Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a zaraz po operacji ZMIANY PŁCI się... zaręczyli!

Mark Cummings i Jessica O'Donnell planują ślub już w przyszłym roku na Florydzie - tam gdzie aktualnie mieszkają. Wyglądają jak zwykła, szczęśliwa para, ale oboje przeszli wiele w swoim życiu. Mark urodził się jako dziewczynka - Martiza, natomiast Jessica była chłopcem o imieniu Shawn. Para wie co to cierpienie i brak akceptacji. Ich dzieciństwo było wypełnione obelgami i wyśmiewaniem ze strony rówieśników. Szczęście odnaleźli dopiero w swoich ramionach. Mówią, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Teraz są nierozłączni, wspierają się i razem walczą z dyskryminacją.
Jessica O'Donnell (teraz już Cummings) i Mark Cummings Jessica O'Donnell (teraz już Cummings) i Mark Cummings ?BULLS/Laurentiu Garofeanu / Barcroft U

Miłość od pierwszego wejrzenia

Mark Cummings i Jessica doznali w swoim życiu wielu przykrości. Oboje wiedzieli, że utknęli w ciałach, do których nie pasują. Jessica próbowała nawet popełnić samobójstwo. Nie mogła znieść tego jak potraktowała ją rodzina, kiedy wyjawiła, że czuje się kobietą. Na szczęście dwa lata temu poznała Marka. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory nic nie jest ważniejsze od ich związku.

Myślę że nasze spotkanie jest nagrodą za wszystko co złego spotkało nas w życiu - cytuje wypowiedź Marka Dailymail.co.uk. - Odnalzałem prawdziwą miłość. Po raz pierwszy w życiu! Myślałem, że takie rzeczy zdarzają sie tylko w filmach.

Teraz są zaręczeni i mówią, że nic nie jest w stani ich rozdzielić.

Przez lata myślałam, że jestem gejem - wyznała Jessica. - Teraz wiem kim jestem, a Mark mnie dopełnia. Ludzie marzą o takim związku jak nasz. Pierwszy pocałunek to była magia.

Mark wyznał, że dopóki nie poznał Jessiki był prawiczkiem. Dziewictwo stracił w wieku 48 lat.

Tracenie dziewictwa z Jessicą to było coś wyjątkowego. Nigdy tego nie zapomnę.
Mark Cummings w wieku 11 lat Mark Cummings w wieku 11 lat ?BULLS/Laurentiu Garofeanu / Barcroft U

On był dziewczynką, ona chłopcem

Para urodziła się w ciałach, w których czuła się jak w więzieniu. Mark przyszedł na świat jako Martiza, a Jessica jako uroczy chłopiec Shawn. Całe życie walczyli ze swoją seksualnością, ale ich prawdziwa natura często się ujawniała. Mark nawet jako Martiza zachowywał się jak chłopiec. Dużo ćwiczył na siłowni - brał udział w zawodach kulturystycznych, a nawet wstąpił do armii. W 2003 roku zdecydował, że nadszedł czas, żeby raz na zawsze zmienić swoje życie i przeszedł operację zmiany płci.

Teraz o byciu transseksualistą nie myślę jak o klątwie i chciałbym, aby inni transseksualiści również zmienili swój tok myślenia.

Dla Jessiki dorastanie jako chłopak również było męczarnią. Nie mogła pogodzić swojego ciała z umysłem i w wieku 35 lat zdecydowała się wyjawić prawdę.

Miesiące zajęło mi podjęcie decyzji, aby powiedzieć rodzicom o wszystkim. Nie otrzymałam reakcji na jaką liczyłam. Tylko babcia stanęła po mojej stronie - wspominała. - Spotkanie Marka pomogło mi zaakceptować i pokochać siebie taką jaka jestem.

Rok temu Mark przekonał swoją narzeczoną do usunięcia jąder.

Jeżeli ludzie chcą oceniać nasz związek, zapytałbym ich co czyni ich związek lepszym od naszego? - pyta przekornie Mark.

Mark, który jest teraz terapeutą i kulturystą cieszy się, że spotkał na swojej drodze właśnie Jessicę.

Ona przeszła taką samą podróż jak ja - zna ból i cierpienie, które zrozumieć może tylko transseksualna osoba.

***EXCLUSIVE*** FORT LAUDERDALE, FL - 1985: A collect picture of Jessica before she transitioned and was known as Shawn O'Donnell. Transgender couple Mark and Jessica Lynn Cummings have found true love and are planning to marry. Mark, 49, used to be Maritza. But in 2003 he transitioned and now is legally recognized as a man. Mark works out in the gym, has a radio show about being transgender and performs his own music. Jessica, 39, was raised Shawn, but was tormented all her life by feelings she was born into the wrong body. PHOTOGRAPH BY Laurentiu Garofeanu / Barcroft USA UK Office, London. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T +1 212 796 2458 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T +91 11 4053 2429 W www.barcroftindia.com?BULLS/Laurentiu Garofeanu / Barcroft U

Jessica O'Donnell (teraz już Cummings) i Mark Cummings Jessica O'Donnell (teraz już Cummings) i Mark Cummings Screen Google plus

Są szczęśliwi i nie wstydzą się swojego związku

Jessica przejęła nazwisko Marka i teraz mieszkają razem na Florydzie.

Dla świata jesteśmy normalną heteroseksualna parą - mówi Mark. - To że byłem kobietą pomaga mi zrozumieć co czuje Jessica i vice versa.

Mark wyznaje, że zawsze będzie chronił swoją ukochaną.

Uwielbiam się nią opiekować - nazywam ją moją księżniczką.

Jessica Cummings (wcześniej O'DonnelScreen Goggle plus

Mark CummingsScreen Goggle plus

Para próbuje też podnieść świadomość w kwestii osób transseksualnych prowadząc audycje w "Radiu Przejście", w którym śpiewają!

Więcej o:
Komentarze (8)
Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a zaraz po operacji ZMIANY PŁCI się... zaręczyli!
Zaloguj się
 • astalavista

  Oceniono 48 razy 36

  Są dorośli, skoro nikogo nie krzywdzą niech robią ze swoim życiem, ciałem co chcą,

 • cezar85

  Oceniono 23 razy 15

  no i najlepszego

 • forfiter_jr

  Oceniono 27 razy 13

  Nie wnikajac w szczegoly, gdyby zostali przy swoich plciach tez mogliby sie pobrac.

 • do_podziwu

  Oceniono 19 razy 5

  "Tracenie dziewictwa z Jessicą to było coś wyjątkowego. Nigdy tego nie zapomnę." - i tu sie z Toba "chlopie" zgodze - no wyjatkowe to bylo -:))))

 • tatusiek

  Oceniono 7 razy 3

  Jakbym widział Courtney Love.

 • jason.

  Oceniono 13 razy -1

  Większość z nas jest nie zadowolonych ze swojego życia może to dobry pomysł z tą zmianą płci...

 • browaryr

  Oceniono 24 razy -2

  grodzki ty patrz i się ucz jak wygląda przerobiony chłop a nie ludzi straszysz.

 • russel

  Oceniono 15 razy -5

  Uderzające podobieństwo do transiora ciechanowskiego.
  http://www.youtube.com/watch?v=WI42Iqjwlcc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX