Córka Umy Thurman ma 21 lat i zadatki na świetną aktorkę. Widzowie pokochali ją w "Stranger Things", a ona dopiero się rozkręca

Maya Thurman-Hawke aktorstwo ma we krwi. Jako córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a mogła podpatrywać i uczyć się od najlepszych. Występuje w bijącym rekordy popularności serialu Netfliksa "Stranger Things". Nikt nie ma wątpliwości, że wyrasta na nową hollywoodzką gwiazdę.
Maya Thurman-Hawke, Uma Thurman Maya Thurman-Hawke, Uma Thurman Richie Buxo / Splash News / #Richie Buxo / Splash News/EAST NEWS

Nie sądziła, że zostanie aktorką

Maya, choć ma sławnych rodziców, to nie od zawsze marzyła o tym, aby zostać aktorką.

Trochę się opierałam, bo to był rodzinny interes. Ale potem uświadomiłam sobie, że to właśnie aktorstwo najbardziej mnie uszczęśliwia. I już się nie wahałam - powiedziała w jednym z wywiadów.
Maya Thurman Hawke, Ethan Hawk Maya Thurman Hawke, Ethan Hawk Jim Smeal/BEI/REX / Jim Smeal/BEI/REX/EAST NEWS

Zagrała u Tarantino

Maya zadebiutowała w 2017 r. w "Małych kobietkach" stacji BBC. W ekranizacji klasycznej powieści autorstwa Louise May Alcott wcieliła się w Jo March, niesforną nastolatkę. Rok później wystąpiła w niezależnym thrillerze "Ladyworld", a następnie wygrała casting do filmu  Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood". Teraz podbija Netflix!

Maya Thurman-Hawke Maya Thurman-Hawke screen Youtube

Udział w "Stranger Things"

O córce Umy Thurman niedawno zrobiło się bardzo głośno za sprawą jej udziału w jednym z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie, czyli 'Stranger Things'. 21-latka dołączyła do obsady w trzecim sezonie.

Maya Thurman-Hawke Maya Thurman-Hawke mat. prasowe

Udział w "Stranger Things"

Na ekranie możemy oglądać ją w roli Robin, pracownicy lodziarni w centrum handlowym. Jej bohaterka pomogła Dustinowi (Gaten Matarazzo) i Steve'owi (Joe Keery) przetłumaczyć rosyjski szyfr, przez co wpakowała się wraz z nimi w kłopoty.

Maya Thurman-Hawke Maya Thurman-Hawke Invision / $Evan Agostini/Invision/AP/East News

Duża popularność

21-latka dzięki roli w 'Stranger Things' zdobyła sporą popularność i cieszy się zainteresowaniem mediów.

Maya Thurman-Hawke Maya Thurman-Hawke Eastnews

Co dalej?

Czy córka Umy Thurman wykorzysta popularność i stanie się sławną aktorką? To się okaże. Na razie na premierę czekają dwa duże filmy z jej udziałem: "Mainstream" i "Human Capital".

JP