Aktorka została przyłapana podczas zakupów w Los Angeles.
Właścicielką tych zgrabnych nóg jest Julia Roberts. Zdjęcie zostało zrobione kilka dni temu, zaraz po 46. urodzinach aktorki, które spędzała ze swoim mężem Dannym Moderem w Nowym Jorku. Dzień po wielkim świętowaniu, Roberts była już w LA.
Julia Roberts wie, że jej długie nogi to wielki atut, dlatego przy każdej okazji stara się je odsłaniać.
Wbrew pozorom Julia Roberts nie jest miłośniczką diet. Jak podkreśla w wywiadach, nie lubi się katować. Zapytana o sposób na piękny wygląd, odpowiada:
Mimo upływu lat Julia Roberts nadal przypomina piękną Vivian Ward, z kultowego już filmu "Pretty Woman". Oczy, usta i figura Roberts sprawiają, że nie można spuścić z niej wzroku.
GREG ALLEN / REX FEATURES/EAST NEWS/Greg Allen / Rex Features
Aktorka związana jest z operatorem Dannym Moderem, którego poznała podczas kręcenia filmu "Mexican". W 2004 roku urodziły im się bliźniaki: Hazel Patricia i Phinnaeus Walter, a 18 czerwca 2007 roku syn, Henry Daniel.
Doda zwróciła się do Donalda Tuska na antenie TVP Info. Padła zaskakująca prośba
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Anna Jagodzińska i żona Piotra Adamczyka w aktach Epsteina. To było w mailach
Łukasz z "Rolnika" zobaczył, co Andrzej z Plutycz robi z zamarzniętą wodą dla krów. Padły mocne słowa
Ostre starcie Dody i dziennikarki TVP. "Nie podoba mi się taka rozmowa"
Doda spotkała się z Nawrockim. Wiadomo, co udało jej się załatwić
Zhańbiony Andrzej wyrzucony przez rodzinę królewską? Opuścił posiadłość pod osłoną nocy
Vivienne Wiśniewska skończyła 18 lat. Tak świętowała córka lidera Ich Troje
Rubikowie biadolili, że zamarzają na Florydzie. Nie uwierzycie, czym się ogrzewali w domu
Julia Roberts East News
Julia Roberts SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News
Julia Roberts SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News
Julia Roberts AP
Julia Roberts REUTERS/MARIO ANZUONI
Julia Roberts. East News