Pamiętacie Maję Kraft? Kiedyś była polską Britney Spears, a dziś robi karierę w Ameryce. Sprawdziliśmy, co u niej słychać

Maja Kraft w 2000 roku została okrzyknięta polską Britney Spears. Jej największy hit "Moje skrzydła" szalał na radiowych listach przebojów. Rok później wokalistka zrezygnowała z kariery muzycznej. Teraz mieszka w Stanach Zjednoczonych i zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości.
Maja Kraft Maja Kraft screen Youtube.com 'Moje skrzydła'

Maja Kraft jako polska Britney Spears

Maja Kraft w 2000 roku szturmem weszła na polski rynek muzyczny. Niewielu jednak wie, że naprawdę nazywa się Natalia Gryczyńska. Aby być bardziej rozpoznawalną i lepiej zapamiętaną, postanowiła przyjąć pseudonim artystyczny.

Jako 16-latka wydała swój pierwszy, a zarazem ostatni album "Moje skrzydła". Na płycie znalazły się utwory popowe, które stylistyką bardzo przypominały hity Britney Spears. Jej wizerunek, czyli blond włosy i odkryty pępek w teledyskach również kojarzyły się z tą amerykańską wokalistką. W efekcie Maja Kraft zyskała przydomek "polskiej Britney Spears".

Maja Kraft Maja Kraft Okładka płyty 'Moje skrzydła'

Piosenka "Moje skrzydła" była hitem

Płyta "Moje skrzydła" została wydana w 2000 roku. Singiel promujący krążek o tym samym tytule, podbił polskie rozgłośnie radiowe, a wszyscy nucili słowa refrenu. Dużą popularnością cieszyły się również piosenki "Twoja magia", "Nie przestanę",
"Między nocą a dniem" oraz "Mój karnawał" nagrany w duecie z Bartkiem Wroną.

Dzięki szybko zdobytej popularności Maja Kraft w 2001 roku związała się z stacją TVP Polonia, na antenie której prowadziła program muzyczny "Supermuza". 

Maja Kreft Maja Kreft sesja promująca płytę 'Moje skrzydła'

Maja Kraft po roku zakończyła karierę

Tak szybko, jak Maja stała się znana, tak szybko zakończyła się jej kariera. Rok po premierze debiutanckiej płyty zniknęła z show-biznesu i nigdy nie wydała kolejnego albumu.

Natalia Gryczyńska Natalia Gryczyńska screen Instagram.com/natalia_gryczynska

Maja Kraft zrezygnowała ze śpiewania i poszła na studia

Natalia Gryczyńska po kilku lat od medialnego rozgłosu, postanowiła postawić na swój rozwój i poszła na studia. W 2009 roku ukończyła filologię polską ze specjalnością dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kiedy zdobyła wyższe wykształcenie, przeprowadziła się do Warszawy.

Natalia Gryczyńska Natalia Gryczyńska screen Instagram.com/natalia_gryczynska

Natalia Gryczyńska mieszka w Stanach Zjednoczonych

Gwiazda z Warszawy przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Natalia ma obecnie 35 lat i mieszka na Florydzie. Od kilku lat jest agentką nieruchomości w firmie Douglas Elliman Real Estate. Jej głównym zadaniem jest sprzedaż luksusowych domów.

Natalia Gryczyńska Natalia Gryczyńska screen Instagram.com/natalia_gryczynska

Natalia zerwała z dawnym wizerunkiem

Gryczyńska już dawno odcięła się od cukierkowego wizerunku "polskiej Britney Spears". Teraz jest poważną bizneswoman, która zajmuje odpowiedzialne stanowisko w agencji nieruchomości. Swoim wyglądem musi wzbudzać zaufanie u potencjalnych kupców. Dlatego często na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia w eleganckich sukienkach, garsonkach i marynarkach.

Natalia Gryczyńska Natalia Gryczyńska screen Instagram.com/natalia_gryczynska

Amerykański sen Natalii Gryczyńskiej

W mediach społecznościowych Natalii można zobaczyć zdjęcia z podróży, luksusowych hoteli oraz ze spotkań z przyjaciółmi. Była piosenkarka prowadzi obecnie życie na wysokim standardzie. Widać, że jest szczęśliwa i spełniona jako agentka ekskluzywnych nieruchomości.

Natalia Gryczyńska Natalia Gryczyńska screen Instagram.com/natalia_gryczynska

Natalia Gryczyńska ma nowe życie

Natalia z pewnością już dawno zapomniała o swojej muzycznej przygodzie sprzed 19 lat. Wygląda na to, że rezygnacja z kariery wokalnej była świetną decyzją i wyszła jej na dobre. Niejedna zapomniana piosenkarka chciałaby tak zmienić swoje życie.

JP