Dziewczyna supergwiazdy kina zapomniała zapiąć zamek! Światło dzienne ujrzały różowe majtki

Aktorka, modelka i prezenterka telewizyjna chętnie pozowała fotografom w Monako. Była tak zaangażowana, że raczej nie zdawała sobie sprawy, że suwak z boku kombinezonu jest rozpięty i widać jej różowe majtki. Zgadnijcie, kto zaliczył tę wpadkę!
Stacy Keibler Stacy Keibler EastNews

Kto to?

Amerykańska aktorka, modelka i była wrestlerka pojawiła się w Monako na Grand Prix Formuły 1. Kobieta bardzo chętnie pozowała fotografom, nie zdając sobie sprawy, że jej kombinezon ma mały defekt. Na szczęście modelki, rozpięty zamek nie utrzymywał całego stroju i nawet otwarty, pokazał tylko mały skrawek jej ciała.

Stacy Keibler Stacy Keibler EastNews

Roztargnienie?

Modelka nieświadomie pokazała kawałek różowej bielizny. Widok ten zazwyczaj zarezerwowany jest dla jej chłopaka, jednego z najsławniejszych aktorów w Hollywood, który jest od niej 19 lat starszy. Ponoć para przechodziła niedawno kryzys. Chyba jednak udało im się zażegnać, bowiem widziano parę razem w Berlinie. W stolicy Niemiec aktor kręcił najnowszy film "The Monuments Men". Wiecie już o kogo chodzi?

Stacy Keibler Stacy Keibler EastNews

Stacy Keibler

Roztargnioną dziewczyną jest Stacy Keibler, dziewczyna George Clooney'a. Para spotyka się od ponad dwóch lat, a przystojny aktor jest w niej bardzo zakochany.

George Clooney, Stacy KeiblerReuters

Stacy Keibler Stacy Keibler AP

Stacy Keibler

Stacy Keibler pojawiła się w Monako sama, ale wygląda na to, że nie przeszkadzał jej brak ukochanego u boku. Świetnie się bawiła pływając luksusowym jachtem i oddając się innym uciechom zamożnych ludzi.

Stacy KeiblerScreen Instagram

Więcej o: