Instagramie, jak wyglądał w przeszłości. Okazuje się, że jego dzisiejszy wizerunek nie ma nic wspólnego z tym, co było jeszcze kilka lat temu. Zobaczcie, jak wyglądali w młodości również inni muzycy.
Smolasty Smolasty screen Instagram/smolasty

Smolasty

Norbert Smoliński znany jest bardziej wśród swoich fanów jako Smolasty. Dzisiaj robi karierę w świecie muzyki i szokuje wizerunkiem. Kto by pomyślał, że z nastolatka z długimi włosami i grzywką na bok wyrośnie taki niepokorny muzyk?

Jak polski Justin Bieber.
Normalnie nie poznała cię. WOW!
Ale to były czasy, co? Mega zmiana - piszą internauci.
Sokół Sokół screen Instagram/sokol

Sokoł

Wojciech Sosnowski jeszcze kilka lat temu wyglądał nieco inaczej. Dziś śmieje się ze swojej ówczesnej tuszy i dobrze czuje się w nowym ciele.

Bedoes Bedoes Popkiller.pl / Instagram / Bedoes

Bedoes

Bedoes, czyli Borys Przybylski to raper młodego pokolenia. Ma zaledwie 21 lat, a na swoim koncie niemałe sukcesy. Co ciekawe, w ostatnim czasie artysta przeszedł sporą metamorfozę. W przeciągu kilku miesięcy schudł aż 30 kilogramów. Jednak jak sam przyznał, nie było to zamierzone. Powodem był... stres.

Po prostu koncerty, stres... To nie było zdrowe schudnięcie. Zacznijmy od tego, że to nie jest powód do chwalenia się. To było pocenie się, wysiłek - jednym słowem. Z dnia na dzień zmienił się mój styl życia. I tym to poskutkowało. Ze 112 kilogramów zszedłem do 82 - mówił Bedoes z rozmowie z PopKiller.TV.
Quebonafide Quebonafide Facebook / Beka z rapsów / Instagram / Quebonafide

Quebonafide

Kiedy Quebonafide (Kuba Grabowski) pokazał w sieci swoje zdjęcie z młodości, wielu jego wiernych fanów nie uwierzyło, że to naprawdę on. Dziś spora część jego ciała pokryta jest tatuażami, nosi odważne fryzury i zupełnie nie przypomina tamtego nastolatka.

Quebonafide faktycznie wyglądał jakby nigdy nie był na imprezie techno.

Młody Quebo wygląda jakby potrafił w 5 minut naprawić komputer - komentują internauci.
Taco Hemingway Taco Hemingway Screen Facebook/Beka z rapsów | Instagram/Taco Hemingway

Taco Hemingway

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak od kilku lat robi karierę na polskiej scenie muzycznej. Sporą popularność przyniósł mu debiutancki album 'Trójkąt Warszawski'. Teraz współpracuje z Quebonafide i jako duet "Taconafide" podbijają listy przebojów. Taco w porównaniu do innych raperów nie przeszedł spektakularnej metamorfozy, ale trzeba przyznać, że teraz wygląda o wiele lepiej niż kilka lat temu.

Popek Popek Instagram / kiedysvsdzis

Popek

Gdy zobaczyliśmy powyższe zdjęcie Popka, byliśmy w szoku. Paweł Ryszard Mikołajuw, bo tak naprawdę nazywa się raper, jako nastolatek wyglądał... zupełnie normalnie! Gdyby nie skaryfikacje, tatuaże - nawet gałek ocznych, to mógłby nawet startować na modela.

Tede Tede KAPIF

Tede

Tede, czyli Jacek Graniecki w środowisku hip-hopowym działa już od 1994 roku. Jest nie tylko raperem, ale też autorem tekstów i producentem muzycznym. Przez lata przeszedł wiele metamorfoz, jednak bezapelacyjnie największą z nich jest znaczna utrata wagi.

O.S.T.R. O.S.T.R. AKPA / Instagram/adam.ostr.oostrowski

O.S.T.R.

Adam Ostrowski znany jako O.S.T.R., to polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny. Ta metamorfoza to kolejna dobra zmiana!

Peja Peja KAPIF

Peja

Peja, a właściwie Ryszard Andrzejewski, chyba najmniej się zmienił spośród swoich kolegów po fachu. Zmężniał i wydoroślał, a także... trochę złagodniał. :)

Liroy Liroy KAPIF

Liroy

Piotr Marzec znany również jako Liroy zajmuje się nie tylko muzyką. Na dobre związał się z polityką, dlatego też musiał ulec zmianie jego styl. Jeśli chodzi o metamorfozę, to przyznajemy dużego plusa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.