Modowy POJEDYNEK prowadzących: Marika vs. Kazadi. Która z nich ma lepszą stylówę?

Marika i Patricia Kazadi - wiele je łączy, jeszcze więcej dzieli. Obie są piosenkarkami, obie prowadzą muzyczne talent-show, obie lubią eksperymentować z modą. Każda robi to jednak na swój sposób, a ich stylizacje różnią się diametralnie. Czyja stylówa jest jednak lepsza?
Marika Marika Kapif

Marika

Marika świetnie łączy ze sobą przeróżne modowe nurty. Widać jednak, że jest oddana stylom boho i hippie. Przekłada je jednak na współczesny język i znakomicie włącza w swoje stylizacje najnowsze trendy. Piosenkarka uwielbia duże, kolorowe printy, a to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Absolutnie pasują jej jak nikomu innemu!

MarikaKapif

Kolejna rzecz, której Marika zdecydowanie nie unika, to kolor. Łączy ze sobą barwy, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Całość często uzupełnia ciekawą fryzura i niebanalnymi dodatkami - ogromnymi bransoletami, naszyjnikami i cudownymi butami. Piosenkarka uwielbia też pokazywać swój zgrabny i wysportowany brzuch. I dobrze! Jest się czym chwalić!

MarikaKapif

MarikaKapif

Marika Marika WBF

Marika

Kolor króluje niepodzielnie w jej stylizacjach. Do kreacji w żywszych barwach Marika wybiera mocne, również kolorowe makijaże.

MarikaKAPiF

Zielone i niebieskie powieki trochę ją jednak postarzają mimo, że ładnie kontrastują ze strojem. Wolimy Marikę w delikatnym make-upie, który podkreśla jej urodę, ale nie przytłacza.

MarikaKapif

Figury można jej pozazdrościć!

Final proramu The Voice of Poland, 18.05.2013, fot. WBF/Eryk SchmittWBF

Patricia Kazadi Patricia Kazadi KAPiF

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi wybiera zazwyczaj kreacje, które łączą w sobie wszystkie najpopularniejsze wśród młodzieży trendy. Skóra, ćwieki, błysk - tak można by opisać w skrócie jej stylizacje. Piosenkarka przeważnie decyduje się na długość mini, aby pokazać swoje zgrabne, długie nogi.

X Factor III, Live 06  Patricia Kazadi  Foto: Grzegorz PressX-news

Kazadi stawia też zwykle na ciemne kreacje z dodatkiem złota i srebra. Mała czarna to klasyka, ale w jej kreacjach klasyki szukać nie sposób. Bije z nich świeżość, młodość - widać też, że piosenkarka inspiruje się modowymi blogami, których zawartość bardzo przypomina nam jej stylizacje.

X Factor III, Live 02  Patricia Kazadi  Foto: Grzegorz PressX-news

Patricia Kazadi Patricia Kazadi KAPIF

Patricia Kazadi

Skórzane sukienki to najczęstszy wybór Kazadi. Przeważnie decyduje się na czarne mini, ale zdarzyło się jej też zaszaleć z kolorem i fasonem. W czerwonej skórzanej sukience za kolano wyglądała fenomenalnie!

X Factor III, Live 04  Patricia Kazadi  Foto: Grzegorz PressX-news

Patricia Kazadi doskonale orientuje się w światowych trendach, Obecny w tym sezonu black & white look zainspirował ją do założenia krótkiej mini w czarno-białe pasy w stylu lat 60. Często brakuje nam jednak w jej stylizacjach jakiegoś akcentu kolorystycznego lub ciekawej biżuterii, która ożywiłaby całość.

X Factor III, Live 03  Patricia Kazadi  Foto: Grzegorz PressX-news

Która prowadząca bardzie przekonuje was swoją stylówą? Kolorowa Marika czy seksowna Patricia? Zagłosujcie w naszej sodzie!