Obcisła, coraz bardziej obcisła i... TRACH!

Julia Kamińska nie trafiła z rozmiarem?
Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Julia Kamińska w swoim najnowszym filmie pt. "Wkręceni" wciela się w rolę seksownej pokojówki. Na premierze komedii, w czwartek, pojawił asię stroju, któremu nie można odmówić powabności. Z przodu było dość skromnie, ale za to rozcięcie z tyłu obnażało całe plecy aktorki.

Julia Kamińska Kapif

Zgraną pupę podkreślała srebrna spódnica z tego samego materiału, która była tak obcisła, że Kamińska nie mogła swobodnie się poruszać.

Chodziła bardzo powoli - mówi nam osoba także obecna na premierze. - Spódnica krępowała jej ruchy.

Chciałoby się rzecz, czego nie robi się dla urody. W tym wypadku jednak to, znane wszystkim kobietom powiedzenie, nie sprawdza się. Kamińska zaliczyła bowiem fatalną wpadkę, nie warto więc było się poświęcać dla tak niewdzięcznej spódnicy!

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Choć ponoć nie ma czegoś takiego jak zbyt obcisła spódnica na seksownej kobiecie, ten przypadek pokazuje jak błędne bywa owo stwierdzenie. Szwy w kreacji Kamińskiej nie wytrzymały i rozporek nagle zrobił się większy, niż zamierzano.

Julia Kamińska, wpadkaWBF

Julia Kamińska, wpadkaWBF

Julia Kamińska Julia Kamińska WBF

Julia Kamińska

Niestety, Kamińska nie zorientowała się, że rozpruła jej się spódnica i przechodziła w takim ekstremalnym rozporkiem jeszcze dobre kilkanaście minut.

Julia Kamińska, wpadkaWBF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.